BMW X4

Jeho předchůdce, který se stal prvním automobilem kategorie Sport Activity Coupé mezi prémiovými vozy střední třídy, stanovil zcela novou kategorii a nové BMW X4 píše další kapitolu tohoto úspěšného příběhu. Koncept vozu, který snoubí charakteristické znaky modelů BMW X se sportovní elegancí karosářské varianty coupé, se také v této třídě ukázal jako okamžitý hit.

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce

Rozbalte to.

Ukažte se v novém BMW X4.


 5 FAKTŮ PROČ PRÁVĚ BMW X4

01 Spotřeba

02 Nečekaný prostor pro celou rodinu i zavazadla

03 Umírněný a elegantní design

04 Ve verzi M40i zrychlí z 0 na 100 pod 5s

05 Vždy přesné a ideálně propojené díky inovativním digitálním službám

 Design


Design nového BMW X4 je ukázkovým případem muskulaturní dynamiky a dominantní osobitosti. Modernizovanému pojetí nezaměnitelného vzhledu BMW X4 vévodí čisté plochy a propracované, moderní detaily. BMW X4 na sebe v rámci rodiny BMW X přejímá úlohu přitažlivého sportovce.

Uprostřed působivé přídě stojí velká, trojrozměrně navržená maska BMW s typickou dvojicí ledvinek. Dvojité jednotky světlometů s dynamickými konturami a horizontální mlhová světla integrovaná do vnějších nasávacích otvorů tvoří novou interpretaci známého šestiokého vzhledu modelů BMW X. 


Výrazná boční linie, která cestou k zadním světlům prochází přes kliky dveří, a další prolis ve výšce kol rozčleňují boční plochu vozu. Tvar oken také podtrhuje dynamické proporce zbrusu nového BMW X4 díky hladce stoupající spodní hraně a protažené variantě Hofmeisterova záhybu na spodní části C-sloupků.

LED zadní světla s trojrozměrným tvarováním jsou nízká a umístěná zcela v rozích karoserie. Spolu se dvěma koncovkami výfuku (u všech motorů) zdůrazňují šířku celé zadní části.
Komfort

 

Uvnitř nového BMW X4 je pro řidiče a spolucestující připraven interiér s moderním, prémiovým charakterem a působivě dynamickým designem, který vhodně vyjadřuje auru prvotřídní elegance. 

Nízká přístrojová deska a mírně zvýšená pozice řidiče, typická pro modely BMW X, dává skvělý výhled na dění na silnici. Přepracovaná sportovní sedadla s výrazně tvarovaným bočním vedením poskytují výjimečnou oporu těla i v extrémních jízdních situacích. Špičkové materiály, precizní kvalita zpracování a celá řada pečlivě provedených detailů stanovují tón moderního a individuálního charakteru nového BMW X4. Povrchy přístrojové desky a výplní dveří na sebe hladce navazují, zatímco loga X, vylisovaná na pokovených površích předních i zadních dveří, jsou působivými detaily.

Charakter osvětlení může být podle přání řidiče upravován díky možnosti volby ze šesti barev. Velké odkládací přihrádky, prostorné kapsy ve dveřích, držáky na nápoje a nejrůznější úložné prostory jsou důkazem funkčních kvalit vozu.

Nejnovější verze ovládacího systému iDrive, instalovaná v novém BMW X4, je navržena tak, aby umožnila ještě větší flexibilitu a ergonomické ovládání vozu, jeho navigace, infotainmentu a komunikačních funkcí. Kontrolní displej má nyní podobu samostatně stojící jednotky.Dalším novým prvkem volitelné výbavy je BMW Display Key. Na jeho dotykovém displeji o úhlopříčce 2,2“ je možné zobrazit stav paliva, zbývající dojezd a informace o servisu, přičemž klíč lze využít také k zamykání všech dveří, zavírání elektricky ovládaných oken a ovládání přídavného topení.

Motor

 

Nové BMW X4 bude na trh uvedeno s paletou pohonných jednotek nejnovější generace, kterou tvoří dva zážehové a dva vznětové motory, každý se čtyřmi válci a zdvihovým objemem 2 litry. Jejich pokročilé technologie BMW TwinPower Turbo slibují dynamický nástup výkonu, doprovázený mimořádně nízkou spotřebou paliva a nízkými emisemi. 

Všestranné sportovní vlastnosti nového X4 jsou z velké části dány zásluhou standardně dodávaného pohonu všech kol BMW xDrive. Nejnovější verze tohoto systému je lehčí a současně se zlepšila jeho vnitřní účinnost. Navíc, dokonale přesná elektronická regulace inteligentního systému pohonu všech kol rozděluje točivý moment sportovním způsobem s citelně upřednostněným pohonem zadní nápravy, poskytujícím mimořádně dynamické zážitky zcela v duchu značky BMW. 

 

 

 

 

Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW X4
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru