Aktuálně z Renocaru

BMW M sraz Renocar

Letošní sraz majitelů M modelů BMW s Renocarem se uskutečnil v sobotu 11. 6. na Polygonu Masarykova okruhu v Brně. Srazu se zúčastnilo 78 návštěvníků s 55 vozy téměř všech modelových řad BMW M.

Začátek byl stanoven na 8 hodinu ranní, kdy byli návštěvníci po nezbytné registraci rozřazeni do tří skupin, vedených zkušenými instruktory v čele s Norbertem Mikulcem. Následně začal trénink školy smyku, který byl rozdělený do následujících modulů: jízda na kluzné desce, drift na mokré ploše a manévr na vodě.

Na všech účastnících bylo vidět, že si jízdu náležitě užívají a u všech po chvíli došlo k viditelnému zlepšení ovládání svých vozů. Jako bonus si navíc mohli vyzkoušet testovací jízdu vozem BMW i4 M50 zaměřenou na akceleraci vozu, která posádku opravdu zarazila do sedadla. Samotná akce vyvrcholila driftovací exhibicí, při které se zájemci mohli posadit na místo spolujezdce.

Počasí akci přálo a po celou dobu na srazu panovala velmi přátelská atmosféra. Samozřejmostí bylo připravené občerstvení v podobě kávy, nealko nápojů, sandwichů, wrapů a nechyběl ani vůz Red Bullu. Letošní sraz vozů BMW M s Renocarem se skutečně povedl a návštěvníci se jistě těší na další ročník.

Celá galerie