Aktuálně z Renocaru

POZVÁNKA DO ŠPANĚLSKA NA AKCI ​​​​​​​S MOTORKAMI BMW.

NECHTE SE POZVAT NA EXKLUZIVNÍ ZÁŽITEK. S NAŠÍM PARTNEREM, MOTOŠKOLOU „PŘIJĎTE SE PROJET“, JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI JIŽ TŘETÍ VÝLET DO ŠPANĚLSKÉ EXTRAMADURY.

Připravili jsme si pro Vás již 3. ročník společných výletů na jih Evropy. Užijte si krásu španělské přírody ze sedla motorky, kterou Vám půjčíme a zajezděte si po šotolinových cestách v nejméně obydleném španělském kraji Extramadura. Naše motocykly BMW jsou připravené pro Vaše zážitky. Nabídneme Vám jak trasy pro začátečníky, tak náročné cesty pro ostřílené enduráře.

KDY: 19.-24. ŘÍJNA 2023
KDE: ŠPANĚLSKO, OBLAST EXTRAMADURA

ITINERÁŘ:

1. Příjezd do Španělska
Vytipovaným letem z Vídně nebo z Prahy doletíte do Madridu. Na letišti Vás vyzvedneme a převezeme Vás do 270 km vzdálené Plasencie. Zde Vás čeká nádherné ubytování a proslulá španělská pohostinnost.

2. První ráno
Kolem 9. hodiny ranní se nasnídáme. Po snídani v případě zájmu můžete absolvovat lekci ovládání motocyklu v terénu.

3. Volba trasy
Každý den dopoledne vyrazíme poznávat španělskou přírodu. Trasu si volíte sami – buď po silnici, nebo po šotolině. Podle volby trasy se vždy rozdělíme na skupiny tak, aby to pro Vás bylo komfortní a užili jste si co nejvíce. Motocykly při cestách střídáme tak, abyste vyzkoušeli vše, co BMW Motorrad nabízí.

4. Výlety španělskou přírodou
Každý den ráno po snídani nastartujeme mašiny a vyrazíme kypřit rudou hlínu. Čekají Vás rozlehlé dobytčí ohrady, vystoupáme až do 1 592 m.n.m. v pohoří Sierra de Gata, projedeme se nekonečnými šotolinovými cestami ve stínu borovicových lesů a také vyjedeme pořádný krpál po kamenitých stezkách. Jezdíme většinou celý den. Po cestě se ale zastavujeme na svačinu, kávu nebo místní tapas.

5. Cesta domů
Závěrečný den vás opět dopravíme do Madridu. Odtud se letecky vydáte domů

CENA: 57 000 Kč vč. DPH/1 osoba
V ceně je zapůjčení motorek, veškerý benzín, služby instruktorů a přeprava z/na letiště.
V ceně není letenka, ubytování a stravování (vše pro Vás ale zajistíme). Cena ubytování za 1 noc: 2lůžkový pokoj 40 EUR.

REZERVACE A VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Po vyplnění registračního formuláře Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na platbě a dalších podrobnostech.

Těšíme se na Vás. Přijeďte se pobavit a sdílet radost z jízdy.