BMW X5

Radost spojuje to nejlepší ze dvou světů: BMW X5 v sobě spojuje nekompromisní agilitu SAV s elegantním luxusem a nejvyšší flexibilitou. Je vybaveno výkonnými a efektivními motory a hodí se do každého terénu. Protože radost je vítaná vždy a všude.

 • Podrobný popis
 • Vozidla v nabídce

BMW X5

Nižší spotřeba, vyšší komfort a mnohem větší radost z jízdy, než s konkurenčními vozy srovnatelné prémiové třídy. Třetí generaci nejprodávanějšího modelu v segmentu SAV/SUV nemusíme dlouze představovat. Znáte ji důvěrně. Patří k nejprodávanějším modelům BMW. V aktuální generaci již 2 roky brázdí naše silnice a dalších skvělých 5 let má před sebou.


DESIGN, KTERÝ UDÁVÁ VĚTRU SMĚR

Nízké a široké ledviny BMW jsou dominantním prvkem přídě BMW X5 a dodávají mu nezaměnitelně atletický výraz. Ledviny masky jsou propojeny se světlomety a vytvářejí jeden celek, který automobil opticky rozšiřuje. Velmi působivá je také malá vzdálenost předního A sloupku od přední nápravy, což je prvek, který automobilu dodává dynamický náboj a posiluje skutečnost, že je automobil vybaven pohonem všech kol.

 

renocar logo

      

Tip z praxe od Renocaru: Ten pocit se těžko popisuje, speciální aerodynamické prvky nejlépe oceníte při testovací jízdě. Objednejte si ji u nás ještě dnes. Třeba i na neděli.

 

BMW X5


AŤ SEDÍTE KDEKOLI, VŽDY BUDETE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Poté co vezmete místo, obklopí vás materiály prémiové kvality a spousta místa. Chcete vzít volant do rukou, ale počkat, něco je jinak. Náhle zjistíte, že jste na zadním sedadle, ačkoli se cítíte stejně pohodlně jako na místě řidiče. Díky polohovatelným zadním sedadlům si totiž užijí plný komfort všichni. Řidič a spolujezdec na předních místech ocení vyvýšená sedadla, cestující vzadu zase potěší nastavitelný sklon opěradla a dvě podélné polohy sedadla.

 

renocar logo       Tip z praxe od Renocaru: Vyzkoušejte si u nás nastavení výšky sedadel a sklon opěradla a porovnejte vše s klasickým SUV.

 


SPOUSTA PROSTORU. JAKO U VÁS V OBÝVÁKU

Do nového BMW X5 naložíte vše a všechny. Například díky volitelné třetí řadě sedadel se dvěma sedačkami se do BMW X5 vejde až 7 lidí. A pokud třetí řadu nevyužíváte, sedačky jednoduše složíte do podlážky zavazadlového prostoru. Model BMW X5 si poradí i s opravdu velkým nákladem. Zadní sedadla totiž sklopíte v poměru 40:20:40 podle toho, kolik místa zrovna potřebujete. Oproti předchozí generaci má BMW X5 o 120 litrů větší zavazadlový prostor. Nyní je jeho objem až 1 870 litrů.

renocar logo

    

 Tip z praxe od Renocaru: Velikost zavazadlového prostoru na zkušební jízdě zřejmě plně nedoceníte. Přečtěte si proto recenze BMW X5 od majitelů, kteří si tuto vlastnost pochvalují.

 

bmw x5 interiér


SOUSTŘEĎTE SE JEN NA JÍZDU. V BMW X5 SI TO MŮŽETE DOVOLIT

 

Parkování, povolená rychlost, složitá obsluha navigace. Existuje spousta věcí, které kazí čirou radost z jízdy. Pro nové BMW X5 proto nabízíme širokou škálu volitelných asistenčních systémů, služeb a aplikací. V tomto voze si totiž skutečně můžete dovolit soustředit se jen na jízdu.

 • BMW Head-Up displej. Nechte si údaje o rychlosti, pokyny navigace nebo telefonní seznam zobrazovat přímo na čelním skle. V zorném poli, barevně a bez nutnosti přeostřovat zrak na palubní přístroje.
 • Varování před opuštěním pruhu a nárazem- Driving Assistant. Takového spolujezdce chcete. Upozorňuje vás na nechtěné opuštěním jízdního pruhu i hrozící kolizí. Navíc sleduje chodce a v případě potřeby auto zabrzdí.
 • Aktivní tempomat- Driving Assistant Plus. Chtějte víc. Chtějte asistenta, který udržuje předvolenou rychlost a pomůže vám pohodlně projet kolonou.
 • Parkovací asistent. Usnadněte si parkování. Vaše BMW X5 najde vhodné místo, zpomalí a automaticky do něj zaparkuje.
 • Online Entertaiment. Bavte se bez omezení. Přehrávejte více než 12 milionů skladeb na kvalitních reproduktorech Bang & Olufsen.

 

renocar logo

 

Tip z praxe Renocaru: S doplňkovou výbavou roste komfort, ale i cena BMW X5. Využijte naši nabídku financování s 0% navýšením a užívejte si maximální radost z jízdy.

 

bmw x5


BEZPEČNOST VE DNE I V NOCI

 

Víme, že potřebujete auto, na které se můžete spolehnout. Za všech okolností. Proto také v BMW X5 najdete řadu bezpečnostních prvků. Díky moderním technologiím se nemusíte bát vyrazit na cestu za každého počasí. Ve dne i v noci.

 • Automatický nouzový hovor E-Call – technologie, která v případě nehody automaticky zavolá pomoc a odešle informace o poloze vozu a závažnosti nehody. Protože při nehodě rozhodují vteřiny.
 • Noční vidění- BMW Night Vision s funkcí Dynamic Light Spot. Řízení za tmy je často nepříjemné i pro zkušené řidiče. Termokamera v masce chladiče snímá teplotní obraz před vozidlem na vzdálenost 300 metrů. Pokud zaznamená zvíře nebo osobu, osvítí je přídavným světlem a zároveň zobrazí na kontrolním displeji.
 • Kamerové systémy. Získejte rozhled. Integrovaný kamerový systém vám zobrazí pohled na vůz z ptačí perspektivy- přijde vhod zejména při parkování a manévrování ve stísněných prostorech. Dále zajistí lepší přehled na křižovatkách i ve složitých dopravních situacích.
 • Dynamická kontrola stability. Speciálně pro BMW X5 jsme vyladili dynamickou kontrolu stability. Ta zajistí, že vaše auto bude mít vždy co nejlepší kontakt s asfaltem a poskytne komfort při jízdě.
 • Airbagy chránící cestující vepředu i vzadu.
 • Prvky pasivní bezpečnosti. Karoserie BMW X5 je vyrobena z vysoce odolných materiálů, které poskytují optimální bezpečnost v případě čelního, bočního i zadního nárazu.

 

 renocar logo

  

 Tip z praxe od Renocaru: Přáli bychom si, abyste bezpečnostní prvky nikdy pokud možno nevyužili. Pokud chcete vědět, jak fungují, podívejte se na nárazové testy BMW X5 v médiích.

 


VYŠŠÍ VÝKON, NIŽŠÍ SPOTŘEBA

Úkol zněl jasně – zachovat vysoký výkon a snížit spotřebu a emise CO2. Díky technologii BMW TwinPower Turbo je tak třetí generace BMW X5 nejrychlejší a zároveň produkuje nejméně emisí. Vrcholný model BMW X5 xDrive50i s motorem V8 o výkonu 450 koní navíc spotřebuje o 17 % méně paliva (10,4-10,5 litrů na 100 kilometrů). Nejúspornější model BMW X5 sDrive 25d si pak vystačí s 5,6 litry na 100 kilometrů. Průměrnou spotřebou 6,7 litrů na 100 kilometrů se pak pyšní model BMW X5 M50d.

 

renocar logo

 

Tip z praxe od Renocaru: Výkonný motor v BMW X5 si užijete dlouho. Za to ručíme. Proto vám k novému autu dáme 5 let údržby a servisu. V ceně.


SEZNAMTE SE S PARAMETRY NEJŽÁDANĚJŠÍCH MOTORIZACÍ.

25d xDrive
výkon (kW (k)) 170 (232)
Max. točivý moment (Nm) 450
Kombinovaná spotřeba (l/100 km) 5.9


30d xDrive
výkon (kW (k)) 190 (258)
Max. točivý moment (Nm) 560
Kombinovaná spotřeba (l/100 km) 6.2  

40d xDrive
výkon (kW (k)) 230 (313)
Max. točivý moment (Nm) 630
Kombinovaná spotřeba (l/100 km) 6.4

M50d
výkon (kW (k)) 280 (381)
Max. točivý moment (Nm) 740
Kombinovaná spotřeba (l/100 km) 6.7


 ZDŮRAZNĚTE SVOJI INDIVIDUALITU.

Představujeme dvě nové designové kompozice Pure Experience a Pure Excellence. Kombinujte je nezávisle na sobě, se sériovou výbavou i M sportovním paketem.

 • Pure Experience. Zdůrazněte terénní schopnosti vozu výrazným ochranným krytem pod nárazníky z kartáčované nerez oceli. Užijte si luxus díky kůži Nappa. Bonusem je interiérová lišta z ušlechtilého strukturovaného dřeva Fineline Pure a přístrojová deska a horní panely nad opěrkami rukou potažené černou kůží.
 • Pure Excellence. Užijte si výrazné prvky v interiéru a exteriéru. Potěší vás rozšířené kožené čalounění Nappa. Samozřejmostí jsou interiérové lišty ze dřeva amerického dubu a přístrojová deska a horní panely nad opěrkami rukou potažené šedou kůží Walknappa Atlas Grey.


Vyzkoušejte BMW X5 na vlastní kůži.

 
Objednejte si v Renocaru testovací jízdu nebo si rovnou vyberte z modelů BMW X5 na prodej v salonech v Praze a Brně.

 

testovací jízda bmw x5            nabídka bmw x5 

 

BMW X5

Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW X5
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Otevírací doba o Vánocích:


22.12. - 26.12. 2018 - ZAVŘENO

27.12. - 28.12. 2018 OTEVŘENO

29.12. - 1.1.2019 ZAVŘENO

2.1.2019 OTEVŘENO