BMW X5

Radost spojuje to nejlepší ze dvou světů: BMW X5 v sobě spojuje nekompromisní agilitu SAV s elegantním luxusem a nejvyšší flexibilitou. Je vybaveno výkonnými a efektivními motory a hodí se do každého terénu. Protože radost je vítaná vždy a všude.

  • Vozidla v nabídce
  • Podrobný popis
Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW X5

RENOCAR JE TU JIŽ 25 LET. SLAVTE S NÁMI.

V rámci tohoto výročí přicházíme s limitovanou edicí modelu BMW X5 Limited s doplňkovou výbavou 170.000 Kč.

Přesvěčte se o kvalitách nové motorizace v testu moderátora Autosalonu TV Prima Josefa Vrtala.


BMW X5.

Třetí generace BMW X5 zaujme dynamickými a vyzrálými proporcemi, díky nimž je okamžitě rozpoznatelné jako BMW řady X.

Jednou z důležitých vlastností optimalizovaného designu je zaměření na aerodynamiku. Působivé prvky na přední části, na bocích, stejně tak jako na zádi jsou navržené tak, aby byly ideálním spojením tvaru a funkce. Mezi tyto prvky patří velké otvory pro přívod vzduchu v přídi, vzduchové clony po stranách předních nárazníků, stejně tak jako vzduchové průduchy za předními koly BMW X5, které podtrhují jeho sportovní charakter a současně účinně snižují spotřebu paliva a produkci emisí CO2.


DYNAMICKÉ NA PRVNÍ POHLED.

Nízké a široké ledviny BMW jsou dominantním prvkem přídě BMW X5 a dodávají mu nezaměnitelně atletický výraz. Ledviny masky jsou propojeny
se světlomety a vytvářejí jeden celek, který automobil opticky rozšiřuje. Velmi působivá je také malá vzdálenost předního A sloupku od přední nápravy,
což je prvek, který automobilu dodává dynamický náboj a posiluje skutečnost, že je automobil vybaven pohonem všech kol.

BMW X5


NEJVYŠŠÍ KVALITA.

Kůže špičkové kvality, propracované povrchy, nepřímé prostorové osvětlení a maximální komfort: Ponořte se do interiéru BMW X5
a pociťte jeho exkluzivitu.

Jakmile se usadíte do sedadel BMW X5, jednu věc zjistíte okamžitě: Skutečná dokonalost je zajištěna souborem všech detailů.
Pro prostorný a luxusní interiér jsou charakteristické speciálně vybrané a pečlivě zpracované materiály té nejvyšší kvality.


KOMFORT NA KAŽDÉM MÍSTĚ.

Nezáleží na tom, kde v BMW X5 sedíte, protože jste vždy na sedadlech prémiové kvality.
Vpředu mají vysokou pozici a vzadu takřka neomezenou přizpůsobivost.
Řidič a jeho spolujezdec na předním sedadle si v BMW X5 užívají zvýšenou pozici sedadel, která je typická pro BMW řady X. K dispozici jsou také komfortní sedadla, která mají elektricky nastavitelnou například horní část opěradla, šířku opěradla, délku sedáku a výšku hlavové opěrky. Tím omezují zátěž těla
a namáhání, čímž zvyšují komfort sezení.

Zadní sedadla lze sklápět v poměru 40:20:40, a to podle toho, kolik cestujících nebo nákladu je potřeba převézt.
Zavazadlový prostor je možné rozšířit až na 1870 l.

Ještě více možností nabízí na přání dodávaná třetí řada sedadel s dvojicí samostatných sklopných míst umístěných po směru jízdy.

bmw x5 interiér


VARIABILNÍ ZEVNITŘ I ZVENKU.

Mnoho prostoru, mnoho věcí: přeprava těžkých a velkých objektů není pro BMW X5 žádný problém. Je variabilní, praktické a umí hospodařit s místem.
BMW X5 je extrémně variabilní zevnitř i zvenku. Má například horizontálně rozdělené víko zavazadlového prostoru: horní část se vyklápí nahoru a menší spodní část dolů. Lehčí předměty se proto snadno nakládají i vykládají. Spodní část víka zavazadlového prostoru je po vyklopení ve stejné rovině s podlahou
a umožňuje nakládaná zavazadla na ni položit.

Vznětové motory.

Ještě více výkonu, ještě dynamičtější zrychlení – a ještě lepší hospodárnost: vznětové řadové šestiválce BMW pro BMW X5
v typech xDrive40d, xDrive30d, xDrive25d a sDrive25d.
BMW X5 M50d je výsledkem unikátních zkušeností BMW, které byly investovány do promyšleného celku kombinujícího speciálně naladěný hnací systém, podvozek a řízení. Výsledkem je automobil poskytující vzrušující kombinaci ryzí dynamiky, komfortu a každodenní použitelnosti.
Vznětový řadový šestiválec M Performance TwinPower Turbo využívá přímé vstřikování common rail a unikátní systém třístupňového přeplňování. Rychlé reakce motoru, jeho síla již od nejnižších otáček, stejně tak jako široký rozsah otáček vytvářejí z tohoto motoru zcela výjimečnou pohonnou jednotku.
Točivý moment 740 Nm a výkon 280 kW (381 k). Tyto parametry zajišťují zrychlení z klidu na 100 km/h během pouhých 5,3 s. Kombinovaná spotřeba přitom činí jen 6,7 l/100 km a produkce emisí má hodnotu 177 g/km. Je zřejmé, že poměr poskytované dynamiky a spotřeby paliva je na zcela výjimečné úrovni, která jasně dokládá technologickou kompetenci BMW.

Zážehové motory BMW TwinPower Turbo.

Zatímco BMW X5 xDrive50i s osmiválcovým motorem zaujme výkonem a suverenitou, BMW X5 xDrive35i okouzlí kulturou projevu řadového šestiválce a příkladnou hospodárností. Dále optimalizované motory určené pro BMW X5 nabízejí maximum radosti z jízdy a současně výjimečně nízkou spotřebu paliva.

BMW xDrive.

Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive se dokáže dokonale přizpůsobit i těm nejnáročnějším podmínkám na silnici
a vždy nabídne nejlepší možnou trakci.

BMW EfficientDynamics.

Každé vozidlo BMW je vybaveno nejnovějšími prvky z programu BMW EfficientDynamics. Patří mezi ně technologie BMW TwinPower Turbo, funkce Auto Start-Stop nebo režim ECO PRO. Aerodynamicky optimalizovaná přední část, stejně tak jako podlaha vozu přinášejí účinné snížení odporu vzduchu,
a tím i spotřeby paliva.

bmw x5


VŠE PRO VAŠE POHODLÍ.

Služby ConnectedDrive.

Služby ConnectedDrive poskytují rozsáhlý balíček informací, zábavy a služeb, které jsou k dispozici na cestách.
Jejich součástí je BMW Online, který poskytuje přístup k aktuálním a lokalizovaným informacím v podobě počasí, zpráv, online vyhledávání
a také kancelářských funkcí. Možné je též přidat individuální služby v podobě webkamer, parkovacích informací, stejně tak jako průvodcích po hotelích
a turistické informace.

BMW Head-Up displej.

Plně barevný Head-Up displej promítá důležité informace přímo do zorného pole, takže se řidič může zcela koncentrovat na řízení.

Asistent jízdy v kolonách.

Usnadní Vám monotónní situace na dálnicích. V hustém provozu do rychlosti 40 km/h systém dokáže automaticky jet v kolonách a vy můžete zůstat v klidu.

Kamerový systém.

Užijte si rozhled: integrovaný kamerový systém BMW X5 umožní lepší přehled nejen na křižovatkách, ale také ve složitých dopravních situacích.

Navigační systém Professional.

Dojeďte do svého cíle rychleji a jednodušeji – nejnovější generace navigačního systému Professional vám nejen ukáže cestu,
ale také vám poradí, jak jet ještě úsporněji.


Chcete BMW X5?
Objednejte si v Renocaru testovací jízdu, nebo si vyberte z vozů, které máme v pražském a brněnském salónu.

testovací jízda bmw x5            nabídka bmw x5 

Kupte si BMW X5 v Renocaru. Vyplatí se to.

  • Máme otevřeno sedm dní v týdnu.
  • Přímo v pražském i brněnském salónu máme širokou nabídku vozů. Odjet v novém BMW můžete ihned.
  • S BMW máme 25 let zkušeností.
  • Umíme nabízet nulové akontace, dobré splátky i výkup vašeho vozu na protiúčet.
  • BMW nás baví a rádi děláme radost vám, našim zákazníkům.
  • V Renocaru máte v ceně vozu i 5 let údržby a servisu předepsané výrobcem.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím.
Více informací