Aktuálně z Renocaru

Střešní stan AUTOHOME pro nové MINI Countryman

Připravte se na velmi neobvyklé výlety do přírody: nejnovější garance britského všestranného vozu je ideální pro únik z rutiny běžného života.

Pro všechny, kteří potřebují vypnout.


Díky velkorysému prostoru až pro pět cestujících a jejich zavazadla a také volitelnému pohonu všech kol ALL4 je nejnovější generace všestranného automobilu britské prémiové značky skvěle vybavena pro výlety.

Montáž mobilního přístřešku usnadňují standardně nabízené střešní ližiny nového MINI Countryman. Ty dovolují použít pro tento model specifické střešní nosiče - dostupné jako Originální příslušenství MINI.

Složený střešní stan je sotva je sotva rozpoznatelný od běžného střešního přepravního boxu. Rozbalení stanu je pouze záležitostí uvolnění bezpečnostních přesek - dvou vpředu a jedné vzadu. Stanová nástavba se poté automaticky napřímí prostřednicrvím čtyř plynových vzpěr.

Výška uvnitř mobilního ubytování dosahuje 94 centimetrů. Pro výstup do nejvyššího patra MINI Countryman slouží pevný hliníkový žebřík.

Spací plocha pro všechny MINI fanoušky, kteří potřebují vypnout, ale na spaní mají vysoké požedavky, činí 2,10 metrů na délku a 1,30 na šířku - dostatečný prostor k tomu, aby se zde vyspaly dvě osoby.

Pasažérům nového MINI Countryman poskytne domov kdekoliv, kde se cítí dobře.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ