Aktuálně z Renocaru

Vozy BMW a MINI jsou letos opět oficiálními vozy Mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha.

Od 8. do 25. září bude naše flotila 12 automobilů značek BMW a MINI vozit hosty a partnery v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha.

Od 8. do 25. září se koná významný svátek klasické hudby Dvořákova Praha, jehož hosty a partnery budeme vozit prostřednictvím 12 automobilů značek BMW a MINI. Před budovou Rudolfina, které je tradičně centrem festivalu, jsou vystaveny vozy BMW i7 a MINI Cooper SE. Tyto čistě elektrické vozy se řadí mezi nejnovější modely v rámci pokračující elektrické ofenzivy BMW Group. 

Mezinárodní hudební festival Dvořákova Praha představuje více než dva týdny naplněné hudebními událostmi, které tradičně představí největší hvězdy světa klasické hudby. Hlavním festivalovým místem Dvořákovy Prahy je Rudolfinum, kde Antonín Dvořák, nejhranější a nejproslulejší český skladatel, v roce 1896 dirigoval první koncert České filharmonie. Právě ve Dvořákově síni Rudolfina se diváci mohou těšit mimo jiné na Cleveland Orchestra v čele s dirigentem Franzem Welser-Möstem, londýnský Royal Philharmonic Orchestra s dirigentem Vasilijem Petrenkem anebo na Symfonický orchestr Švédského rozhlasu s dirigentem Danielem Hardingem. Nejen tito hudební géniové, ale i dlouhá řada dalších jsou garancí té nejvyšší interpretační kvality a příslibem mimořádných festivalových zážitků.

Více informací o Mezinárodním hudebním festivalu Dvořákova Praha: www.dvorakovapraha.cz