Aktuálně z Renocaru

Nové BMW 6 Gran Turismo

BMW představuje od základu přepracovaného nástupce jednoho z nejkreativnějších automobilových konceptů posledních let.Nové BMW 6 Gran Turismo.


BMW 6 Gran Turismo je ve srovnání se svým předchůdcem přibližně o 150 kg lehčí, má sportovnější jízdní vlastnosti a zároveň úspornější provoz. 

Podle typu motoru lze dosáhnout zrychlení z 0 na 100 km/h až o 0,7 sekundy rychleji, zatímco hodnoty spotřeby a emisí jsou až o 15 % nižší.

Vybírat můžete z dvojice nemetalických a deseti metalických barev ve standardním provedení, ale také ve třech dalších variantách s pečlivě navrženými designovými prvky. 

Výbavové pakety Sport Line, Luxury Line a M Sport se vyznačují zejména koly s průměrem 19 palců, koženým čalouněním s exkluzivním prošíváním a lemováním v kontrastní barvě, stejně jako osvětlenými prahovými lištami.Interiér nového BMW 6 Gran Turismo je díky liniím, materiálu a preciznímu zpracování vysoce sofistikovaný a přináší jedinečnou radost z jízdy. 

Jako řidič můžete jednoduše ovládat jednak svůj prostor, ale také kalendář, e-mail či kontakty. Zadní část vozu je extrémně rozměrná, tvoří ji tři plnohodnotná sedadla. 

Objem zavazadlového prostoru činí 610 litrů a při sklopení sedaček dokonce 1800 litrů.


Tak co, jdete do toho? 
 

BMW 6 Gran Turismo