Aktuálně z Renocaru

Nové BMW X3

Výjimečný vzhled, široká paleta modelových variant.... Nové BMW X3 povyšuje designový jazyk svého předchůdce na novou, ještě působivější úroveň


Nové BMW X3.


Třetí generace vozu BMW X3, který od roku 2003 definuje segment kompaktních automobilů SAV (Sports Activity Vehicle).
Nové BMW X3 zaujme výraznějším designem, výkonnějšími a zároveň úspornějšími motory a pokročilými technologiemi, které často pochází z BMW vrcholné řady 7.
Zvenčí robustní a sportovní, uvnitř komfortní


Design exteriéru X3 kombinuje robustní terénní vzhled se sportovním charakterem. Patrné jsou vyváženější proporce, které vychází z delšího rozvoru, dlouhé kapoty motoru a velmi krátkého předního převisu.

Na výběr jsou 3 výbavové varianty, díky kterým si zákazník může přizpůsobit vzhled svého vozu. Například model xLine sází na robustnost s využitím četných detailů v matném hliníku a speciálních kol z lehkých slitin. BMW X3 s výbavou Luxury Line je především elegantní, liší se dvoubarevnou spodní částí karoserie a koly z lehkých slitin v klasickém designu. Model M Sport zase podtrhuje sportovní charakter vozu.

V interiéru nové X3 se klade hlavní důraz na komfort posádky. O maximální pohodlí se stará řada volitelných prvků, které nebyly dostupné pro minulou generaci.Nabito pokročilými technologiemi


Nová X3 se pyšní mnoha technologickými inovacemi. Ty z velké části pochází z vrcholné řady BMW 7. 
 


Sportovnější charakter, sebejistě na každém povrchu


Nové BMW X3 je ryzím představitelem modelové řady X. Pohodlně se v něm svezete na každém typu vozovky a je navíc mimořádně praktické v každodenním provozu.Motory - výkonné i hospodárné 


Modelovou řadu nového BMW X3 tvoří verze xDrive20d se vznětovým 4válcem, xDrive30d se vznětovým 6válcem a vrcholné zážehové provedení BMW X3 M40i. Po nich bude brzy následovat BMW X3 xDrive30i a také varianta 20i, jež bude k dispozici jak s pohonem zadních kol (sDrive), tak i všech kol (xDrive).

Všechny motory jsou spojeny s 8stupňovou převodovkou Steptronic, která je efektivnější v porovnání s předchozí generací. Přináší tak nižší spotřebu paliva i produkci emisí. Standardem je u všech motorizací rovněž pohon všech kol xDrive.

Odlehčená konstrukce zlepšuje agilitu


Nové BMW X3 váží o 55 kilogramů méně oproti předchozímu modelu. Celá konstrukce prošla inteligentním zeštíhlením, k čemuž přispělo využití plastů, moderních kompozitů a hliníku.

BMW X3