Aktuálně z Renocaru

NOVÉ BMW řady 8 Coupé.

BMW řady 8 Coupé spojuje jako břit ostrou dynamiku s moderním luxusem a stanovuje nová měřítka v segmentu luxusních kupé.

 
Novinka roku 2018 - nové BMW řady 8 Coupé.


Nové BMW řady 8 Coupé bude ukázkou toho, že dynamika a moderní luxus mohou jít ruku v ruce. Řada 8 bude luxusním sportovním vozem, který spojí tyto atributy jako žádný jiný vůz na trhu. Ryzí automobilová fascinace.


Velká maska s dvojicí ledvinek tvořících masku chladiče, nízkými světlomety a velkými vstupy vzduchu utváří působivou, sportovně laděnou grafiku přední části vozu. Souhra dlouhé kapoty a protáhlé linie střechy dává bokům vozu dynamický ráz, zatímco působivá stoupající linie zádě přináší ostré zakončení linií proudících směrem k zádi a dodává další dávku sportovního výrazu. Design BMW řady 8 nabízí svěží interpretaci ikonických designových prvků BMW.

V interiéru pak klasické uspořádání BMW přichází se svěží interpretací a posouvá designový jazyk automobilky novým směrem. Vnitřek tak cestujícím nabídne vrcholně sportovní charakter, zatímco špičkový design a zpracování umocní prvotřídní materiály.

Chcete vědět více? Sledujte náš web a objevte nové BMW řady 8 mezi prvními!