Aktuálně z Renocaru

Galavečer Night of Surprises

Velkolepý večer v Renocaru

Night of Surprises aneb jaký byl velkolepý galavečer v Renocaru.


Vynikající raut. Vystoupení světelného mága. A k tomu pěší rallye po divech a krásách areálu společnosti Renocar v Brně-Slatině. Nejen to přinesla velkolepá „Night of Surprises“ neboli „Noc plná překvapení“, která se v Renocaru konala ve čtvrtek 9. listopadu.

Událost měla podtitul „Velké znovuotevření“. V areálu se totiž v uplynulém roce udály velké změny. Rekonstrukce takzvané „Staré haly“ poskytla vznešené místo pro veterány BMW ze sbírky Miloše Vránka, které tu teď mají vlastní muzeum. Kromě toho tu najdeme nový showroom značek MINI či BMW Motorrad a skvělé Bistro Hawránek. 

V sousedství hlavního salonu BMW se zase hostům představil nový showroom BMW M. Je jasné, že dokončení všech prací bylo třeba náležitě oslavit. A nejlépe společně s přáteli, klienty a spolupracovníky Renocaru.

Ve Staré hale se sešlo takřka na šest set vážených hostů. Nechyběli mezi nimi ani zástupci BMW, Ti při té slavnostní příležitosti osobně představili nový spot o vozech BMW. „Jste první, kdo ho vidí. Teprve včera jej představenstvo v Mnichově schválilo,“ uvedli.

Děkujeme, že jste si večer užili společně s námi.

Více fotografií z akce níže v galerii.