Aktuálně z Renocaru

Nové BMW X5

Už jste měli možnost se svézt v novém BMW X5? Pokud ne, tak přijďte k nám a využijte tuto jedinečnou možnost! Testovací jízdy jsou v plném proudu.

Nové BMW X5.
Přijďte ho vyzkoušet!


Zcela nové BMW X5. Je nepřehlédnutelné – vzpřímené, mohutné a elegantní. Impozantní jednodílná maska chladiče ve tvaru ledvinek naznačuje, co se stane, když se motor nového BMW X5 pořádně nadechne. Zdokonalený X design předních světlometů nenechá nikoho na pochybách, kdo se ujme vedení. Nové BMW X5 s novými technologiemi pro ještě více bezpečnosti a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu dobře ví, kam směřuje. A jak se tam dostat jako první.

Laserové světlomety 

Novou X5 lze vybavit laserovými světlomety s dosahem 500 metrů. Jsou poznat podle modrých prvků ve tvaru x uvnitř světlometů. Nová trojrozměrná LED koncová světla, která se táhnou doširoka, dávají zádi charakteristický vzhled. Zadní obdélníkové koncovky výfuků zase dávají tušit vysoký výkon, kterým disponují motory v novém BMW X5. Poprvé jsou dostupná také velká - 22palcová kola z lehké slitiny.

Chci otestovat     BMW X5

M sportovní paket

Tento paket vyrobí z BMW X5 dravého sportovce. Dynamický charakter vozu posílí například sportovní brzdy se třmeny v modré barvě, větší vstupy vzduchu vpředu, speciální koncovky výfuků nebo kryty podvozku a boční prahy v barvě karoserie a střešní lišty v černém lesklém provedení.

xOffroad

Jedná se o volitelný paket, který se u 4. generace X5 nabízí poprvé. Je navržen pro zvýraznění schopností vozu v terénu. Kromě krytů podvozku vpředu a vzadu obsahuje konstrukční prvky, například vzduchové odpružení obou náprav, zvláštní displeje pro jízdu v terénu, uzávěrku diferenciálu a několik terénních režimů (xSand, xRock, xGravel a xSnow).

Vyberte si svůj životní styl

V nabídce přizpůsobení vozidla osobnímu vkusu nechybí zvláštní výbava od BMW Individual. Ta umožňuje zákazníkům personalizovat nové BMW X5 prostřednictvím speciálních barev exteriéru a čalounění z nejjemnější kůže.

Úplně nový design

Nový systém BMW Live Cockpit Professional kombinuje 12,3palcový informační displej se stejně velkým hlavním displejem s dotykovou obrazovkou. Namísto tradičních kruhových analogových budíků je přístrojová deska tvořena designovými prvky ve tvaru závorek. V levém poli je zobrazen tachometr a informace o asistenčních systémech, v pravém poli je kromě ukazatele otáček zobrazen výběr infotainment funkcí. Velká plocha uprostřed informačního displeje je vyhrazena pro obsah navigace.

Chci otestovat     BMW X5

Větší středová konzole

Rozměry interiéru se zvětšily a horizontálně členěný design palubní desky citlivě zdůrazňuje šířku interiéru. Na středové konzole je umístěno tlačítko Start/Stop a také nový volič převodovky spolu s dalšími ovladači pro vzduchové odpružení a různé režimy pro jízdu v terénu.

Ambientní osvětlení

Standardní výbava zahrnuje elektricky nastavitelné a vyhřívané sportovní kožené sedačky či ambientní osvětlení s uvítacím kobercem v prostoru dveří, které lze kombinovat s velkým množstvím schémat osvětlení.

Snadné manévrování

S BMW X5, které měří více než 4,9 metrů, můžete manévrovat v serpentinách stejně snadno jako s kompaktním vozem. Vůz je mimořádně stabilní ve vysokých rychlostech, zvlášť při předjíždění.

Chci otestovat     BMW X5