Aktuálně z Renocaru

THE 8

Výkon bez kompromisů. Dokonalý Gentleman.

The 8 - Dokonalý Gentleman


Od 24.11.2018!

Pulzující závodní vůz postavený na míru. Nové BMW řady 8 Coupé propojuje charakter sportovního vozu s elegancí luxusní třídy BMW a z hlediska estetiky vytváří zcela nový standard.

Exteriér

BMW řady 8 Coupé představuje zcela novou éru designu BMW, který je na první pohled odlišný zejména díky nečekaně nízkým světlometům. Sportovní vzhled karoserie charakterizuje neobvyklá interakce mezi ostře řezanými liniemi táhnoucími se po celém boku, výraznými prolisy a svalnatou částí v oblastech nad podběhy kol. V kombinaci s plochou střešní linií vzniká výjimečně přitažlivá podoba kupé.

Chci otestovat     BMW 8

Laserová světla

V režimu dálkových světel vykazují laserové světlomety BMW Laserlight dosvit až do vzdálenosti 600 metrů, což je téměř dvakrát tolik než v případě konvenčních světlometů. Lepší viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré detaily a označení BMW Laserlight taktéž podporují technologické standardy a sportovní charakter vozidla.

Interiér

Sportovní vůz luxusního segmentu - moderní, puristický interiér nového BMW řady 8 Coupé dokazujem že kontrasty se mohou navzájem perfektně dopňovat. Vysoce kvalitní materiály, inovativní technologie a výběr z mnoha různých barev a výbavových stupňů zajistí luxusní atmosféru a vysoce kvalitní dojem z interiéru i přes celkově výrazně sportovní charakter. Elegantní ovládací prvky i čisté designové linie směřují jedním směrem: stále vpřed. Tím je zdůrazněna maximální orientace na řidiče a iteriéru je díky tomu propůjčena další dávka dynamiky. Skvělé podmínky pro čistou radost z jízdy.

Skleněné prvky CraftedClarity

S každým dalším objeveným detailem ještě neodolatelnější: elegantní skleněné prvky CraftedClarity dodávají sportovnímu interiéru jedinečný charakter, a to hlavně díky ostrým hranám a modrému barevnému tónu. Zdobí volič převodovky, centrální ovládací prvek, talčítko ovládání audia a tlačítko systému start/stop. Výsledkem je souhra mezi sportovním nádechem a jedinečným designem, který v sobě dosud nevídaným způsobem kombinuje sportovnost s elegancí.

Ryzí síla, dokonalá přesnost

Ryzí dynamika, ryzí zrychlení, ryzí vzrušení - díky zážehovému 8válci TwinPower Turbo s objemem 4,4 litru a výkonem 390 kW (530 k) posune otáčkoměr BMW řady 8 Coupé i řidičův pulz na limit v rekordním čase. Jedna velká pravda nade všechny ostatní: čím více zatáček, tím větší zábava. Luxusní sportovní vůz posouvá výkon a přesnost na novou úroveň hlavně díky jedinečnm závodním prvkům. Pokud chcete, můžete zvolit i řadový vznětový 6válec TwinPower Turbo s hladkým chodem, který nabízí výkon 235 kW (320 k).

Chci otestovat     BMW 8