Aktuálně z Renocaru

BMW R 1250 GS

Nové BMW R 1250 GS: koncentrovaný a působivý výkon.

Nové BMW 1250 GS.


S novým BMW R 1250 GS si vychutnáš výkon nového boxeru ještě více. Zvýšení výkonu motoru perfektně poznáš při jízdě - 136k a 1250cm3. Variabilní řídící systém vačkových hřídelí BMW ShiftCam zajišťuje vynikající přenos výkonu ve vysokých i nízkých otáčkách motoru. Ať už ve městě, na dálnici nebo samozřejmě v terénu: s každým metrem pocítíš větší svobodu a radost z jízdy. Nové styly a barvy, mnohé technické detaily a vzrušující možnosti individualizace zesilují charakter nového BMW R 1250 GS.

Dvouválcový motor Boxer.

Dvouválcový boxer nového R 1250 GS fascinuje svou rozmanitostí již od prvního okamžiku. Jeho charakter je nezaměnitelný - v každém rozsahu otáček motoru. Nabízí i při nízké rychlosti vyšší výkon a hladký chod. Variabilní řázení vačkového hřídele BMW ShiffCam zajišťuje výkonnější křivku točivého momentu v celém rozsahu otáček motoru a umožňuje tak větší kontrolu v každé jízdní situaci. Dodá potřebný výkon, kdykoliv ho budeš potřebovat. Silný výkon a možnost méně často řadit podporuje suverénní jízdu. Vyšší objem motoru + vyšší výkon = vyšší účinost.

Ve zkratce: Cítíš energii motoru přímo pod sebou.

Dynamic Brake Control.

DBC tě podpoří při nouzovém brzdění tím, že brání často nežadoucímu přidání plynu v extrémní situaci. Takový zákrok snižuje točivý moment motoru. Zároveň se zvyšuje brzdná síla na zadní kolo. Výsledek: větší bezpečnost díky co nejlepšímu využití brzdné schopnosti pro stabilizaci motocyklu a zkrácení brzdné dráhy.