Aktuálně z Renocaru

F 850 GS Adventure

S převahou. V každém terénu.

F 850 GS Adventure.


Kdo se neustále vydává do neznámého terénu, potřebuje motocykl, na který se může spolehnout v každí situaci. Ať už se vydáte do pustiny nebo do hor, do údolí řeky nebo na náhorní plošiny, toto cestovní enduro ukazuje svoji převahu na nejrůznějších místech.

Již z výrobního závodu je vybaven tím, co jej předurčuje pro použití na dlouhých trasách a v terénu: rám ze skořepinové konstrukce zajišťuje díky zvýšení tuhosti větší stabilitu při jízde a zdokonalenou cílovou přesnost. Přední odpružení zajišťuje obrácená teleskopická vidlice, vzadu pružinová vzpěra WAD (na dráze závislé tlumení). U pérování nabízí F 850 GS Adventure 230 mm a 215 mm vzadu - pro intenzivní radost z jízdy v každém terénu. 

Svoji převahu v offroadovém terénu dokazuje F 850 GS Adventure také díky velké, 21 palcové pneumatice, kolu s křížovými paprsky pro bezdušové pneumatiky, enduro stupačkách, ochrannému krytu motoru, chrániči podvozku a praktickým chráničům rukou.

Velký úložný prostor (speciální příslušenství).

Kdo vyráží na cestu po světě, stěží si vystačí s malým zavazadlem. Proto má F 850 GS Adventure (jako zvláštní vybavení) nerezový zavazadlový stojan na hliníkový kufr Topcase a nerezový držák na kufr a mnoho dalšího. Stačí si vybrat z originálního příslušenství a přizpůsobit si motorku na míru svým potřebám.