Aktuálně z Renocaru

BMW Z4 Roadster

Když konečně stáhnete střechu, pak už není nic, co by bránilo zažít radost z jízdy ve zcela novém BMW Z4 Roadster, které už nemůže být zábavnější.

Vyložte karty


Ukažte své ambice

Žádná výzva pro něj není příliš velká. BMW Z4 Roadster na silnici předvádí své sportovní geny. Díky nejnovějším texchnologiím, nízké světlé výšce a systematickému snižování hmotnosti dosahuje působivých výkonů a jízdní dynamiky té největší úrovně.

Výkonnost

BMW Z4 Roadster demonstruje, jaké je jeho určení: silnice. S výkonem až 340 koní je mistrem akcelerace. Tuhý podvozek a krátký rovzor nabízejí obrovskou agilitu. Je to dynamický paket, který znamená ryzí radost z jízdy.

Ovladatelnost

BMW Z4 Roadster má vše, co by měl správný roadster mít. Krátký rozvor, nízko položené těžiště, dostatek výkonu a optimálně naladěný podvozek. Výsledek: skvělá ovladatelnost, přesné řázení a vysoká stabilita v zatáčkách.

Plátěná střecha

Plátěná střecha je klíčem k ryzím zážitkům z jízdy s nebem nad hlavou. Ať už za pozdního letního večera nebo slunečného zimního dne, střecha se, kdykoliv to budete chtít, otevře nebo zavře za pouhých deset sekund, a to do rychlosti až 50 km/h, takže vaše radost z jízdy nemá žádné další hranice.

Více informací