Aktuálně z Renocaru

BMW řady 8 Cabrio

Charakterní představitel luxusní třídy vozů BMW, jejichž vzezření vyzařuje maximální smysl pro krásu a sebevědomí.

THE 8 CABRIO


Nejpodmanivější podoba estetiky.

Stylový, sebevědomý a s výrazným postojem: exteriér BMW řady 8 Cabrio okouzlí hned na první pohled. Od dlouhé kapoty přes nízkou střechu přecházející směrem dozadu ve stylu karoserie kupé až po výrazně dominantní zadní část - silueta tohoto luxusního kabrioletu je obalena aurou sebevědomé sportovnosti. Působivý postoj vozu je zdůrazněn neobyčejně elegantními 20" koly z lehké slitiny a chromovanými exteriérovými dopňky Chrome Line.

Průkopník designu a oslnivosti

Ten suverénní pohled vpřed: laserové světlomety BMW s šestihrannými světelnými trubicemi a modrými designovými prvky dodávají přední části BMW řady 8 Cabrio extrémně vyzývavý a dynamický charakter. V režimu dálkových světel laserové světlomety BMW Laserlight dosvítí do téměř dvojnásobné vzdálenosti než běžné světlomety - až 600 metrů - a přitom zlepšují jak výhled, tak vzhled vozu.

Sportovní vyjádření stylu

To nejlepší z obou světů: interiér unikátním způsobem spojuje komfort a jedinečnost luxusního vozu s puristickým pojetím sportovního automobilu. Výběr materiálů a prvotřídní kvalita zpracování vytvářejí exkluzivní, luxusní atmosféru spojenou se sportovně redukovaným designem interiéru. To vše zajišťuje unikátní pocit z jízdy. Pozoruhodný výběr barev a prvků výbavy poskytuje maximální volnost vyjádření individuálního charakteru.

Pro suverénní komfort sezení

Luxus nikdy nevypadal lépe: kožené čalounění BMW Individual jedinečnou kůží Merino zhodnocuje interiér a dotváří jeho unikátní charakter. K exkluzivnímu interiéru BMW řady 8 Cabrio pasuje celá řada stylových barevných kombinací od černé přes Cognac (hnědá) až po Ivory White (bílá). Výjimečně výrazný kontrast nabídne dvoubarevné čalounění s kontrastními barvami.

Krása výjmečné řemeslné práce

S každým detailem neodolatelnější: skleněné povrchy CraftedClarity propůjčují sportovnímu interiéru výjimečnou atmosféru zejména svým lineárním povrchem a modrým nádechem. Precizně vyrobené prvky na voliči převodovky, centrálním ovládacím elementu, ovládání hlasitosti a tlačitku start/stop jsou lesklé a vytvářejí zcela jedinečný dojem. V kombinaci s moderním designem interiéru tvoří unikátní atmosféru, která do luxusní sportovnosti vozidla přináší zcela novou kvalitu.

Více informací