Aktuálně z Renocaru

BMW URBAN STORE

Avantgardní městský showroom vozů BMW od RENOCARu přímo uprostřed Prahy.

  1. Vítejte!
  2. Co u nás najdete?
  3. Kudy k nám?
  4. Máte zájem o testovací jízdu?
  5. Chcete být informováni o dění v BMW Urban Storu?

 

1. Vítejte!

BMW RENOCAR přináší do Prahy světový trend posledních let, BMW URBAN STORE, kde se vozy BMW představují ve výjimečných prostorách v centrech měst. Podobné projekty lze najít například v Římě nebo v Moskvě. A nyní i v Praze.

Velké prosklené výlohy nabídnou návštěvníkům pohled na vybrané vozy BMW ve špičkové výbavě. Nechybí ani kavárna, prodej módních doplňků kolekce BMW nebo časově omezená nabídka pečlivě vybraných českých prémiových značek. A naopak přímo z URBAN STORE je nádherný výhled až na Hradčany.

Nepochybnou výhodou pražského URBAN STORE je vlastní poloha. Nachází se v širším centru města u hlavní dopravní tepny a navíc v těsné blízkosti metra trasy C stanice Vyšehrad. Pro návštěvníky je zajištěno pohodlné parkování na hlavním parkovišti s přímým vjezdem z kruhového objezdu. Atraktivní synergií je FAST LANE SERVIS lokalizovaný v garážích Kongresového centra, který s URBAN STORE bezprostředně propojuje schodiště.

„Jsme si jisti, že se BMW URBAN STORE, vybudovaný společností RENOCAR, stane inspirativním místem pro setkání. Tam kde končí Nuselák, začíná úchvatný svět BMW.“ Říká Pavel Vránek, člen představenstva společnosti Renocar.

2. Co u nás najdete?

 

K již zavedenému FAST LANE SERVISU pro Vás již brzy otevřeme jedinečný městský showroom - URBAN STORE. V avantgardních prostorách si můžete, třeba během návštěvy servisu, v klidu posedět v kavárně s občerstvením od Zátiší Group, prohlédnout nové vozy BMW a MINI nebo módní kolekce BMW MOTORSPORT a BMW GOLF.

Tyto jedinečné prostory můžete využít i pro Vaše obchodní jednání či společenské akce.

3. Kudy k nám?
 

Kudy k nám, varianta první:

  • Ze směru jízdy po kruhovém objezdu před Kongresovým centrem odbočíte doprava na klientské parkoviště návštěv Kongresového centra na úrovni silniční komunikace.
  • Obdržíte parkovací lístek, který Vám vyměníme za lístek s volným průjezdem při opuštění parkoviště.
  • Po vystoupení z vozu sledujete navigační cedule, které Vás dovedou do BMW RENOCAR URBAN STORU, tedy k nám. Náš nový městský showroom se nachází „za rohem“ parkoviště směrem na severní terasu Kongresového centra, odkud můžete spatřit panorama Pražského hradu.

Kudy k nám, varianta druhá:

  • Ze směru jízdy po kruhovém objezdu odbočíte na parking Kongresového centra do suterénu, minete po levé ruce čerpací stanici a pokračujete cca 100 m rovně až k našemu BMW RENOCAR FAST LANE SERVISU.
  • Zde můžete zaparkovat a využít schodiště na přízemní úroveň severní terasy Kongresového centra. Schodiště je označeno BMW grafikou a dovede Vás přímo k BMW RENOCAR URBAN STORU, tedy k nám.

Rádi Vám poradíme na naší recepci BMW RENOCAR FAST LANE SERVIS

4. Máte zájem o testovací jízdu?

Buďte mezi prvními, kteří dostanou možnost svézt se našimi vozy. Napište nám a my Vám brzy představíme možnosti testovacích jízd.

Testovací jízda

 

5. Chcete být informováni o dění v BMW Urban Storu?

Napište nám na sebe kontakt a my Vás budeme s radostí informovat o připravovaných akcích, exkluzivně vystavených novinkách a modelech. Nebo nám rovnou napište, co za vozy Vás zajímají.

Napište nám:
bmwpraha@renocar.cz

nebo nám zavolejte:
261 393 696

Těšíme se na Vás v BMW URBAN STORE.

Tým Renocar