Aktuálně z Renocaru

BMW URBAN STORE

Avantgardní městský showroom vozů BMW od RENOCARu přímo uprostřed Prahy.

  1. Představujeme BMW URBAN STORE.
  2. Co u nás najdete?
  3. Jak se k nám dostat?
  4. Testovací jízdy.
  5. Chcete být informováni?

1. Představujeme.


BMW RENOCAR přináší do Prahy světový trend posledních let, BMW URBAN STORE, kde se vozy BMW představují ve výjimečných prostorách v centrech měst. Podobné projekty lze najít například v Římě nebo v Moskvě. A již za několik dnů také v Praze.

Velké prosklené výlohy nabídnou návštěvníkům pohled na vybrané vozy BMW ve špičkové výbavě. Nebude chybět kavárna, prodej módních doplňků kolekce BMW nebo časově omezená nabídka pečlivě vybraných českých prémiových značek. A naopak přímo z URBAN STORE bude nádherný výhled až na Hradčany.

Nepochybnou výhodou pražského URBAN STORE je vlastní poloha. Nachází se v širším centru města u hlavní dopravní tepny a navíc v těsné blízkosti metra trasy C stanice Vyšehrad. Pro návštěvníky je zajištěno pohodlné parkování na hlavním parkovišti s přímým vjezdem z kruhového objezdu. Atraktivní synergií je FAST LANE SERVIS lokalizovaný v garážích Kongresového centra, který s URBAN STORE bezprostředně propojí schodiště.

„Jsme si jisti, že se BMW URBAN STORE, vybudovaný společností RENOCAR, stane inspirativním místem pro setkání. Tam kde končí Nuselák, začíná úchvatný svět BMW.“ Říká Pavel Vránek, generální ředitel společnosti Renocar.

2. Co u nás najdete?

K již zavedenému FAST LANE SERVISU pro Vás již brzy otevřeme jedinečný městský showroom - URBAN STORE. V avantgardních prostorách si můžete, třeba během návštěvy servisu, v klidu posedět v kavárně s občerstvením od Zátiší Group, prohlédnout nové vozy BMW a MINI nebo módní kolekce BMW MOTORSPORT a BMW GOLF.

Tyto jedinečné prostory můžete využít i pro Vaše obchodní jednání.

3. Kudy k nám?

Kudy k nám, varianta první:

  • Ze směru jízdy po kruhovém objezdu před Kongresovým centrem odbočíte doprava na klientské parkoviště návštěv Kongresového centra na úrovni silniční komunikace.
  • Obdržíte parkovací lístek, který Vám vyměníme za lístek s volným průjezdem při opuštění parkoviště.
  • Po vystoupení z vozu sledujete navigační cedule, které Vás dovedou do BMW RENOCAR URBAN STORU, tedy k nám. Náš nový městský showroom se nachází „za rohem“ parkoviště směrem na severní terasu Kongresového centra, odkud můžete spatřit panorama Pražského hradu.

Kudy k nám, varianta druhá:

  • Ze směru jízdy po kruhovém objezdu odbočíte na parking Kongresového centra do suterénu, minete po levé ruce čerpací stanici a pokračujete cca 100 m rovně až k našemu BMW RENOCAR FAST LANE SERVISU.
  • Zde můžete zaparkovat a využít schodiště na přízemní úroveň severní terasy Kongresového centra. Schodiště je označeno BMW grafikou a dovede Vás přímo k BMW RENOCAR URBAN STORU, tedy k nám.

Rádi Vám poradíme na naší recepci BMW RENOCAR FAST LANE SERVISU.

4. Máte zájem o testovací jízdu?

Již za pár dnů pro Vás otevřeme originální showroom a budete mezi prvními, kteří dostanou možnost svézt se našimi vozy. Napiště nám a my Vám brzy představíme možnosti testovacích jízd.

Testovací jízda

5. Chcete být informováni o dění v BMW Urban Storu?

Napište nám na sebe kontakt a my Vás budeme s radostí informovat o připravovaných akcích, exkluzivně vystavených novinkách a modelech. Nebo nám rovnou napište, co za vozy Vás zajímají.

Napište nám:
bmwpraha@renocar.cz

nebo nám zavolejte:
734 238 931

Těšíme se na Vás. Již brzy v BMW URBAN STORE.

Tým Renocar