Aktuálně z Renocaru

BMW Charging Card

Váš klíč k využití 299 720 nabíjecích stanic v jedné z největších světových sítí.

Využijte BMW Charging Card k pohodlnému nabíjení Vašeho elektrického vozu nebo Plug-in hybridu na jedné z 1 788 nabíjecích stanic v České republice nebo na kterékoli z 278 234 stanic po celé Evropě.

Ke každému novému elektrickému vozu nebo Plug-in hybridu značky BMW a MINI Vám založíme účet a zařídíme vlastní kartu pro nabíjení.

Jak to vše funguje?

  • BMW Charging Card od nás dostanete ke každému novému čistě elektrickému nebo Plug-in hybridnímu vozu BMW nebo MINI.
  • Náš prodejce Vám poskytne asistenci při založení účtu a aktivaci karty.
  • Po dobu jednoho roku budete osvobozeni od základního poplatku.

Balíček ACTIVE

V tarifu Active můžete nabíjet za atraktivní pevné ceny. Jeden rok bez základního poplatku pro zákazníky s novými vozy BMW.1

Základní cena: 0,00 EUR/měsíc po dobu 12 měsíců s novým vozidlem BMW1, poté a zároveň pro všechny ostatní zákazníky 150 CZK/měsíc.

Nabíjení AC: 6,50 CZK/kWh + 2,00 CZK/min (po 180 min)

Nabíjení DC: 7,50 CZK/kWh + 5,00 CZK/min (po 90 min)

IONITY: 21,00 CZK/kWh
 

Volitelný balíček IONITY Plus

Zákazníci s vozy BMW iX3, BMW iX & BMW i4 navíc automaticky získají nárok na balíček IONITY Plus, který zaručuje jeden rok bez základního poplatku.

335,00 CZK/měsíc
7,90 CZK/kWh*

*Poplatky za nabíjení, které se mohou v jednotlivých zemích lišit, jsou stanoveny na základě cen platných v době nabíjení, které vždy uvidíte v aplikaci.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

1 Zákazníci, kteří si zakoupili plně elektrický vůz nebo plug-in hybridní model BMW přes některého prodejce vozů BMW nebo přes některou pobočku BMW a předání vozu proběhne od 19. 1. 2021, mohou v případě, že si zaregistrují tarif Active, čerpat výhodu v podobě osvobození od základního poplatku po dobu jednoho roku.
Zákazníci, kteří si koupí nový vůz BMW iX3, BMW iX & BMW i4 přes některého prodejce vozů BMW nebo přes některou pobočku BMW, získají navíc balíček IONITY Plus na rok bez základního poplatku. Platnost balíčku končí po uplynutí 12 měsíců a není automaticky prodloužena.
Nabídka je jednorázová a vztahuje se na konkrétní vozidlo. Nelze ji čerpat pro jiná vozidla nebo jiné majitele. Po uplynutí období osvobození od základního poplatku opět vstupují v platnost řádné podmínky tarifu Active. Tato zvýhodněná nabídka se nevztahuje na ojeté vozy nebo na nové vozy získané od leasingových společností.

Pokud máte jakékoli dotazy, tak neváhejte a kontaktujte nás:

Tel.: +420 548 141 599
E-mail: info@renocar.cz

Nebo nás navštivte na jedné z našich poboček

BMW Renocar Brno - Slatina
BMW Renocar Praha - Čestlice
BMW Praha - Kongresové Centrum