Aktuálně z Renocaru

BMW M2 - BMW M Performance Parts

Objevte zvýrazněný závodní charakter nového BMW M2, za pomoci BMW M Performance Parts vyvinutých speciálně pro tento model.

BMW M2 slibuje neředěnou radost z jízdy na každém kilometru, a to jak při každodenních cestách, tak při jízdách na okruhu. Závodní charakter kompaktního vysokovýkonného sportovního vozu lze působivě zvýraznit pomocí dílů BMW M Performance Parts vyvinutých speciálně pro tento model. Produkty pro dodatečnou výbavu z řady BMW Originálního příslušenství, které budou k dispozici od uvedení nového modelu M2 na trh (začne se vyrábět v dubnu 2023), dodají designu nového BMW M2 další dávku emocí. Nové díly se zaměřují na úpravu aerodynamiky, poháněcí soustavy, podvozku a interiéru.

Exkluzivní materiály, vylepšené aerodynamické vlastnosti: komponenty BMW M Performance pro exteriér.

Všechny produkty pro dodatečnou montáž z nabídky BMW M Performance Parts vynikají působivým designem, exkluzivními materiály a špičkovou kvalitou. Všechny prvky proto dokonale ladí s designem BMW M2 a současně prošly homologací společně s celým vozem, což znamená, že splňují zákonné bezpečnostní předpisy i přísné normy BMW Group.

Přídavné karbonové díly pro přední, boční a zadní část zlepšují aerodynamické vlastnosti vozu a zároveň zdůrazňují jeho závodní auru díky bezbarvému laku, který odhaluje uhlíková vlákna pod ním. Přední karbonový splitter M Performance a karbonové M Performance obložení nasávacích otvorů dodávají novému BMW M2 obzvláště výrazný vzhled. Zákazníci, kteří si přejí dodat bočnímu profilu vozu ostřejší vizuální nádech, mají na výběr karbonové nástavce bočních prahů M Performance, karbonová boční křidélka M Performance pro přední i zadní část, případně M karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek. Proudění vzduchu kolem vozu lze vylepšit a estetiku zvýraznit na maximum následujícími karbonovými M Performance prvky: odtrhovou hranou na víku zavazadlového prostoru, případně velkým křídlem a karbonovým difuzorem. Leskle černý aerodynamický prvek na horní hraně zadního okna je dalším nezaměnitelným doplňkem. Exteriér vozu je možné doplnit M Performance tažným okem nebo aramidovým krytem antény.

Nižší hmotnost, intenzivnější zvuk: M Performance titanový tlumič výfuku.

Titanový tlumič výfuku M Performance, který je k dispozici pro nové BMW M2, je lehčí, nepřehlédnutelný a nelze jej přeslechnout. Jeho přední část je vyrobena z lehké nerezové oceli, zatímco zadní tlumič je kompletně z titanu. Oproti standardnímu dílu činí úspora hmotnosti osm kilogramů. Výfukový systém s elektricky ovládanými klapkami a centrálně umístěnou čtveřicí koncovek je nabízen v kombinaci se speciálně upraveným karbonovým difuzorem M Performance. Modifikované vedení výfukových plynů vytváří ještě sportovnější jízdní zážitky. Zvukový projev se mění podle zvoleného jízdního režimu a v režimech Sport a Sport+ připomíná závodní vozy. Jako poutavý doplněk pro standardní výfukovou soustavu nového BMW M2 jsou k připraveny koncovky výfuku M Performance kombinující materiály jako je titan a karbon.

Podvozek M Performance s výškově nastavitelnými pružinami.

Podvozek M Performance, který je pro nové BMW M2 k dispozici jako dodatečná výbava, mu propůjčuje ještě ostřejší agilitu a dynamiku v zatáčkách. Jeho konstrukce s integrovanými pružicími/tlumicími jednotkami umožňuje na přední a zadní nápravě snížit světlou výšku až o 10 milimetrů. Podvozek M Performance je speciálně naladěný nejen pro jízdu na okruhu, ale i na běžných silnicích, a přináší mnohem přímější spojení karoserie s povrchem vozovky. 

Kovaná kola M Performance nabízená pro nové BMW M2 jsou další ingrediencí navrženou pro mimořádně sportovní jízdní styl. Každé z nich je vyrobeno z jediného kusu hliníku a vyznačuje se jak pevností, tak atraktivním designem. Jsou připravena s průměry 20 a 21 palců pro přední a zadní nápravu a mohou mít matně zlatou barvu M Frozen Gold Bronze nebo černou M Jet Black. 

Pečlivě dávkovaný závodní styl pro interiér.

Nabídka dílů BMW M Performance Parts obsahuje také vysoce kvalitní komponenty pro interiér BMW M2. Obložení interiéru M Performance kombinující uhlíková vlákna a Alcantaru je nabízené s Alcantarovými opěrkami pro kolena. Důmyslně a ručně vyráběné obkladové panely interiéru jsou z uhlíkových vláken s otevřenými póry, mají matnou povrchovou úpravu a jsou doplněné označením M Performance z broušeného hliníku. 

U modelů vybavených M sportovními sedadly lze pocit sportovnosti a exkluzivity dále posílit kryty zadních částí opěradel kombinujících uhlíková vlákna a Alcantaru. 

Volant M Performance Pro má výrazně tvarovanou oblast úchopu čalouněnou Alcantarou a jeho zploštěné horní a dolní části jsou potaženy kůží nejvyšší kvality. Úžasný vzhled volantu dotváří středová značka a ozdobné prošívání v barvách BMW M GmbH. Obložení volantu M Performance, která jsou k dispozici v provedení karbon/Alcantara a karbon/kůže, představují další cestu pro posílení radosti z jízdy. Obě varianty lze také kombinovat s karbonovými M Performance řadicími páčkami. V nabídce nechybějí ani karbonové kryty prahů M Performance. 

BMW M PERFORMANCE