M PERFORMANCE PARTS

Značka BMW je ztělesněním dynamiky, inovativních technologií a desítek let zkušeností z motorsportu. BMW M Performance přenášejí tyto zkušenosti ze závodních tratí na běžné silnice. Díky dodatečně instalovaným dílům pro vylepšení aerodynamiky, hnacího ústrojí, kokpitu a podvozku, můžete dodat svému BMW nekompromisní sportovní charakter. Spokojte se jen s tím nejlepším: Celý sortiment dílů BMW M Performance je inspirován motorsportem a vyznačuje se prvotřídní funkčností a dokonalým designem.

Každý produkt splňuje vysoké standardy BMW a nabízí nepřekonatelnou kvalitu a životnost. Té dosahujeme kombinováním nejlepších dostupných materiálů s vysoce sofistikovanými vývojovými a výrobními postupy a důkladným testováním kvality. Abychom zajistili dokonalou souhru mezi funkcí a designem, jsou všechny díly přesně přizpůsobeny jednotlivým modelům BMW. Níže naleznete výběr dílů BMW M Performance.

BMW M Performance pedály/
opěrka levé nohy z nerezové oceli
 

Opěrka pro nohu a pedály BMW M Performance z nerezové oceli jsou pečlivě zpracované, aby dokonale zvýraznily interiér. Vysoce kvalitní lesklý kov dodává čistý, supermoderní vzhled, zvýrazňuje sportovní charakter a vylepšuje vzhled prostoru pro nohy. K dostání pro řadu modelů BMW.
 

BMW M Performance karbonové
kryty vnějších zpětných zrcátek
 

Karbonové kryty vnějších zrcátek BMW M Performance jsou produktem pečlivé ruční výroby. Jejich na první pohled patrný supermoderní materiál je extrémně lehký a odolný. Zdůrazňuje individuálnost a exkluzivitu každého vozu. K dispozici pro řadu modelů BMW.
 

BMW M Performance volant II
člouněný Alcantarou
s karbonovým vzorem

Alcantara je skvělý materiál pro sportovní volanty. Zaručuje dokonalý grip i v extrémních jízdních situacích. Volant má uprostřed atraktivní dekor z lakovaných uhlíkových vláken. Sportovní design s ručně šitým křížovým švem ve stříbrno-šedé barvě dokonale ladí se vzhledem M Performance. K dispozici pro řadu modelů BMW.

BMW M Performance tlumič výfuku
 

Tlumič výfuku M Performance zlepšuje akustické vlastnosti. Všechny součásti jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Ta zaručuje dlouhou životnost a dlouhodobou odolnost vůči korozi. Pouze v kombinaci s koncovkami výfuku BMW M Performance. K dispozici pro řadu modelů BMW.

 

BMW M Performance dekorační lišty
 

Dekorační lišty M Performance vytvářejí další barevný prvek na karoserii. Zvýrazňující lišty jsou vyrobené na míru pro každý model BMW, například pro BMW řady 4 Coupé (F32), a dodávají vozu osobitý a velmi sportovní charakter. K dispozici pro řadu modelů BMW v různých designech. V Renocaru Vám ochotně poskytneme informace o designech dostupných pro Váš model.

BMW M Performance
zadní světla Black Line

Nádherný estetický prvek, kombinující tmavě červenou a černou barvu. Zadní světla M Performance Black Line jsou dokonale integrovaná do zadní části a dodávají jí ještě výraznější charakter a nezaměnitelný vzhled. Jsou také dokonale přizpůsobená elektrické instalaci. Zadní světla jsou doplněna LED diodami, pokud je vozidlo vybaveno halogenovými světlomety.
 

BMW M Performance
zadní spoiler

Zvýrazňuje sportovní vzhled Vašeho vozu. Zadní spoiler se základovým nátěrem pro nalakování nebo v exkluzivní úpravě z karbonu.

 
 

VÝKON PŘICHÁZÍ Z DOKONALOSTI


Vlastnosti dílů BMW M Performance Parts pro exteriér a interiér.

Tento exkluzivní pocit z automobilových závodů vyžaduje specifický přístup a důkladné znalosti spolu s velmi speciálními standardy v oblasti vybraných materiálů, jejich kvality a povrchové úpravy. Při výrobě sportovně zaměřeného příslušenství je za klíčovou technologii považováno zpracování karbonu. Díky sportovnímu vzhledu a vysoké funkčnosti je nyní v motoristickém sportu jedním ze základních materiálů. Pro dosažení typického fascinujícího efektu hloubky je zásadní pečlivá a odborná ruční práce. Obzvlášť fascinující je kombinace karbonu s materiálem Alcantara, který na dotek zaujme hedvábnou jemností, ale zároveň pevností. Není pouze elegantní na pohled, ale má i funkční vlastnosti v podobě nízké hmotnosti, prodyšnosti a robustnosti. To jsou pouze některé z příkladů toho, jak lze zkombinovat materiály s nejlepšími vlastnostmi využívanými v motorsportu a stvořit dokonalý celek.

 

Mám zájem o M Performance Parts na svůj vůz

 

ZE ZÁVODŮ NA SILNICE


BMW modely s exkluzivními BMW M Performance Parts.

The 5

The 5 s BMW M
Performance Parts

Sportovní a osobité za všech okolností - BMW řady 5 sedan. Díky sportovnímu vzhledu je tento ultimativní manažerský sedan vždy před konkurencí. Exkluzivní BMW M Performance Parts posilují jeho jedinečný charakter skutečnými prvky z motoristického sportu: pro úchvatný výkon a další úroveň sportovní radosti z jízdy.

20" M Performance
kované kolo Double-spoke
669 M Bicolour

Kvalitní kované 20" M Performance kolo DOuble-spoke 669 M v matném provedení Je Black, frézované do lesku, svým velmi sportovním vzhledem propůjčuje vozu exkluzivní vzhled.

M Performnce volant

Pevně uchopitelná fakta - Alcentara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádě příjemné a pevné držení, což přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení.J´Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.

M Performance zadní
karbonový spoiler Pro

Ještě působivější - M Peerformance zadní karbonový spoilerPro zdůrazňuje prémiový a dynamický vzhled vozu. Optimalizuje aerodynamiku a přináší tak ještě sportovnější jízdní vlastnosti.

M Performance
karbonová maska chladiče

Předvěď svůj styl - rámeček M Performance masky chladiče ve tveru ledvinek je tvořen ručně zpracovaným karbonem a dekorativní lamely jsou z extra odolného plastu. Optická specialita dodávající přední části vozu výjimečně elegantní, sportovní a individuální vzhled.

The M5

M5 s BMW M
Performance Parts

BMW M5 je synonymem úchvatného inženýrství a inovativního přístupu k jízdě. Pro dosud nepřednstavitelné dimenze jízdní dynamiky, dotažené do extrému. Společně s exkluzivními BMW M Performance Parts pro exteriér, interiér a podvozek je BMW M5 optimálně připraveno společně s Vámi překonávat hranice.

20" M Performance kované
kolo Y-spoke 863 M
v matném provedení
Ferric Grey

Kvalitní kovaná 20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 863 M v matném provedení Ferric Grey s barevným logem M svým stylem automobilu propůjčují velmi sportovní vzhled. Kompletní sada letních kol se systémem TPMS, kola vpředu 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/35 ZR20 (102Y) XL a vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/35 ZR20 (104Y) XL.

M Performance zadní
karbonový spoiler Pro

Ještě působivější - M Performance zadní karbonový spoiler Pro zdůrazňuje prémiový a dynamický vzhled voz. Optimalizuje aerodynamiku a přináší tak ještě sportovnější jízdní vlastnosti.

M Performance přední
karbonový splitter

Jasná zpráva pro okolí - M Performance přední splitter je ze 100 procent vyrobený z karbonu, a proto mimořádně exkluzivním způsobem vyzdvihuje svalnatý vzhled vozidla. Jedinečný vzhled motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy.

M Performance odzobný prvek
bočních vzduchových průduchů

Sportovnost na jedné straně. Individualita na druhé. M Performance ozdobný rvek bočních vzduchových průduchů je vyroben z prémiového karbonu. Je elegantní vizuální specialitou boční části vozu. Nese na sobě logbo BMW M5.

The M8

BMW M8 Competition
Coupé s BMW M
Performance Parts.

Progresivní design BMW M8 Competition Coupé zaujme svoji radikální dynamikou a výjimečnou elegancí svých tvarů. Výsledkem je vzrušující sportovní vůz, který svůj působivý potenciál ukazuje z každého úhlu pohledu. V interiéru jsou použity nejlepší materiály a dokonalá řemeslná práce, takže vzniká souhra ryzího sportovního stylu a vybraného luxusu.

M Performance zadní
karbonový spoiler Pro

Ještě působivější - M Performance zadní karbonový spoiler Pro zdůrazňuje prémiový a dynamický vzhled vozu. Optimalilzuje aerodynamiku a přináší tak ještě sportovnější jízdní vlastnosti.

M Performance volant Pro

Se zatáčkamy a sklony silnice si dokonale poradí. M Perfirmance volant Pro přináší do kokpitu nezaměnitelnou atmosféru motoristického sportu. S nápadným tvarem, obšitím Alcantarou, světle modrým proužkem kůže v pozici 12 hodin a výrazným tvarem v oblasti úchopů je mimořádně působivý. Obložení volantu kombinací Alcantar a karbonu doplňují řadící páčky z karbonu leštěné do vysokého lesku.

M Performance karbonová
maska chladiče ve tvaru
ledvinek

Předveď svůj styl - M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního 100procentně ručně zpracovaného karbonu, lamely jsou z velmi odolného plastu. Optická specialita dodávající přední části vozu výjimečně elegantní, sportovní a individuální vzhled. S logem M8.

20" M Performance kované
kolo Y-spoke 863 M v matném
provedení Ferric Grey

Kvalitní kovaná 20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 863 M v matném provedení Ferric Grey s barevným logem M svým stylem automobilu propůjčují velmi sportovní vzhled. Kompletní sada letních kol se systémem TPMS, kola vpředu 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/35 ZR20 (102Y) XL a vzadu 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/35 ZR20 (104) XL.

The 1

The 1 s BMW M
Performance Parts

Více výkonu, více stylu, více radosti z jízdy. BMW řady 1 se nepřijelo srovnávat, ale nastavit nová měřítka. A k zajištění maximálního vizuálního závodního stylu jsou připraveny na míru padnoucí BMA M Performance Parts. Poprvé se používá inovativní karbonová směs CF-SMC, která díky speciální ruční výrobě dodává dílům neokoukaný a dosud nevídaný styl.

M Performance kryt vnějšího
zpětného zrcátka

Karbon s novým, jedinečným vzhledem, navíc celý pečlivě zpracovaný ručně. Nápadné kryty vnějších zpětných zrcátek podtrhují technicky pokročilý charakter vozu. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu individuální dotyk sportovnosti.

M Performance zadní
karbonový difuzor

100procentní high-tech. 100procentní závodní charakter. 100procentní nadšení. M Performance zadní difuzor s novým unikátním karbonovým vzhledem je pečlivě vyráběn ručně. Vytváří ještě modernější výraz a navíc posunuje sportovní vzhled vozu na novou úroveň.

19" M Performance kolo
z lehké slitiny Double-spoke
555 M Bicolour

Kvalitní, hmotnostně optimalizovaná 19" M Performance kola z lehké slitiny Doublě-spoke 555 M v matném provedení Bicolour Jet Black, leštěná a s rezervně otočenými paprsky, dokreslují spotovnost vozu až do nejmenšího detailu. ompletní letní kolo se systémem TPMS, rozměr kola 8 J x 19 s pneumatikou 235/35 R19 91Y XL.

M Performance leskle černý
přední splitter

Pro blyštivý, sportovní vzhled. M Performance leskle černý přední splitter poskytuje přední části optimální aerodynamické vlastnosti a vysoce exkluzivním způsobem zdůrazňuje svalnatý vzhled vozu. Jedinečný vzhled motorsportu pro každého, kdo odmítá kompromisy.

X modely

X modely s BMW M
Performance Parts

Modely BMW řady X vždy vyjadřovaly sílu, agilitu a ryzí radost z jízdy na jakémkoliv povrchu. Pro ty, kteří chtějí ještě víc, nabízejí produkty BMW M Performance Parts širokou paletu doplňků, která modely BMW řady X ozvláštní vzrušujícím dotykem motorsportu.

The X3 M s BMW M
Performance Parts

Skvělý výkon na každém povrchu. BMW X3 M vysílá pulzy a ve zlomcích sekund zavyšuje pocit ryzí radosti z jízdy. Exkluzivní BMW M Performance Parts jsou další zárukou osobitých závodních genů, jízdní dynamiky nejvyšší úrovně a současně schopnosti nechat za sebou všechny ostatní.

The X4 M s BMW M
Performance Parts

BMW X4 M je doma na každé silnici - výkonné, sebevědomé a vždy připravené otestovat své schopnosti. V kombinaci s exkluzivními BMW M Performance Parts nezanechává z hlediska sportovního stylu a radosti z jízdy žádná přání nevyslyšena.

The X5 s BMW M
Performance Parts

Když se potká síla s elegancí, vznikne charakter. BMW X5 vyjadřuje svoji osobnost každým detailem. S BMW M Performance Parts ukazuje, jak skončit na každém povrchu na prvním místě.

The X7 s BMW M
Performance Parts

Symbol luxusu první třídy - BMW X7. Majestátní vzhled vytváří díky puristickému designu a sportovnímu vzhledu dojem lehkosti a agility. V kombinaci s širokou nabídkou BMW M Performance Parts vznikne individuální SUV, slibující ryzí radost z jízdy na nejvyšší možné úrovni. Navíc překonává všechna očekávání.

CHCETE SI VYLEPŠÍT SVŮJ VŮZ
BMW M PERFORMANCE PARTS


Neváhejte a kontaktujte nás:

Mám zájem o M Performance Parts na svůj vůz

BMW Renocar Praha - Čestlice

Tel.: +420 261 393 630
E-mail: adam.ryvola@renocar.cz

BMW Praha - Kongresové centrum

Tel.: +420 261 393 686
E-mail: michal.kohout@renocar.cz

BMW Renocar Brno - Slatina

Tel.: +420 548 141 127
E-mail: lukas.kocab@renocar.cz

BMW Renocar Brno - Česká

Tel.: +420 548 141 148
E-mail: petr.dohnal@renocar.cz