Nová forma svobody: Díky svému nezávisle progresivnímu designu a elegantnímu interiéru je zcela nové BMW řady 4 Cabrio výjimečným fenoménem
překonávajícím všechny hranice. Agilní jízdní projev kabrioletu garantuje sportovní dynamiku a podtrhuje výjimečně silnou touhu po samostatnosti a nezávislosti.

KOMPAKTNÍ PLÁTĚNÁ STŘECHA BMW ŘADY 4 CABRIO.


 

 

Nově vyvinutá střecha BMW řady 4 Cabrio nastavuje nová měřítka jak vizuálně, tak i technicky. Inovativním způsobem kombinuje funkce a komfort pevné střechy s klasickým sportovním designem látkové střechy. Pečlivě zpracovaná střecha zaujme zevnitř i zvenku kvalitou svého provedení. Při pohledu zvenku vyniká inovativní technologie vytvářející dokonalý oblouk bez jakéhokoliv optického narušení. Tím podtrhuje elegantní boční linii vozu. Kromě plochého designu zaujme plátěná střecha BMW řady 4 Cabrio i nízkým těžištěm a sníženou hmotností. Navíc výrazným způsobem snižuje hluk v interiéru a poskytuje vynikající ochranu proti chladu. Plátěnou skládací střechu lze elektricky stáhnout či natáhnout i při jízdě do rychlosti 50 km/h.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE BMW ŘADY 4 CABRIO.


Digitální služby a asistenční systémy BMW řady 4 Cabrio.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, Remote 3D View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.

Integrace chytrého telefonu.

Proč se ve svém BMW obejít bez funkcí svého chytrého telefonu, když je můžete používat tak, jak jste zvyklí? Těsné propojení chytrého telefonu s vozidlem například zajišťuje bezdrátové fungování funkcí Apple CarPlay® a Android Auto®. To vám umožní ve vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.
 

Digitální klíč.

TPokud máte u sebe iPhone, nemusíte si s sebou brát klíč. BMW Digitální klíč Vám dovoluje uzamknout nebo odemknout Vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. Zároveň můžete k používání Vašeho BMW autorizovat až pět osob s kompatibilním telefonem iPhone. Kromě jiného je možné omezit výkon a maximální rychlost, což je ideální třeba pro řidiče začátečníky. BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s některými modely iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je dostupný na bmw.com/digitalkey.

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby Vaše BMW mělo aktuální verzi softwaru? S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace se instalují dálkově, tedy stejně jako na vašem chytrém telefonu. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho vozidla. 


 

 

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW ŘADY 4 CABRIO.


Pohon a podvozek BMW řady 4 Cabrio.

Sportovní svezení, optimální ovladatelnost a vysoká úroveň agility.
Z pohledu výkonu a jízdní dynamiky splňuje nové BMW řady 4 Cabrio všechna očekávání na vzrušující radost z jízdy.
S výkonnými motory TwinPower Turbo a dokonale sladěnými komponenty podvozku je toto mimořádné Cabrio připraveno na každou výzvu.

Zážehový 4válec
TwinPower Turbo.

Nejnovější generace zážehového 4válce TwinPower Turbo o objemu 2,0 l zaručuje maximální radost z jízdy. Motor je pozoruhodný agilním zátahem a bezprostřední odezvou i v nízkých otáčkách, přitom ale překvapí nízkou spotřebou i minimálními hodnotami emisí.

 

Automatická převodovka
Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

BMW xDrive.
 

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách, a tím dále zlepšuje agilitu.
 

Podvozek.
 

Standardní podvozek poskytuje vysokou úroveň přesnosti, agility a komfortu odpružení. Těchto vlastností umožňuje dosáhnout dokonalé sladění všech komponentů přední nápravy z hliníku s dvojicí spodních příčných ramen doplněných svislou pružicí a tlumicí vzpěrou a důmyslně navržená pětiprvková zadní náprava.

Adaptivní M podvozek.
 

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.

Vznětový 4válec
TwinPower Turbo.

Nová generace vznětových 4válců BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0 l se vyznačuje působivým zátahem a bezprostřední odezvou i v nízkých otáčkách. Variabilní geometrie lopatek turbodmychadla a přímé vstřikování Common Rail zajišťují mimořádně nízkou spotřebu paliva a nízké hodnoty emisí.
 

 

 

Technické údaje


BMW 420i

Motor válce / ventily

4 / 4

Zdvihový objem

1 998 cm3

Výkon

135 kW / 184 k

Emise CO2

152 g(km)

Kombinovaná spotřeba paliva

6,7 l/100 km

BMW 430i

Motor válce / ventily

4 / 4

Zdvihový objem

1 998 cm3

Výkon

180 kW / 245 k

Emise CO2

158 g(km)

Kombinovaná spotřeba paliva

6,9 l/100 km

BMW 430i xDrive

Motor válce / ventily

4 / 4

Zdvihový objem

1 998 cm3

Výkon

180 kW / 245 k

Emise CO2

166 g(km)

Kombinovaná spotřeba paliva

7,3 l/100 km

BMW M440i

Motor válce / ventily

6 / 4

Zdvihový objem

2 998 cm3

Výkon

275 kW / 374 k

Emise CO2

175 g(km)

Kombinovaná spotřeba paliva

7,7 l/100 km

BMW M440i xDrive

Motor válce / ventily

6 / 4

Zdvihový objem

2 998 cm3

Výkon

275 kW / 374 k

Emise CO2

177 g(km)

Kombinovaná spotřeba paliva

7,8 l/100 km

BMW 420d

Motor válce / ventily

4 / 4

Zdvihový objem

1 995 cm3

Výkon

140 kW / 190 k

Emise CO2

128 g(km)

Kombinovaná spotřeba paliva

4,9 l/100 km

BMW 430d

Motor válce / ventily

6 / 4

Zdvihový objem

2 993 cm3

Výkon

210 kW / 286 k

Emise CO2

139 g(km)

Kombinovaná spotřeba paliva

5,3 l/100 km

BMW M440d xDrive

Motor válce / ventily

6 / 4

Zdvihový objem

2 993 cm3

Výkon

250 kW / 340 k

Emise CO2

157 g(km)

Kombinovaná spotřeba paliva

6,0 l/100 km

 

BMW ORIGINÁLNÍ PŘISLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY 4 CABRIO


Objevte speciální výbavu a praktické příslušenství pro BMW řady 4 Cabrio.

S BMW řady 4 Cabrio je radost z jízdy zaručena. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo Vaše speciální přání. Nabízíme celou řadu jednotlivých doplňků, které se k BMW řady 4 Cabrio dokonale hodí a svojí kvalitou, designem a vlastnostmi poskytují maximální přidanou hodnotu, ať už máte na mysli cokoliv.

BMW Advanced Car Eye 2.0.

 

BMW Advanced Car Eye 2.0 je citlivá full-HD kamera snímající oblast před a za vozem, i když je zaparkovaný. V případě narušení nebo mimořádného pohybu mimo vozidlo kamera automaticky zaznamená situaci, aby zdokumentovala možné nehody nebo (pokus o) vloupání.
 

Zadní držák kol BMW Pro 2.0.

 

Zadní držák kol BMW Pro 2.0 je lehký, avšak bytelný, a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se montuje a uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola (lze ho rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.

 

18" M Performance kola z lehké
slitiny Double-spoke styl 796 M,
kompletní sada letních kol.

Kvalitní 18" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke style 796 M jsou navržena v matném provedení Jet Black s barevným logem M. Kompletní sada letních kol se systémem TPMS a pneumatikami runflat, rozměr předních kol 7,5 J x 18 s pneumatikami 225/45 R18 95Y RSC a zadních kol 8,5 J x 18 s pneumatikami 255/40 R18 99Y RSC.

BMW vana do zavazadlového
prostoru.

Protiskluzová, vodě odolná BMW vana do zavazadlového prostoru se zvýšenými okraji na všech stranách a přesným tvarem ochraňuje prostor před špínou a vlhkostí. Je navržena v černé barvě a vybavena kvalitní vsadkou z nerezové oceli a dokonale pasuje do zavazadlového prostoru.

BMW gumové koberce.
 

Dokonale padnoucí, odolné BMW gumové koberce se zvýšenými okraji a elegantním designem ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vsadku z nerezové oceli.

 

BMW LED dveřní projektory.
 

Inovativní BMW LED dveřní projektory se automaticky aktivují při otevření dveří a promítají obraz na zem vedle vozu pomocí výměnného posuvného prvku. K dispozici je několik motivů, které individuálním stylem dokonale osvětlí nástupní prostor.
 

 

Nabídka skladových vozidel

Premium Selection

Premium Selection

24 měsíční záruka, 360 bodová kontrola vozidla dle standardů BMW, ověřená historie vozidla.

Máte dotazy? Chcete si domluvit testovací jízdu? Ozvěte se nám