Aktuálně z Renocaru

BMW RENOCAR xDrive

Ve dnech 17.-19. ledna 2023 jsme uspořádali BMW xDrive Experience, kde jste měli možnost v praxi vyzkoušet vozy BMW vybavené inteligentním pohonem všech kol xDrive.

Po dvouleté přestávce se ve dnech 17.–19. ledna 2023 konalo BMW xDrive Experience, kde měli návštěvníci možnost v praxi vyzkoušet vozy BMW vybavené inteligentním pohonem všech kol xDrive. V netradičním prostředí a podmínkách, které umožnila Pec pod Sněžkou, si naši zákazníci mohli otestovat vozy BMW. K dispozici byla flotila 10 jezdících BMW vozů, jejíž součástí byly jak plug-in hybridní modely, verze s pohonem zážehovými a vznětovými motory. Mezi novinky patřilo například nové BMW X1 nebo modernizované BMW X7. Největší specialitou celé akce bylo představení elektrického BMW i7. 

Účastníci si mohli s BMW instruktory vyzkoušet překážkovou dráhu a zjistit, jak technicky zdatní v této netradiční disciplíně jsou. Součástí akce byla téměř 57 km dlouhá scénická jízda, která na klikatých krkonošských silnicích vedla až k Polské straně Krkonoš. Pro účastníky to byl adrenalinový zážitek. Dohromady bylo k dispozici 120 míst, která se velmi rychle naplnila. Kdo nestihl letošní velmi úspěšný ročník, bude si muset počkat do příštího roku, kdy se BMW xDrive Experience do Pece pod Sněžkou opět vrátí.

Galerie