Elektrické vozy BMW


DYNAMICKÉ. POHODLNÉ. 100% ELEKTRICKÉ

 

Vstupte do světa elektromobility BMW. Naše elektromobily kombinují moderní jízdní projev s technologiemi zvyšujícími hospodárnost. Najděte si vůz, který
vyhovuje Vašemu životnímu stylu, vybírat můžete od elegantních sedanů až po výkonná SUV. Zjistěte více o moderním způsobu nabíjení prostřednictvím komfortní
nabíjecí infrastruktury. Využijte na maximum elektrický dojezd, který Vás přiblíží k Vašim cílům v každodenním životě i na delších cestách.

 

STÁTNÍ DOTACE NA ELEKTROMOBILY.

Pořiďte si elektromobil BMW na úvěr. Nyní s možností vládní dotace pro podnikatele až 200 000 Kč.

1. Plný odpočet DPH a odpisy zkrácené na 24 měsíců.

2. Dotace až 200 000 Kč na nákup osobního vozu (M1) s pořizovací cenou do 1 500 000,- Kč bez DPH*.

3. Bezemisní vozidlo do 6 měsíců stáří (uvedení do provozu) a s nájezdem do 6 000 km.

4. Finanční příspěvek až 50 000 Kč na pořízení AC dobíjecí stanice a až 150 000 Kč na pořízení DC nabíjecí stanice.

* Z portfolia vozů BMW lze nabídku uplatnit na modely BMW iX1, BMW iX2, BMW iX3, BMW i4 a některé motorizace BMW i5 a BMW iX.

Více informací

Kontaktujte nás

Přednosti elektrických vozů BMW


 

 

Lokálně bezemisní.

Nyní můžete na kratší cesty nebo po městě jezdit bez emisí a téměř neslyšně. To znamená, že můžete snížit emise CO₂ a úroveň hluku ve městě a zároveň jít příkladem environmentálně uvědomělé mobility. Zjistěte více o vlivu elektromobility na životní prostředí.

Snadné nabíjení.

Použijte vlastní wallbox a nabíjejte elektromobil jednoduše z pohodlí domova. Nabíjejte automobil přes noc, abyste mohli ráno vyrazit s nabitou baterií. Výhody vlastní nabíjecí stanice: ušetříte čas a Váš elektrický vůz se spolehlivě nabije doma.

Nízké provozní náklady.

Snížíte emise CO₂ a ušetříte náklady. Průběžné servisní náklady elektromobilu jsou ve srovnání s automobilem se spalovacím motorem nižší. Protože některé díly, jako například zapalovací svíčky, olejové filtry nebo výfukový systém, nepodléhají opotřebení, jsou náklady na servis nižší.

 

Technologie elektrického pohonu.


 

Rychlá akcelerace.
 

Elektromotor přináší okamžitě a efektivně plnou hnací sílu. Maximální točivý moment je k dispozici od rozjezdu a umožňuje dosáhnout maximální rychlosti bez nutnosti řadit. . Maximální točivý moment je k dispozici od rozjezdu a umožňuje dosáhnout maximální rychlosti bez nutnosti řadit.

Bezpečná ovladatelnost
díky nízko položenému těžišti.

Lepší jízdní vlastnosti a sportovnější zážitek z jízdy. Motor i baterie jsou umístěny v podvozku elektrického vozu. Vůz proto jistě sedí na silnici a ochotně zatáčí.

Volitelný zvuk vozu.
 

Zvuk se přizpůsobí jízdnímu stylu. BMW IconicSounds Electric od Hanse Zimmera pro sportovní, hospodárný i individuální jízdní režimy.

Daleko. Ještě dále. Dojezd na elektřinu.

Díky dojezdu našich elektrických vozů se snadno dostanete i do vzdálených destinací. Plánovač trasy ve voze automaticky vyhledá nejlepší a nejrychlejší možnosti nabíjení na trase přizpůsobené Vašim preferencím. Předvídavý a rovnoměrný styl jízdy dále prodlouží dojezd elektřinou poháněného vozu. Trasu si můžete pohodlně naplánovat předem z pohodlí domova v aplikaci My BMW.

Bezstarostné nabíjení Vašeho elektrického vozu.


Více informací o různých možnostech nabíjení dostupných od BMW Charging. Ať už potřebujete rychle nabít na dlouhé cestě, v blízkosti kavárny nebo
pohodlně doma pomocí wallboxu. Pro svůj elektrický vůz vždy najdete tu správnou možnost nabíjení, která bude vyhovovat Vašemu životnímu stylu.

 

Nabídka elektrických vozů BMW.

Ať už se rozhodnete pro pronájem nebo koupi elektrického vozu, máme pro Vás širokou nabídku možností, jak začít s elektromobilitou. Naše atraktivní nabídky leasingu elektrických vozů a finanční produkty lze přizpůsobit Vašim specifickým potřebám. Pokud si chcete koupit elektrický vůz, rádi s Vámi probereme naše atraktivní nabídky a ceny. Nakonfigurujte si svůj nový vůz, který bude odpovídat Vašim specifickým požadavkům. Máme také zajímavé nabídky ojetých elektrických vozů. Nakonfigurujte si svůj nový vůz, který bude odpovídat Vašim specifickým požadavkům. Máme také zajímavé nabídky ojetých elektrických vozů.

Nabídka

Náklady na elektrické vozy.

Kolik stojí nabíjení elektrického vozu? Ušetřete peníze díky nižším nákladům na servis a nižším daním. Existují dotace nebo zvýhodnění pro elektromobily? Zjistěte, zda pro Vás má elektrický vůz smysl.

Plug-in hybridy: maximální flexibilita použití.

Plug-in hybridní modely BMW kombinují to nejlepší z obou světů. Na kratší vzdálenosti nebo po městě s nimi můžete jezdit elektricky a tudíž bez emisí. A jako obvykle Vám bezstarostnost na dlouhých cestách zajistí zážehový motor.

Vodík: Palivo budoucnosti.

BMW iX5 Hydrogen je nejinovativnější vodíkový vůz BMW. Tento koncept potřebuje k doplnění paliva pouhé 3 až 4 minuty a ujede až 504 km. Můžete jej tedy používat jako vůz se spalovacím motorem, ovšem se všemi výhodami elektromobility.