Aktuálně z Renocaru

Informace o provozu

Provoz Brno-Slatina

Provoz Praha-Čestlice

Provoz Kongresové centrum

17.3. 2020

Servisní služby v Praze i v Brně poskytujeme s drobnými omezeními ale bez přerušení v pracovních dnech od 8.00 do 17.00 hod.
Z důvodu nařízení vlády poskytujeme prodejní služby on-line a jsme formou konzultací k dispozici našim klientů ohledně prodeje nových a také ojetých vozidel.

Pro bezpečnost a ochranu zdraví našich klientů a našich zaměstnanců jsme zatím přijali tato opatření proti šíření koronaviru:

  • Omezení kontaktu s našimi klienty zavedením individuálního řešení jejich potřeb a optimalizací doby objednání.

  • Týdenní desinfekce prostor servisního příjmu, které jsou dostupné klientům.

  • Ruční desinfekce interiéru automobilů přijímaných na servis a vydávaných po servisním zásahu.

  • Rozmístnění desinfekčních prostředků v prostorách příjmu a také ve všech pracovních prostorách.

  • Naši zaměstnanci na přijmu mají roušky/respirátory a připravujeme dodávku vitamínů pro všechny zaměstnance.

  • V prostorách příjmu jsme nastavili pravidla spočívající v udržení minimálního nutného rozestupu mezi čekajícími klienty.

  • Obdobné opatření týkající se minimálního nutného rozestupu jsme přijali ve společných prostorách pro naše zaměstnance.

  • Připravujeme pravidelné každodenní měření tělesné teploty zaměstnanců, kteří mají pracovní službu.

  • Uzavřeli jsme pro veřejnost všechny prostory, které neslouží k základnímu poskytování servisních služeb a udržení mobility našich klientů.

Za omezení se omlouváme, děkujeme za pochopení a veříme, že všechny tyto opatření jsou dočasná a brzo se vrátíme do normálu.

Peter Bittó, generální ředitel

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat také na pohotovostních kontaktech:

Zákaznické centrum (Praha, Brno): +420 548 141 548, info@renocar.cz

V mimořádné situaci je k dispozici mobilní tel. číslo +420 602 544 993

 


 

16.3.2020

Vážení zákazníci,

vzhledem k mimořádné aktuální situaci a v návaznosti na usnesení vlády České republiky ze dne 15.3.2020, č. 215 průběžně vyhodnocujeme veškerá rizika spojená se šířením koronaviru COVID-19 a neprodleně přijímáme veškerá potřebná opatření v rozsahu výše uvedeného usnesení. Rád bych Vás ujistil, že k celé situaci přistupujeme velice zodpovědně a zdraví a bezpečnost našich klientů a zaměstnanců je pro nás tou nejdůležitější hodnotou.

V této souvislosti jsme byli nuceni s platností od 16.3.2020 uzavřít pro naše provozovny pro prodej aut, motorek a souvisejících produktů. Na druhé straně od 16.3.2020 budeme s drobnými provozními omezeními poskytovat kompletní servisní služby. Cílem je zabezpečit základní mobilitu našich klientů a bezvadnou funkčnost jejich vozidel. Všechny naše klienty, kteří jsou objednaní na servis nebo mají v našich provozovnách plánovanou a domluvenou obchodní schůzku budeme v nejbližších hodinách a dnech kontaktovat s návrhem individuálního řešení jejich situace. K dispozici jsou veškeré telefonické a e-mailové kontakty na naše pracovníky na prodeji a na servisu a tito pracovníci Vám budou formou vzdáleného kontaktu dále k dispozici v běžných pracovních dnech a hodinách. Jakmile dojde k jakékoliv další změně, budeme Vás informovat. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat také na pohotovostních kontaktech:

Zákaznické centrum (Praha, Brno): +420 548 141 548, info@renocar.cz

V mimořádné situaci je k dispozici mobilní tel. číslo +420 602 544 993

Za případně komplikace se samozřejmě předem omlouváme a děkujeme za pochopení.

Dne 16.3.2020

 

Ing. Peter Bittó

Generální ředitel BMW Renocar