Aktuálně z Renocaru

KEY BOX - bezkontaktní servis 365 dní v roce, 24 hodin denně - Česká

Cítíte se limitovaní otevírací dobou ve Vašem servisu? Máme pro Vás řešení.

Představujeme Vám unikátní službu servisního příjmu 24 hodin denně, 365 dní v roce prostřednictvím KEY BOXu. Nyní v BMW Renocar Brno - Česká.

Naším cílem je neustále zkvalitňovat naše služby a být Vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Z těchto důvodů máme u naší provozovny Brno - Česká umístěn KEY BOX, který je Vám nonstop k službám.

KEY BOX je samoobslužná schránka, která umožní předání Vašeho vozu před servisním úkonem a následné vyzvednutí po jeho provedení. Nemusíte tedy vůbec hledět na naši otevírací dobu a můžete k nám přivézt Váš vůz, kdy se Vám to hodí.

Video KEY BOXu ZDE

 

Jak to tedy funguje?

 1. Po příjezdu na parkoviště KEY BOXu zaparkujte, vezměte si z vozu vše potřebné a uzamkněte Váš vůz.
 2. Jděte ke KEY BOXu, který se nachází na parkovišti.
 3. Pokud jste objednaní, stačí zadat číslo zakázky a pro potvrzení unikátní PIN z SMS. Dále vložte klíč od vozu a potřebnou dokumentaci k vozu do schránky, která se Vám otevře. Poté schránku zavřete.
 4. Pokud objednaní nejste, stačí zadat SPZ vozidla a kontaktní údaje (telefonní číslo). Dále vložte klíče a potřebné dokumenty k vozu do otevřené schránky. Poté schránku opět zavřete.
 5. Z KEY BOXu se automaticky odešle informace, že byl Váš vůz přistaven na servis.
 6. Servisní poradce po příchodu na parkoviště nejprve vůz nafotí, poté vyzvedne klíče k vozu z trezorové schránky a sepíše zakázkový list.
 7. Zakázkový list Vám servisní poradce pošle k potvrzení prostřednictvím e-mailu. Po potvrzení z Vaší strany může dílna začít s prací na vozidle.
 8. Během opravy je s Vámi servisní poradce ve standardním telefonickém nebo e-mailovém spojení nebo prostřednictvím videa CitNow.
 9. Po dokončení servisních úkonů je možné převzít vůz stejným způsobem, jako jste jej předali do servisu.
 10. Servisní poradce vloží klíče a dokumenty do trezorové schránky a odešle Vám informaci ohledně možného termínu vyzvednutí vozu.
 11. Pro vyzvednutí Vašeho vozu zadáte číslo servisní zakázky a unikátní PIN, který jste obdrželi na svůj mobilní telefon. PIN slouží k potvrzení Vaší identity pro otevření boxu.
 12. V případě, že se jedná o placený úkon, pro otevření boxu je nejenom nutné číslo servisní zakázky a PIN, ale i provedení bezhotovostní platby pomocí platebního terminálu, který je součástí KEY BOXu.

A to je vše. Pohodlně, bezkontaktně, rychle… a odjíždíte.

V případě nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat:

E-mail: renocar_ceska@renocar.cz
Tel.: 548 141 144