ZAZAŘTE I BEZ STŘECHY.


ZCELA NOVÉ MINI CABRIO OD 636 999 KČ

MINI Cabrio je odvážné, otevřené a nabité energií. Vzrušující jízda se staženou střechou stimuluje vaše smysly a umožňuje prožít jemné momenty čisté radosti. Je to nepřetržité vzrušení za volantem. S neomezeným prostorem nad hlavou to je vždycky lépe.

POŘÁDNĚ OSTRÁ LIMETKA.


 

Zbrusu nový interiér


 

Přehled


 

Design

Nový design.

Představujeme zcela nový design litých kol, které korespondují s designem vozu. Dávají také vozu ideální aerodynamický vzhled.

Pocta MINI historii.

Stejně jako MINI, i britská vlajka odolává vlivu času a ztělesňuje dlouhou a bohatou historii. Působivá LED zadní světla, přepracovaná do moderního pojetí, tvoří dvoudílný symbol britské vlajky z LED, obklopený chromovaným rámečkem.

Ani se střechou není nudné.

MINI Cabrio nabízí autentické zážitky s větrem ve vlasech. Elektricky ovládaná střecha se od ostatních liší. Její tichý, inteligentní mechanismus skládání ve tvaru písmene Z funguje ve třech fázích: natáhnout, složit, nebo jen pootevřít, aby do vozu pronikal jen lehký vánek. Také se složí nebo natáhne během 18 sekund, a to do rychlosti 30 km/h. Můžete si rovněž objednat střechu „MINI Yours“ s jedinečným vzorem britské vlajky.

Prémiový interier.

Vzrušení začíná mnohem dřív, než dorazí váš automobil. Ještě více si ho užijete, až budete vybírat svůj interiér. Vedle naší standardní stylové černé barvy Carbon jsou připraveny barevné linie – v prostoru pro kolena a na opěrkách pro ruce – ve trojici působivých odstínů: hnědá Malt, červená Glowing a šedá Satellite. V duchu nejlepších tradic MINI můžete palubní desce na straně spolujezdce dodat výjimečný dotek individuality a podtrhnout tak přitažlivost celého interiéru. Palubní deska v provedení černá Piano Black je podsvícená moderním designem stylizované britské vlajky.

Zazařte.

Tyto světlomety dodávají vašemu MINI výjimečný design a přinášejí nejnovější matrixovou technologii osvětlení. Jejich přínos je jasný. Natáčecí LED světlomety umožňují adaptivní rozptyl světla při odbočování na špatně osvětlených křižovatkách. Vidíte tak části silnice, které byste jinak mohli přehlédnout, což zlepšuje vaši bezpečnost. Jedinečný vzhled je podtržen stylovými bílými směrovkami.

Rozsviťte den.

Přepracovali jsme také interierové osvětlení aby méně rušilo Váš řidičský zážitek a zároveň zpříjemnilo delší cesty.

Kola.

Jedinečné není pouze vzrušení z jízdy. Nabízíme také obrovský rozsah možností, jak upravit MINI tak, aby odráželo váš osobní styl. Všechna kola jsou navržena tak, aby odpovídala výkonnosti každého jednotlivého modelu MINI. Ať už se jedná o kola z lehkých slitin Roulette nebo Propeller Spoke či nový design Rail Spoke v lesklé barvě černá Jet, dokáže MINI nabídnout barvy a design kol z lehkých slitin, které vyhoví jakémukoliv vkusu. Tak proč jich pár nezkusit, abyste zjistili, jak budou vypadat na vašem MINI? Podívejte se do našeho Konfigurátoru ještě dnes.

LED prstenec kolem MINI centrálního přístroje.

Podívejte se na ještě lepší LED prstenec kolem MINI centrálního přístroje. Je připraven dělat vám společnost. Jako věrný společník na cestách cítí s vámi. Má své vlastní nálady. Intenzivně září a mění barvy v reakci na různé události. Jako třeba když změníte jízdní režim, vytočíte motor, přijmete telefonní hovor nebo zvýšíte hlasitost. Pokud preferujete jednotvárnější kokpit, nastavte ho zkrátka na konstantní barvu.

Portfolio barev MINI.

Každé MINI má svůj vlastní charakter, o tom není sporu. Laky MINI jej ale dokáží zvýraznit svojí intenzitou a leskem. Přinášíme rozsáhlou nabídku exkluzivních barev, které ještě zvýrazní přitažlivost vašeho vozu. Unikátní charakter svému vozu dodáte například oranžovou barvou Solaris Orange nebo rafinovaným šedým odstínem Moonwalk Grey. V Konfigurátoru najdete všechny standardní, volitelné i speciální barvy.

Colour lines.

Vzrušení začíná mnohem dřív, než k vám dorazí váš automobil. Ještě více si ho užijete, až budete vybírat svůj interiér. Vedle naší standardní černé stylové barvy Carbon jsou v prostoru pro kolena a na loketních opěrkách připravené barevné linie ve trojici působivých odstínů: hnědá Malt, červená Glowing a šedá Satellite.

Asistenční systémy

Buďte bezpečně v obraze.

MINI Head-Up displej pomáhá udržovat vaši hlavu vzpřímenou pro bezpečné a příjemné zážitky z jízdy. Jde o průhledný štít, umístěný na palubní desce vašeho MINI přímo ve vašem zorném poli. Informuje vás o důležitých informacích včetně aktuální rychlosti, navigačních pokynů a dalších údajů, jako jsou např. detaily telefonu a zábavy. Je zárukou, že vaše oči budou neustále upřeny na silnici před vámi.

Nastavení kurzu.

Navigace MINI Professional posouvá věci na zcela novu úroveň. Součástí této výbavy je barevný 8,8palcový displej s vysokým rozlišením a funkcí rozdělení, umožňující současně sledovat dvě různé činnosti. Nechybí ani 25 GB pro hudební soubory, 3D navigace se satelitním zobrazením a MINI dotykový ovladač. Další informace získáte v obchodě MINI Connected store.

Dopravní informace v reálném čase.

S funkcí dopravních informací v reálném čase RTTI se vyhnete zpoždění. Prostřednictvím MINI Connected a vašeho navigačního systému vás RTTI informuje o tom, zda je provoz na dálnici nebo hlavních tazích pomalý či si můžete užít volného průjezdu. Poskytuje informace o městských spojích na vaší aktuální trase a upozorňuje na případné nehody, zácpy, opravy a potenciální objížďky, které jsou hlášeny také ostatními vozidly (k dispozici pouze v Německu, Švýcarsku, Francii a USA). Pro speciální nabídky a zkoušky zdarma navštivte obchod MINI Connected store.

MINI parkovací asistent.

Jakmile dojedete do cíle cesty, MINI parkovací asistent plynule navede vaše MINI i do těch nejužších parkovacích míst. Díky tomu přijedete navýsost stylově. Kromě toho doba, kdy jste museli při zajíždění nebo vyjíždění z parkoviště namáhat váš krk, je s volitelnou couvací kamerou MINI, která nabízí ničím nerušený výhled dozadu, dávnou minulostí. Couvejte bezpečněji s lepším rozhledem a větší sebejistotou.

Funkce bluetooth hands-free.

Vaše MINI se umí spárovat s vaším zařízením prostřednictvím Bluetooth. Díky tomu můžete pomocí tlačítek na multifunkčním volantu, MINI dotykovým ovladačem nebo hlasovým ovládáním pohodlně přijímat hovory. Navíc můžete poslouchat vaši hudbu, komfortně vykonávat množství kancelářských úkonů, procházet seznam uložených kontaktů a využívat dalších užitečných funkcí vašeho telefonu.

Multifunkční.

Kromě toho, že skvěle padne do ruky a zároveň podtrhuje sportovní vzhled vašeho MINI, skýtá náš multifunkční volant množství funkčních a uživatelsky přívětivých telefonních, hlasových a zvukových ovládacích prvků, které máte ihned při ruce. Ovládejte své MINI rádio, přijímejte telefonní hovory a ovládejte tempomat, aniž byste sundali ruce z volantu.

Zábava

Standardní rádio MINI.

Standardní výbava: radio s displejem o úhlopříčce 16,2 cm/6,5”, Bluetooth hands-free, streamování hudby a USB rozhraní.

MINI Connected media.

Lepší připojení všech zařízení s rádiem vybaveným dotykovým displejem: Rádio MINI Visual Boost s dotykovým displejem o úhlopříčce 16,2 cm/6,5” a ovladačem MINI, rozhraní MINI Connected pro obsluhu chytrých telefonů prostřednictvím aplikace MINI Connected.

Navigace MINI Connected.

Pro zlepšení navigace promyšleně propojeno s mnoha službami: mimořádně kvalitní navigace s displejem o úhlopříčce 16,2 cm/6,5“ s dopravními informacemi v reálném čase, automatickou aktualizací map a rozšířenou nabídkou služeb MINI Connected Services.

Navigace MINI Connected Plus.

Ještě lepší pro maximum možností: displej s funkcí rozdělní má úhlopříčku 22,4 cm/8,8“, MINI Connected XL, bezdrátové dobíjení telefonů, druhý USB port a ergonomický dotykový ovladač MINI Touch.

Bezpečnost

Stabilizační systém.

Funkce dynamické kontroly trakce (DTC) zaručuje nejlepší možnou hnací sílu na každém povrchu, dokonce i na kluzku nebo třeba v písku. Dynamická kontrola trakce (DTC) dodává MINI více agility. Inteligentní snímače sledují, zda jste se nevychýlili ze zamýšlené stopy. Díky pečlivě kalibrovanému brzdění, kdy je v případě potřeby na jednotlivá kola aplikován extra brzdný tlak, zatáčí vaše MINI ještě dynamičtěji a zatáčky projíždí s mimořádnou lehkostí.

4 sedadla
zavazadlový prostor 160-215 litrů

Rozchod kol verze Cooper: 1485 vpředu a vzadu. Všechny hodnoty jsou v mm. V závorkách jsou uvedeny hodnoty pro verzi Cooper S.

 

 

Nabídka skladových vozidel

MINI NEXT

MINI NEXT

24 měsíční záruka, 360 bodová kontrola vozidla dle standardů BMW, ověřená historie vozidla.

MINI Cooper Convertible

Cena s DPH  539 001 Kč
MINI NEXT

MINI NEXT

24 měsíční záruka, 360 bodová kontrola vozidla dle standardů BMW, ověřená historie vozidla.

MINI NEXT

MINI NEXT

24 měsíční záruka, 360 bodová kontrola vozidla dle standardů BMW, ověřená historie vozidla.

MINI-Cooper S Cabrio

Cena s DPH  899 000 Kč
MINI NEXT

MINI NEXT

24 měsíční záruka, 360 bodová kontrola vozidla dle standardů BMW, ověřená historie vozidla.

MINI-Cooper S Cabrio

Cena s DPH  1 153 706 Kč

Máte dotazy? Chcete si domluvit testovací jízdu? Ozvěte se nám