Aktuálně z Renocaru

My Všichni Jsme Renocar

Značka Renocar, to jsou především lidé. Lidé, které práce baví a Vy to pocítíte na každém kroku. Při prodeji i servisu.

My všichni jsme Renocar - slovy generálního ředitele

 

Poctivé a odpovědné výkony jednotlivců vytvářejí skládačku, která na konci definuje náš úspěch nebo neúspěch. Důležitost lidí, hodnoty a principy spolupráce jsme se snažili definovat v kampani My všichni jsme Renocar. Nejde však jen o kampaň, ale o dlouhodobé fungování Renocaru.

Renocar nejsou jen auta a motorky, jsou to zejména zaměstnancia zákazníci. To, co je spojuje, nejsou pouze stroje, ale společný kontakt a mnohdy i přátelství, která mezi nimi vznikají. Téměř 250 zaměstnanců Renocaru odvádí každý den dobrou práci, kterou budují důvěru a tím i a vytváří příjemné prostředí pro komunikaci s klientyA o tom všem je projekt My všichni jsme Renocar.

Vše začíná u nás, v Renocaru, na všech čtyřech místech, kde nabízíme na míru sestavenou paletu služeb. Pracujeme na tom, aby naše lidi spojovala společná motivace a nadšení pro věc, vzájemná podpora, zájem na úspěchu značky, sdílená a především osobní odpovědnost za odvedenou práci. Každý zaměstnanec je zároveň i ambasador naší značky. Stejně tak se stává naším ambasadorem i každý spokojený zákazník. Nad rámec prodeje a péče o auta a motorky připravuje Renocar pro klienty řadu aktivit, jako jsou srazy, koncerty, golf či mikulášská nadílka pro děti. A kdo za tím vším stojí? Jak už bylo řečeno, téměř 250 zaměstnanců od profesí, se kterými zákazníci přichází do styku, přes ty technické, které zajišťují servis a údržbu, až po profese, které tomu všemu poskytují zázemí. Všechny spojuje perfektní znalost své služby nebo produktu tak, aby od nás odjížděli zákazníci spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Peter Bittó - Generální ředitel

 

„Za třicet let jsme zvládli velké výzvy a ještě větší nás čekají. Chceme být nejlepší firma na trhu. Chceme být nejlepší dealer BMW! Jsem přesvědčený, že Renocar je v tak dobré kondici a má tak dobrý tým, že všemi výzvami projdeme bez problémů.“

Pro představení společnosti Renocar dnešních dnů jsme využili naše zaměstnance a jejich příběhy. Do výběru pěti ambasadorů, kteří v kampani reprezentují Renocar, se zapojil celý tým a zaměstnanci si sami zvolili své zástupce prostřednictvím celofiremního hlasování. Blíže se můžete s našimi ambasadory seznámit v odkazech níže.