Aktuálně z Renocaru

Nové BMW F 900 R a F 900 XR

Nové modely motorek F 900 R a F 900 XR již máme u nás na showroomu. Přijďte si je prohlédnout.

 

Nové BMW F 900 R - dynamický naháč pro ryzí radost z jízdy

Již od 224 800 Kč vč. DPH.

Fanoušky modelu BMW F 900 R lze charakterizovat jako sebevědomé, sportovně založené, aktivní, jasně zaměřené jezdce, toužící po adrenalinovém zážitku. Nový dynamický naháč od BMW Motorrad dodává smysl pro svobodu a moderní životní styl.

Emoce nového modelu podtrhuje nejen sportovní styl a agresivní design, ale také inspirativní výkon motoru, jeho točivý moment a zvuk. Ve hře jsou však i další aspekty, jako například široké možnosti potenciálního využití, vysoká úroveň každodenní použitelnosti a ergonomie, díky nimž model F 900 R stejnou měrou zaujme sportovní řidiče i nováčky.

Fotogalerie     Více informací

Nové BMW F 900 XR - autentické "XR" střední třídy

Již od 282 800 Kč vč. DPH.

„XR“ znamená nekompromisní směs sportovních a cestovních schopností. BMW Motorrad tuto rodinu založilo modelem BMW S 1000 XR a nyní rozšiřuje nabídku novým strojem, patřícím do střední třídy. Styl designu a koncept motocyklu výrazně odkazuje na příbuznost s „větší sestrou“. 

Zároveň s tím F 900 XR zřetelně demonstruje klíčové kvality segmentu Adventure Sport: sportovní jízdní dynamiku spojenou se vzpřímenou pozicí sezení, podobnou modelu GS, výjimečné vlastnosti a pohodlí posádky při dlouhých jízdách a design, který ohromí svým výrazným charakterem.

Nové F 900 XR zároveň využívá technologie dříve obvyklé u motocyklů vyšších tříd. Mezi unikátní prvky výbavy střední třídy patří adaptivní světlomety do zatáček, bezklíčkový přístup nebo funkce inteligentního nouzového volání.

Kromě zkušených jezdců se nové XR díky své snadné ovladatelnosti, nízké minimální výšce sedadla, zařazení do kategorie A2 a velmi atraktivní základní ceně zaměřuje také na začátečníky a na ty, kteří se k motocyklům po delší době vracejí.

Fotogalerie     Více informací

Technologické měřítko segmentu

Dva nové modely – F 900 R a F 900 XR – svou kvalitní sériovou výbavou (sériově dodávaná konektivita, LED světla vpředu i vzadu) nastavují technologické měřítko v segmentu střední třídy a zároveň nabízejí celou řadu volitelných prvků. Ty jsou v některých případech v rámci dané třídy jedinečné. Řeč je o adaptivních světlech do zatáček, bezklíčkového přístupového systému, odpružení Dynamic ESA, jízdních režimů Pro, asistentu přeřazení Pro, inteligentního tísňového volání či systémů ABS Pro, MSR, DTC, DBC a RDC.

Pohon s nově vyvinutým řadovým 2válcem

Zlepšená dynamika nových modelů F 900 R a F 900 XR je dána zásluhou dalšího vývojového stupně řadového 2válcového motoru, poprvé představeného v roce 2018 v modelu F 850 GS. Nyní nabízí výkon 77 kW (105 k) a ještě „plnější“ křivku točivého momentu. Největší vliv na toto zvýšení má zdvihový objem motoru zvětšený na 895 cm3 (dříve 853 cm3). Společně se zapalováním 270/450 stupňů a novým tlumičem výfuku vytváří výjimečně emocionální zvuk. 

Kromě sériově dodávané anti-hoppingové spojky je možné nové modely F 900 R a F 900 XR poprvé vybavit systémem regulace točivého momentu (MSR). Ten brání zablokování zadnímu kolu v případě náhlého puštění plynu nebo při podřazování. Tím se významně zvyšuje úroveň bezpečnosti.

Podívejte se i na nové S 1000 XR

Nové S 1000 XR

Kontaktujte nás:

Tel.: 548 141 599
E-mail: info@renocar.cz