Aktuálně z Renocaru

Nové MINI Countryman

Největší a nejvšestrannější člen rodiny MINI v typickém stylu britské prémiové značky nabízí mnoho nového pro ještě větší potěšení z jízdy a individuální styl.

Nové MINI Countryman

S novým MINI Countryman britská tradiční značka pokračuje v získávání dalších cílových skupin zákazníků. Ve své první generaci byl MINI Countryman průkopníkem. Jako první MINI s délkou přes čtyři metry, čtyřmi dveřmi, velkými dveřmi zavazadlového prostoru, pěti sedadly a pohonem všech kol položil základy pro vysoce úspěšné tažení značky segmentem prémiových kompaktních vozů. Model MINI Countryman nyní tvoří téměř 30 % celosvětových prodejů značky.

Testovací jízda

Osobité proporce a mohutné charisma.

Nové MINI Countryman je díky svým nezaměnitelným tvarům okamžitě identifikovatelné jako největší model značky. Pro značku MINI typický horizontálně dělený třídílný design je interpretován obzvláště nápadným způsobem, a to zejména zásluhou pro tento model specifického řešení střechy. Napřímený postoj a zvýšená světlá výška svědčí o velkorysém vnitřním prostoru, robustním charakteru a inspirujících jízdních vlastnostech, a to jak na silnici, tak v terénu. Všestrannost nového MINI Countryman ještě více podtrhují volitelné prvky výbavy v podobě exteriérového paketu MINI ALL4 a střešních ližin. Současně ještě větší nádech sportovní atmosféry vozu dodávají aerodynamicky optimalizované prvky exteriéru volitelného paketu John Cooper Works.

Více informací

 

V případě zájmu se obraťte na našeho produktového specialistu:

Tel.: 548 141 599
Email: info@renocar.cz

 

Galerie