Nové MINI Countryman


Od 874 900 Kč.

Odvaha ukrytá v detailech.

Kamkoli se podíváte, je něco zajímavého k objevování. Kola z lehké slitiny jsou výraznější, jemnější a aerodynamičtější.
Standardem jsou nyní praktické střešní ližiny v leskle černém provedení. Stylový design mají i C sloupky.
Připraveny jsou čtyři výbavy navržené MINI: Essential, Classic, Favoured a JCW, které Vám pomohou vyjádřit Vaši osobnost.
Zaujmou na míru navrženou výbavou a specifickými designovými prvky.

Exteriér


Větší porce MINI.

Mohutnost, výrazný design modelu SUV a impozantní celkový výraz dodávají novému MINI Countryman auru sebevědomí a dobrodružství.

Moderní MINI-MALISMUS.
 

Zbavili jsme se všeho nepodstatného a posílili jsme prvky, které nejvíce milujete. Zbyl robustní vzhled, uhlazené linie a 100% nezaměnitelný duch MINI. Toto SUV je postaveno proto, aby Vás v prvotřídním komfortu odvezlo na nejúžasnější místa. Je to Váš spolehlivý čistě partner pro každou špatnost s posílenou nebojácností typickou pro MINI Countryman a menším množstvím všeho zbytečného.

Robustní elegance.

Robustní a přitom přirozeně elegantní MINI Countryman je doma jak ve městě, tak v přírodě. Jeho impozantní výraz podtrhuje osmiúhelníková maska chladiče, výrazné světlomety a kapota motoru s typickým vyboulením. Krátké převisy a důmyslně navržené kontury dodávají jeho elegantní siluetě více jemnosti a současně i výrazu. A protože se dodává ve čtyřech verzích lišících se stylem, jistě si najdete toho pravého společníka pro svá dobrodružství.

MINI na max.

Seznamte se s naším nejdospělejším MINI, vyrostlo jak rozměry, tak provedením. MINI Countryman je nyní o 13 cm delší a o 8 cm vyšší, takže ho nemůžete přehlédnout, současně má více než dost místa pro nejrůznější zajímavé plány s rodinou a přáteli i bez nich.

Všestranné schopnosti.

Naše řada 17 až 20" kol z lehké slitiny (až 21" z nabídky příslušenství) , která vyzařují stabilitu a suverénní individualitu, představuje nejintenzivnější podobu MINI. Díky své nízké hmotnosti a použití recyklovaného hliníku tato kola přispívají ke snížení naší uhlíkové stopy jak při výrobě, tak během jízdy.

Různé barvy střechy.

Naše modely MINI vždy stály mimo dav a MINI Countryman v tom není výjimkou. Kontrastní střecha může mít několik různých barev a je spojena se stylovými C-sloupky. Otevření zatmaveného skleněného střešního okna je otázkou stisku jednoho tlačítka, automaticky výsuvný větrný deflektor vytváří správnou rovnováhu mezi volností a komfortem.

Vítáni jste vždy.

Nastoupení do Vašeho MINI Countryman je vždy speciálním okamžikem. Když ke svému MINI přicházíte nebo od něj odcházíte, světelné představení Vás v duchu Vaší nálady přivítá nebo se s Vámi rozloučí. Volitelně totiž může být vybaveno předními světlomety a zadními světly s trojicí nastavitelných světelných podpisů nebo projekcí loga na zem vedle dveří řidiče a spolujezdce.

 

Interiér


Vytříbený na dotek.

Provedení interiéru definuje pečlivé zpracování a důmyslně řešené detaily.
Mimořádně kultivované jízdní zážitky vytvářejí prémiové materiály, pokrokové technologie a prostorové vnitřní osvětlení.
Jakmile jednou budete uvnitř, už zřejmě nebudete chtít vystoupit.

Seznamte se s režimi MINI Experience.

Vciťte se do vlastní nálady. Režimy MINI Experience jsou Vaší vstupní branou do světa propojení a zážitků.
Probudí Vaše smysly. Každý režim je doplněný vlastním kreativním pojetím designu a vnitřního osvětlení.
Jedním jediným pokynem můžete kompletně změnit vzhled a výraz celého interiéru.

OLED, OLED OLED OLED.

Tlukoucím srdcem a hlavním prvkem Vaší palubní desky je fascinující kruhový OLED dotykový displej. Nejmodernější technologie OLED, průměr 240 mm a mimořádně kvalitní krycí sklo vytvářejí výrazný a minimalistický celek. Slouží jako přístrojový panel, infotainment a komunikační centrum. Světovým unikátem je jeho kruhový tvar.

Dopřejte si nový interiér, nebo rovnou osm.

Pokaždé, když usednete za volant, se můžete rozhodnout, jaký zážitek z jízdy si přejete. Od sportovního až po super-úsporný. Režimy MINI Experience se dokáží přizpůsobit všem požadavkům, každý z nich má navíc vlastní nově navržený fascinující vzhled.

 

STYLOVÉ A UDRŽITELNÉ. A PŘEDEVŠÍM KOMFORTNÍ.

Připraveny jsou čtyři výbavy navržené MINI: Essential, Classic, Favoured a JCW, které Vám pomohou vyjádřit Vaši osobnost.
Každá z nich je vybavena na míru navrženým provedením a designovými řešeními palubní desky, volantu, čalounění a stropu.

S naší novou textilní estetikou chceme, abyste ve svém MINI zažili skutečný pocit tepla a pohody.
Látka je vyrobena z vysoce kvalitních recyklovaných materiálů a je pletena unikátní 2D technikou.
Na dotek působí luxusně, nabízí mnoho designových úprav a slouží jako dokonalé plátno pro různé projekce jednotlivých režimů MINI Experience.

Jen to přepni.

Vše, co potřebujete, od parkovací brzdy, voliče převodovky až po volbu režimů MINI Experience, je vzdálené na pouhý pohyb přepínače. Pět intuitivních ovladačů dostalo nový vzhled a podobu, takže jsou nyní snadněji k dosažení, jednodušeji se obsluhují a lépe se s nimi hraje.

Pocit řízení jako v motokáře.

Zábava začíná okamžitě, jakmile se dotknete volantu. I když jsme se inspirovali nadčasovým klasickým Mini, tak jsme mírně zmenšili a přepracovali volant, a tím jsme ještě více zintenzivnili pro MINI typický pocit z jízdy jako v motokáře. Místo spodního ramene má nyní stylový ozdobný látkový pásek. Levý ovládací panel je navržen na obsluhu asistenčních systémů, pravý panel slouží k obsluze zábavních a komunikačních funkcí.

Ukazuje cestu novými materiály.

MINI vytvořilo zcela novou podobu estetiky používáním textilií. Nový materiál, který používáme na palubní desce a obložení dveří, vytváří atmosféru mimořádného komfortu. Použitá látka se vyznačuje vysokou kvalitou a snadným čištěním. Na dotek působí luxusně, nabízí mnoho designových úprav a slouží jako dokonalé plátno pro Vaše vzrušující projekce jednotlivých režimů MINI Experience. Budeme pokračovat v objevování dalších způsobů vývoje materiálů, které plní náročná kritéria v otázkách pocitu na dotyk, vzhledu a odolnosti vůči opotřebení.

 

Jízdní zážitky.


Dobrodružství čeká.

Technologie MINI TwinPower Turbo je zárukou výkonu, hospodárnosti a pocitu suverenity za volantem nového MINI Countryman.

Jízdní výkony.

MINI Countryman C

Výkon

125 kW*
280 Nm

0-100 km/h

8,3 s

Maximální ryvhlost

212 km/h

Počet válců

4

MINI Countryman JCW ALL4

Výkon

221 kW*
400 Nm

0-100 km/h

5,4 s

Maximální ryvhlost

250 km/h

Počet válců

4

*Skládá se z pohonu spalovacího motoru 115 kW

Výkon a dynamika na silnici i mimo ni.

Ať už jste na parkovišti nebo v národním parku, nové MINI Countryman má výkon, spontánnost a citlivé řízení k tomu, aby každá jízda byla speciální zkušeností. Každé zatočení a každá zatáčka jsou adrenalinovým zážitkem, ať už jde o jízdu na horské silnici nebo kolem kruhového objezdu ve městě. Když zvolíte pohon všech kol ALL4, můžete se vydat na ty nejzapadlejší cesty s nejlepším výhledem.

Přeplňované motory MINI TwinPower Turbo.

MINI Countryman přichází s výkonem a hospodárností motorů MINI TwinPower Turbo. Nejen, že se vyčleňují z davu, ale dav nechávají daleko za sebou. Zvolte si takovou úroveň výkonu, která odpovídá Vašemu způsobu používání, jízdnímu stylu a prostředí, v němž se obvykle pohybujete.

ALL4 pohon všech kol.

Pohon všech kol ALL4 rozděluje hnací sílu dynamicky mezi všechna kola, takže na každém povrchu máte dostatek trakce a přilnavosti. Jakmile systém rozpozná třeba na mokrém nebo zledovatělém povrchu ztrátu trakce, okamžitě přesune hnací sílu tam, kde se nejefektivněji využije. Tím se podtrhne robustní a dobrodružná povaha Vašeho MINI Countryman. Ať už Vás čeká jakákoli předpověď počasí, budete mít vždy vše pod kontrolou a budete ve svém živlu.

Asistenční systémy.

Volitelně dostupný Driving Assistant je Vaším dalším párem očí. Varuje Vás, když máte nějaký vůz v mrtvém úhlu a když je potřeba, tak pomocí zásahu do řízení udrží Vaše MINI v jízdním pruhu. Když budete se svým MINI vycouvávat, pomůže Vám zpozorovat dopravní prostředky přijíždějící vzadu ze stran. Výbava Driving Assistant Plus přináší systémy využívající ke své činnosti kameru a radar. Do cíle své cesty dojedete méně unavení, protože tento systém automaticky udržuje rychlost, jízdní pruh, a také vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu. 

Driving Assistant Professional jde v asistenci při řízení ještě dál. Pomáhá v různých jízdních situacích, ale vždy přitom zajistí, že máte plnou kontrolu nad vozem.

Silniční režimi MINI Experience

Standardní výbavou je trojice režimů MINI Experience umožňujících vybírat různá nastavení Vašeho MINI Countryman tak,
abyste jej využili na maximum a přizpůsobili se aktuálním podmínkám a požadavkům. Každý z nich má svůj vlastní vzhled.

 

Režim Green

Graficky jednoduchý a zaměřený na udržitelnost a mimořádnou hospodárnost pohonu, díky tomu vydrží palivo v nádrži neobyčejně dlouho.

Režim Core.

Klasický jízdní režim MINI zaměřený na komfort zaujme propracovaným a moderním vzhledem.

Režim Go-kart.

Tento režim, inspirovaný legendárním John Cooper Works, je navržen pro podmanivé svezení s designem, který vychází ze světa motorsportu.

Prostor & variabilita


Vyšší. Delší. A teké cyhtřejší.

Pro všechny Vaše plány jsme připravili více prostoru. Nové MINI Countryman je o 13 cm delší a o 8 cm vyšší,
současně přináší o 25 % více prostoru pro zavazadla. Zaujme svým redukovaným designem a zásluhou chytrého využívání
prostoru nabízí více úložných možností. Na své cesty si tak můžete vzít všechno, co zajistí více komfortu a zábavy.

 

Chytrý komfort a pohodlí.

Naši designéři navrhli chytrý systém Travel & Comfort, který umožní rychle a snadno používat nejrůznější typy držáků. Jednoduše tak na zadní stranu opěradel předních sedadel připevníte držáky tabletů, ramínka na šaty nebo univerzální háčky na tašky. Připraveny jsou rovněž sklopné držáky nápojů a  nově také sklápěcí stolky, které mohou posloužit jak pro práci, tak jako polička.

Sklopit a naložit

V otázce vnitřního prostoru je mimořádně variabilní MINI Countryman neobyčejně štědré. Poskytuje místo pro pět osob s dlouhýma nohama, zadní sedadla lze navíc sklopit, takže je možné zvětšit prostor pro zavazadla. Posuvem zadních sedadel v rozmezí 13 centimetrů máte možnost volit mezi velikostí prostoru pro nohy a zavazadla. Uspořádání interiéru můžete rychle a snadno změnit podle toho, jaké máte zrovna plány.

Mistr prostoru.

Využijte zavazadlový prostor svého MINI na maximum a buďte připraveni na svá další dobrodružství. S našimi MINI nosiči a střešními boxy odvezete téměř cokoli. Například MINI Zadní držák na kola umožní převážet několik jízdních kol. Je lehký, robustní, snadno se nasazuje a možnost jeho sklopení umožní snadný přístup do prostoru pro zavazadla.

Zvýšená střecha.

Jeho střecha je také delší. Máte na ní spoustu možností pro převoz všeho možného. Střešní ližiny jsou nyní součástí standardní výbavy, takže Vaše MINI je neustále připraveno vyrazit za novými dobrodružstvími. Jsou leskle černé, takže skvěle vypadají, současně jsou připraveny na připevnění všech MINI střešních nosičů a střešních boxů.

 

Digitální zážitky.


Digitální kvantový posun.

Potěšte své smysly a vychutnejte si souhru světla, zvuku a nálady přizpůsobenou Vaší náladě.
Proměňte každou cestu v nezapomenutelný digitální zážitek. Vítejte v interaktivní budoucnosti MINI.

 

Vytvořte si pro sebe i své spolujezdce jedinečné zážitky pro více smyslů. Nechte se uvnitř MINI Countryman
pohltit různými výjimečnými světy. Každý režim má vlastní kreativní design. V režimu Personal můžete pomocí aplikace MINI
vybrat obrázek z galerie svého telefonu a umístit jej na pozadí MINI Interaktivní jednotky. Barvy prostorového osvětlení
se automaticky přizpůsobí barevnému pojetí použité fotografie. Tím se do Vašeho interiéru vnese nový život.

Váš MINI osobní asistent

 

MINI Intelligent Personal Assistant
Vizuálně polidštěný od MINI.

Do modelů MINI se poprvé dostává plnohodnotný hlasový asistent. Asistent MINI Intelligent Personal Assistant se aktivuje pomocí spojení „Hej MINI“ nebo stisknutím tlačítka hlasového ovládání na volantu. Interakce hlasového ovládání na kruhovém OLED displeji má podobu animace využívající grafické prvky, typografii a avatara. Řidič si může zvolit, zda chce pro interakci používat „MINI“, stylizovaný obrázek MINI, nebo nového MINI digitálního asistenta, známého jako „SPIKE“. 

Digitální asistent MINI umožňuje obsluhovat hlavní funkce, jako je navigace, telefon či rádio, nebo dokonce i klimatizaci. Možná byste se chtěli něco dozvědět o Vaší cestě. Třeba, jaké bude počasí. Nebo máte speciální požadavek. I kdyby to mělo být jen malé popovídání nebo byste si chtěli poslechnout nějaký vtip.

Upgradujte své MINI kdykoli chcete.
 

Po zakoupení svého MINI si nyní můžete díky našim funkcím na přání MINI Remote Software Upgrades podle potřeby objednat další funkce a balíčky konektivity. A pokud je ve voze potřebné technické vybavení, můžete si své MINI užívat spolu s další skvělou digitální prémiovou výbavou, jako je Driving Assistant Plus, asistent dálkových světel nebo dálkový start motoru. Nabídka a obsah funkcí na přání se mohou lišit v závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozu. 

MINI navigace.

Inteligentní navigace, využívající ke své činnosti cloud, je součástí standardní výbavy a vyznačuje se výrazně lepším výpočetním výkonem a zejména intuitivním zadáváním cílů. Umožňuje rychlý a dynamický výpočet trasy na základě přesných dopravních informací dodávaných v krátkých intervalech v reálném čase, které jsou následně kombinovány s prediktivními modely. Po aktivaci navigace vyplní mapa celý OLED displej. Barva zobrazené mapy se přizpůsobuje zvolenému režimu MINI Experience. Tento systém, který se automaticky aktualizuje na nejnovější dostupnou verzi, Vám šetří čas, protože Vás vždy navádí po ideální trase z hlediska zatížení.

Vstupte do aplikace MINI

S pomocí aplikace MINI budete ke svému MINI blíže, než kdykoli předtím. Vstupte s ní prostřednictvím svého telefonu odkudkoli a kdykoli do světa propojení a komfortních funkcí. Její moderní design, intuitivní ovládání a rozsáhlá nabídka funkcí zajišťují snadnou obsluhou a umožňují bezstarostnou mobilitu. A co víc, řidiči MINI s kompatibilními zařízeními mohou nyní aplikaci MINI používat i jako digitální klíč k odemykání a zamykání svého MINI a používat mnoho dalších funkcí.

Digtální klíč Plus.

Své MINI můžete nyní odemknout pouze tím, že se k němu přiblížíte. Volitelný Digitální klíč Plus používající ultraširokopásmovou technologii (UWB) s nejvyššími bezpečnostními standardy funguje stejně jako tradiční klíček od vozu. Pokud jste v blízkosti a máte svůj telefon v kapse nebo batohu, Vaše MINI se automaticky odemkne, při Vašem odchodu se opět uzamkne. Digitální klíč Plus navíc můžete poslat přátelům nebo rodině pomocí jednoduché textové zprávy.

 

Remote software upgrade.

Udržujte své MINI neustále aktualizované.

Aktualizace softwaru a vylepšení funkcí jsou pro Vaše MINI k dispozici dálkově a zdarma. V závislosti na zemi, modelu,
výbavě a stavu vozu můžete mít dokonce nárok na pravidelné bezplatné získávání dalších nových funkcí nebo vylepšení těch stávajících.


Chcete ještě více konektivity?

Volitelný MINI Connected  Package Vám zajistí přístup k neustále se rozšiřujícímu počtu praktických funkcí
a zábavních aplikací zaměřených na hry a hudbu.

Již nyní se také můžete těšit na hraní her přímo ve voze, které je v automobilovém sektoru unikátní.
Pakliže vůz stojí, řidič a spolujezdci mohou v aplikaci AirConsole hrát jednoduché hry.

Aplikace pro streamování hudby, jako je Spotify a Amazon Music, byly upraveny pro použití s MINI Operačním systémem 9.
Jsou proto integrované v systému a lze je obsluhovat na kruhové MINI Interaktivní jednotce, zákazníci si tak mohou vychutnat
vizuálně atraktivní hudební zážitky.

S MINI Operačním systémem 9 mohou být bezdrátově propojena rozhraní Apple CarPlay a Android Auto.
Kromě toho, že se relevantní informace zobrazují na MINI Interaktivní jednotce, mohou se prezentovat také na volitelně dostupném Head-Up Displeji.

MINI Financial services pro nové MINI Countryman.


Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

MINI Countryman C již od 9 990 Kč bez DPH měsíčně včetně pojištění.*

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Countryman C s pořizovací cenou 891 933 Kč vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je určena pro podnikatele i nepodnikatele a je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 10 000 km a s DPH činí 12 088 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a GAP. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner MINI v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 31.03.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7-6,3 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 155-138 g/km.

 

Nabídka skladových vozidel

MINI Countryman C _ NEW

Cena s DPH  1 060 000 Kč

MINI Countryman C _ NEW

Cena s DPH  1 344 286 Kč
MINI NEXT

MINI NEXT

24 měsíční záruka, 360 bodová kontrola vozidla dle standardů BMW, ověřená historie vozidla.

MINI Countryman JCW ALL4_NEW

Cena s DPH  1 394 024 Kč
MINI NEXT

MINI NEXT

24 měsíční záruka, 360 bodová kontrola vozidla dle standardů BMW, ověřená historie vozidla.

MINI Countryman JCW ALL4_NEW

Cena s DPH  1 394 024 Kč
MINI NEXT

MINI NEXT

24 měsíční záruka, 360 bodová kontrola vozidla dle standardů BMW, ověřená historie vozidla.

MINI Countryman JCW ALL4_NEW

Cena s DPH  1 394 024 Kč
MINI NEXT

MINI NEXT

24 měsíční záruka, 360 bodová kontrola vozidla dle standardů BMW, ověřená historie vozidla.

MINI Countryman JCW ALL4_NEW

Cena s DPH  1 471 166 Kč

Máte dotazy? Chcete si domluvit testovací jízdu? Ozvěte se nám