Aktuálně z Renocaru

Oslava k výročí 50 let BMW M

K letošnímu významnému výročí 50 let od založení divize BMW M jsme ve svém brněnském showroomu uspořádali pod názvem M MEET netradiční večerní setkání majitelů a příznivců M modelů BMW.

Na akci dorazilo z celé republiky 140 fanoušků těchto jedinečných vozů. M modely různých modelových řad zaplnily celé parkoviště nasvícené světelnými efekty v barvách M trikolory, takže se bylo opravdu na co dívat. Vozy návštěvníků jsme doplnili i M modely ze své sbírky historických vozů BMW.

V showroomu byl pro hosty připraven catering a tematické míchané drinky pojmenované po jednotlivých M modelech. Hosté také měli možnost zhlédnout videa na téma vozů BMW M z historie až po současnost, vyzkoušet si jízdu na okruhu v závodním simulátoru BMW a zúčastnit se vědomostního kvízu o ceny. Součástí přátelské akce plné vášnivých rozhovorů na téma BMW M bylo také předání nového BMW M3 Sedan jeho novému zákazníkovi. Jako vzpomínku na tuto oslavu 50 let od založení BMW M si hosté mohli pořídit za zvýhodněné ceny produkty z kolekce Lifestyle nebo příslušenství z programu M Performance Parts.

Galerie