Aktuálně z Renocaru

Předání motocyklů BMW Motorrad PČR

Již podruhé v tomto roce zamířily nové policejní speciály motocyklů BMW Motorrad do celé ČR.

15. prosince 2022 proběhlo předání 30 motocyklů BMW pro Policii ČR, dodavatelem byl Renocar, a. s. z Brna-Slatiny.

Značka BMW Motorrad je známá nejen svým širokým spektrem modelů v nabídce, ale také schopností vyhovět speciálním požadavkům v rámci svého produkčního procesu, kdy jsou všechny komponenty a kvalita garantovány přímo výrobcem. Stejně tak tomu je v případě modelu BMW R 1250 RT v úpravě policejního speciálu, při jehož výrobě byly využity rozsáhlé zkušenosti získané na základě dlouhodobého používání motocyklů BMW Motorrad policejními sbory například v Německu, Rakousku, Švédsku i v České republice. Nové stroje jsou kromě jiného vybaveny též soupravou speciálních světelných a zvukových zařízení.

Dodávka celkem 50 motocyklů BMW Motorrad, které si objednala Policie České republiky pro doplnění vozového parku dopravní policie, byla dodána v roce 2022.

„Věřím, že jezdci na motocyklech BMW R 1250 RT v policejní úpravě budou mít maximální míru bezpečí, bezproblémovou obsluhu i vysokou míru spolehlivosti při plnění každodenních služebních povinností a krom výše zmíněných atributů i potěšení z jízdy – tolik příznačné pro značku BMW Motorrad,“ uvedl Vedoucí oddělení BMW Motorrad spol. Renocar a.s., Jan Křivka.