Aktuálně z Renocaru

Renocar Magazín 2020

Jako již každý rok vám přináší Renocar Magazín, ve kterém vás seznámíme s novinkami na rok 2020.

Renocar Magazín 2020.


Vážení přátelé, milovníci radosti z jízdy,

vydání našeho magazínu o měsíc zpozdila covidová opatření. Všichni s radostí vítáme do normálu a jsme rádi, že se nenaplnily ani v nejmenším černé epidemiologické scénáře. Zdá se, že tento drastický covidový zásah do životů nás všech naštěstí nijak dramaticky neovlivnil ekonomický chod naší země. Svědčí o tom mimo jiné i to, že je v našich autosalonech opět plno...

V letoším roce společně s vámi slavíme 30 let od doby, co Renocar spatřil světlo světa. Za těch 30 let se u nás mnohé změnilo. Dosud jste přicházeli do našich poboček pro radost v podobě BMW či MINI. Aktivity Renocaru i nás, Vránků, se během posledních pár let rozrostly. Vrátili jsme se do pražského Kongresového centra a otevčeli v něm první evropský BMW Urban Store. Více než autosalon to je eventový prostor k pořádání seminářů, konferencí i firemních akcí pro vás, naše obchodní partnery.

V Brně jsme před třemi lety otevřeli muzeum značky BMW. Táta se vrátil ke svému koníčku - restaurátorství a společně se svým týmem těch nejzkušenějších automechaníků, klempířů a lakýrníka rozšiřuje sbírku předválečných i poválečných automobilů BMW. Brněnské muzeum poskytuje zázemí i bistru Hawranek, ve kterém bratr Pavel se svojí ženou Renatou zhmotňují svoji kulinářskou vášeň a plní vaše žaludky nejrůznějšími dobrotami.

A o vášni je i Wine passion... Produkt mé touhy objevovat Itálii a v ní nám dosud neznámá rodinná vinařství. Zatoužíte-li tedy po kvalitním italském vínu, máme tu pro vás nový „wine store“.

Ve výročním Renocar magazínu se ale samozřejmě dočtete více než jen o našich koníčcích.

Přátelé, děkujeme vám za těch 30 let strávených s vámi a těšíme se na nejméně další třicítku...

 

Váš

Miloš Vránek jun.

 

Přečtěte si magazín ZDE.