Aktuálně z Renocaru

Renocar Magazín 2021

Jako již každý rok Vám přináší Renocar Magazín, ve kterém Vás seznámíme s novinkami na rok 2021.

Renocar letošním rokem vstupuje do jednatřicátého roku své existence. Zdálo by se to jako celá věčnost podle toho, kolik jsme toho s tátou a mnohými z vás zažili, ale ve srovnání s našimi partnery z Itálie, kteří překonali už šest století rodinného podnikání, se zdá, že máme ještě dlouhou cestu před sebou. Na dalších stránkách vás seznámíme s rodinou Casini a jejich vinařstvím Bindi Sergadi, kteří letos slaví 672 let rodinného podniku (a jejichž skvělá Chianti si můžete v našem wineshopu zakoupit).

Na dalších stránkách se také dočtete, co se odehrálo za 12 měsíců od vydání posledního Renocar magazínu a co nás čeká v letošním roce.

Covid si netřeba připomínat, ten nás pronásledoval a stále ještě pronásleduje. Tedy jednou větou, díky vám za pochopení a toleranci a díky všem kolegům za jejich osobní nasazení ve snaze být vám vždy na dosah. Jsme moc rádi, že přes to všechno jste nepřišli o chuť prožívat „Radost z jízdy“ v barvorácích a MINI, o čemž svědčí počty přijatých objednávek v posledních měsících. Pokud věříte v covidové rozvolnění (a my věříme), pak přijměte pozvání k ochutnávce do některého z naších oblíbených italských vinařství.

Za posledních 12 měsíců zažíváme i příjemnější než covidové okamžiky. Například naše rodící se brněnské BMW servisní centrum Česká. Nebo příchod nové „čtverky“ s kontroverzními „ledvinkami“. O co více jsme měli při pohledu na studiové obrázky z tohoto modelu obavu, o to více mu nyní přicházíme na chuť.

Přátelé, věřte, že nás čekají světlé zítřky a my se těšíme, že si je společně s vámi užijeme.

Vaši

Miloš a Pavel Vránkovi

Přečtěte si magazín ZDE.