Aktuálně z Renocaru

Renocar Magazín 2022

Jako každý rok Vám s Renocarem přinášíme Magazín, ve kterém Vás seznámíme s novinkami roku 2022.

Vážení přátelé, milovníci radosti z jízdy,

tento způsob začátku roku 2022 se nám zdá býti poněkud nešťastným. Ač bytostní optimisté, nemůžeme začít jinak než parafrázováním klasika. Už to vypadalo, ře covido-omicronová „epizoda“ je za námi a my budeme moci začít normálně žít - pracovat, cestovat, chodit za kulturou. No a on si Putin vzpomene, že je mu stávající Rusko příliš malé, a rozpoutá agresi, která zasahuje do životů nás všech.

Události posledních tří let nás vyléčily z přesvědčení, že jsou výdobytky naší západní civilizacce samozřejmostí, a na příkladu Ukrajiny si uvědomujeme, jak snadno můžeme přijít o ty základní jistoty, jakými jsou teplo domova, bezpečí a zdroje obživy.

Nedostatek komodit šroubuje jejich ceny astronomicky vysoko, ale co víc, kvůli energetické závislosti Evropy na Rusku hrozí, že evropská ekonomika dostane pořádně zabrat. Už to není jen o chybějících čipech, rostoucích cenách oceli, zvyšujících se úrokových sazbách a výpadcích subdodávek pro většinu evropských výrobcu nejen automobilů... Vypadá to, že si musíme začít zvykat na úplně novou podobu dosud zavedených automatismů.

Ve světě mobility zjišťujeme, že se automobily během posledního roku staly úzkoprofilovým zbožím, na které si musíme „vystát“ mnohaměsíční fronty a navíc si významně připlatit. Přátelé, vážíme si tedy hodnost nejcennějších - zdraví, své rodiny a přátel.

Na závěr vám všem přejeme zdraví, sílu, silnou naději a víru, že všechno překonáme.

Vaši
Miloš a Pavel Vránkovi - majitelé Renocar, a.s.

Přečtěte si magazín ZDE.