Aktuálně z Renocaru

Renocar Magazín 2024

Jako každý rok Vám s Renocarem přinášíme Magazín, ve kterém Vás seznámíme s novinkami roku 2024.

„Vážení klienti, milí čtenáři,

čas neuvěřitelně rychle letí a po roce se Vám opět dostává do rukou další číslo Magazínu Renocar. I tentokrát máme za sebou rok skutečně dynamický, plný nečekaných událostí, ale také snad postupného návratu k normálnějším dobám. Svět se nicméně rychle mění, děje se toho kolem nás opravdu hodně, a proto je stále o čem psát. Aktuální číslo našeho magazínu je přímo našlapané novinkami nejen ze světa BMW a MINI, ale také ze světa Renocaru.

Kromě toho, že Vám představíme aktuální vozy v naší nabídce, najdete na následujících stránkách rovněž modely, které budou definovat značku BMW v příštích letech. Nezapomněli jsme ani na novinky značky MINI a samozřejmě atraktivní modely BMW Motorrad. Tradičně jsme také zabloudili trochu do historie. Jak vidíte, tentokrát jsme se nebáli ukázat jedinečného veterána už na titulní straně.

Renocar, to ovšem nejsou jen auta či motorky. Tvoří ho lidé, naši zákazníci, partneři a v neposlední řadě zaměstnanci. Články o našich kolezích, klientech, zajímavých osobnostech z oblasti popkultury, sportu a businessu naplňují stránky poutavými příběhy. Stejně tak jako příspěvky z oblasti životního stylu – cestování nebo golfu.

Nesmíme zapomenout, že Renocar je rodinná firma. Jak vzniká rodinná ústava, jak se život a hodnoty rodiny promítají do podnikání? I o tom se dočtete uvnitř časopisu. Věříme, že tak můžeme inspirovat další rodinné firmy v České republice.

Moc se těším, až se uvidíme v některém z našich showroomů nebo na akcích, které pro Vás chystáme.

Přeji Vám všechno dobré.“

Peter Bittó
Generální ředitel

Přečtěte si magazín ZDE.