Aktuálně z Renocaru

VÁŠ SVĚT MY BMW.

Objevte nejdůležitější funkce a vlastnosti aplikace My BMW.

Zkontrolujte stav svého BMW, použijte některou z mnoha funkcí dálkové obsluhy, plánujte cesty dopředu, objednejte si další servisní prohlídku nebo objevujte svět BMW. To vše z pohodlí svého chytrého telefonu.

Aplikace My BMW - Apple

Aplikace My BMW - Android

Přehled vlastností aplikace My BMW:

  1. Okamžitý přístup ke stavu vozu a jeho funkcím

  2. Chytré služby elektromobility

  3. Rozšířené funkce navigace a map pro plánování cest

  4. Články a novinky ze světa BMW

  5. Přímý přístup k vašemu BMW Servisu

  6. Pravidelné aktualizace a upgrady všech funkcí

  7. Používání aplikace v demo režimu i bez vlastního vozu

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI O APLIKACI MY BMW.

Co všechno umí aplikace My BMW?

Aplikace My BMW je univerzálním rozhraním k Vašemu BMW a ke všem dalším produktům a službám BMW. Aplikace Vás neustále informuje o stavu Vašeho vozu. V závislosti na nainstalované výbavě umožňuje také vzdálený přístup k vozu, a tím i funkcím, jako je lokalizace vozidla, zamykání a odemykání dveří nebo záznam okolí vozidla (Remote 3D View). Pomocí aplikace My BMW můžete odesílat adresy cílů z Vašeho chytrého telefonu do navigačního systému Vašeho vozu a integrovat službu Amazon Alexa (Amazon, Alexa a všechny související značky jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejich dceřiných společností). Aplikace nabízí také celou řadu užitečných funkcí pro elektrifikovaná vozidla, vždy tak máte přehled o aktuálním dojezdu na elektřinu.

Pro které modely BMW je aplikace My BMW dostupná?

Aplikace My BMW je optimalizovaná pro vozidla vyrobená od roku 2014 dále. Dostupnost jednotlivých funkcí aplikace závisí na výbavě Vašeho vozu a Vaší smlouvě BMW ConnectedDrive. Dostupnost funkcí aplikace se může v různých zemích lišit.

Jak nainstalovat aplikaci My BMW?

Aplikace My BMW je k dispozici pro operační systémy iOS i Android a lze ji zdarma stáhnonut z Apple App Store nebo Google Play.

Proč už aplikace BMW Connected nefunguje a proč ji nemohu najít v App Store?

Aplikace BMW Connected byla od 1. července odstraněna z obchodů s aplikacemi. Abyste mohli i v budoucnu využívat naše digitální služby a těžit z funkcí dalších generací, můžete si stáhnout novou aplikaci My BMW. Přihlásit se můžete pomocí svého obvyklého BMW ID (e-mailová adresa/heslo).

Spotřebovává aplikace My BMW data z mého datového tarifu?

Ano, e to tak. Pokud není k dispozici Wi-Fi, aplikace My BMW využívá objem dat ze smlouvy s mobilním operátorem. Tato data využívá například k vyhledávání cílů prostřednictvím integrované mapy a k jejich přenosu do Vašeho vozu.

Mohu aplikaci My BMW používat, aniž bych vlastnil automobil?

V demo režimu lze aplikaci My BMW používat i bez vlastnictví automobilu. Vyberte si v záložce Garáž atraktivní zkušební BMW a poznejte značné množství funkcí aplikace, například těch zaměřených na elektromobilitu.