Aktuálně z Renocaru

VÁŠ SVĚT MY BMW.

Objevte nejdůležitější funkce a vlastnosti aplikace My BMW.

Aplikace My BMW se k Vám hodí stejně jako Vaše BMW. Je to přímé spojení s Vaším vozem a světem BMW, i když právě ve svém BMW nesedíte. Aplikace My BMW se se svým moderním designem, intuitivním uživatelským rozhraním a mnoha funkcemi stane Vaším každodenním společníkem na cestách. Své další trasy můžete plánovat přímo na cestě, nebo můžete další cíl do svého BMW poslat z obývacího pokoje. Zkontrolujte dojezd ještě před tím, než vyrazíte na cestu, před tím si také můžete vychladit nebo vyhřát interiér. Nejste si jisti, že jste své BMW po příjezdu zamkli? Zkontrolujte to v aplikaci a zamkněte ho na dálku. Aplikace My BMW má také mnoho mimořádně praktických funkcí navržených přímo pro Vaše elektrické nebo plug-in hybridní BMW. Snižte například spotřebu energie a náklady pomocí časovače nabíjení a klimatizace, a jakmile nastane čas další návštěvy servisu, aplikace Vás na to upozorní a umožní Vám ji napřímo domluvit s Vaším BMW Servisem, v případě dotazů můžete kontaktovat svého servisního poradce. Ať už to je kdykoliv a kdekoliv, aplikace My BMW zajistí bezstarostnou mobilitu a ještě více radosti z jízdy. Váš svět. My BMW.

Aplikace My BMW - Apple

Aplikace My BMW - Android

INFORMAČNÍ BROŽURA K MY BMW.

Všechny potřebné informace naleznete na jednom místě.

Stáhnout

5 funkcí nové aplikace MY BMW:

  1. Okamžitý přístup ke stavu vozu a jeho funkcím

  2. Přístup k Vašemu BMW Service

  3. Chytré služby pro snadnou a pohodlnou mobilitu

  4. Rozšířené funkce navigace a map pro plánování cest

  5. Pravidelné aktualizace a rozšiřování služeb

SLUŽBY A FUNKCE NOVÉ APLIKACE My BMW.

SPRÁVA STAVU MÉHO VOZU.

S aplikací My BMW máte neustále k dispozici všechny informace, aniž byste museli jít do svého BMW. Mám dostatečný dojezd pro spontánní výlet? Kolik to bylo kilometrů? Jsou všechny dveře uzamknuté?

VZDÁLENÁ OBSLUHA VOZU.

Zamkl jsem dveře svého vozu a kde přesně je zaparkovaný? Služby Remote Services vám pomocí aplikace My BMW umožní vzdálený přístup k Vašemu vozu. Odkudkoliv lze na dálku pomocí chytrého telefonu aktivovat ventilaci Vašeho BMW.

Vytvořte z Vašeho chytrého telefonu digitální klíč: V aplikaci My BMW si můžete vytvořit vlastní BMW Digitální klíč a uložit jej ve svém kompatibilním telefonu iPhone.

SPRÁVA MÝCH CEST.

Aplikace My BMW zajistí, že každá cesta bude pohodovým a nestresujícím zážitkem. V aplikaci můžete vyhledat nové cíle nebo vaše oblíbené cíle a zaslat je přímo do Vašeho BMW. Případně můžete pracovat také s cíli z mapových aplikací, jako je Google Maps, které podporují funkci sdílení do Vaší aplikace My BMW.

SPRÁVA NÁVŠTĚV SERVISU.

Kdy bude Vaše BMW potřebovat další servis? Aplikace My BMW vždy přesně ví, co Vaše BMW potřebuje, a upozorní Vás, kdy bude potřeba navštívit servis. Aplikace My BMW je napřímo propojena také s Vaším autorizovaným BMW Service. Vše, od nalezení servisu po domluvení termínu návštěvy proběhne rychle, poholdně a bez zbytečného prodlení.

MÉ PŘÍMÉ SPOJENÍ SE SVĚTEM BMW.

Aplikace My BMW Vám zajistí přístup ke vzrušujícím informacím a odkazům na svět BMW. Můžete se nechat zásobit novinkami a speciálními nabídkami s využitím funkce Discover BMW. Najděte BMW Originální díly v BMW Online Shopu. Nebo zjistěte, jaké digitální produkty a služby z obchodu BMW ConnectedDrive Store se nejlépe hodí k Vašemu životu na cestách.  V případě, že jste zákazníkem BMW Financial Services, máte také přístup k detailům Vaší smlouvy, nebo se můžete jedním kliknutím spojit se zákaznickou linkou.

*Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi modely BMW od modelového roku 2014 dále ve spojení s výbavou ConnectedDrive Services a kompatibilním chytrým telefonem. Dostupnost a funkce aplikace My BMW se mohou lišit podle konkrétního trhu.