Aktuálně z Renocaru

THE M8 Gran Coupé

M modely BMW řady 8 Gran Coupé jsou výjimečnými sportovními vozy se čtyřmi dveřmi. Spojují v sobě inženýrské schopnosti divize BMW M s exkluzivitou luxusní třídy BMW, takže nabízejí mimořádné jízdní zážitky okořeněné prvotřídním luxusem. 

THE M8 Gran Coupé

Pokrokové komponenty pohonného ústrojí a podvozku nového BMW M8 Gran Coupé, využívající zkušenosti ze světa závodních vozů, přinášejí více výkonu, agility a přesnosti. A díky tomu i ještě více adrenalinem posílenou radost z jízdy.

 

Vysokovýkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo

Nejnovější varianta vysokovýkonného zážehového 8válce M TwinPower Turbo zaručuje výkony, které odpovídají nejnovějším standardům. Motor milující otáčky poskytuje výkon 460 kW (625 k). Dvojice turbodmychadel zajišťuje zásluhou křížených výfukových svodů propojujících obě řady válců optimální odezvu. Motor V8 je navržen i pro extrémní zátěž na závodním okruhu.

Adaptivní M podvozek

Adaptivní M podvozek umožňuje nastavit charakteristiku tlumičů tak, aby se přizpůsobila jakékoliv jízdní situaci. Tím pomáhá zlepšit jak jízdní dynamiku, tak i komfort. Kromě standardního nastavení COMFORT pro zvýšené jízdní pohodlí je připraven program SPORT s tužším nastavením tlumičů, a dále SPORT+, v němž lze vůz používat na závodním okruhu.

M xDrive

BMW M xDrive s Aktivním M diferenciálem zaručuje maximální možnou trakci a jízdní dynamiku pro každodenní ježdění i použití na závodním okruhu. Specifické M technologie kombinují typickou agilitu vozů s pohonem zadních kol s jistotou pohonu všech kol. Volit můžete mezi režimy 4WD, 4WD Sport a s vypnutým stabilizačním systémem také 2WD.

8stupňová převodovka M Steptronic

8stupňová převodovka M Steptronic s ovládáním Drivelogic nabízí mnoho režimů řazení: od extrémně dynamického přes obzvláště komfortní a plynulý až po úsporný. Řidič může řadit manuálně prostřednictvím voliče nebo páček umístěných na volantu, případně zvolit automatický režim a nechat převodovku dělat její práci.

M karbon-keramické brzdy

M karbon-keramické brzdy přinášejí ještě intenzivnější odezvu, odolnost vůči teplotám i korozi, vyznačují se delší životností a nižší hmotností, která se přímo podílí na zlepšení agility, dynamiky a akcelerace. Tyto speciální brzdy na pohled prozrazují zlatě lakované brzdové třmeny s logem M. Z důvodu specifických vlas…

M MODE

Tlačítkem M MODE umístěným na středové konzole lze nastavit intenzitu zásahů asistenčních systémů. Režim ROAD nabízí kompletní škálu funkcí elektronických asistentů. V nastavení SPORT jen varují, ale nezasahují. Volbou TRACK můžete asistenty zcela deaktivovat, například pro použití na závodním okruhu. Podle zvoleného režimu se také mění zobrazení na propojené soustavě displejů.

Nastavitelné M brzdy

Integrovaný brzdový systém s precizním citem v pedálu a pro vozy M specifickými možnostmi nastavení spojuje funkce aktivace brzd, posilovače brzd a ovládání brzd v jednom kompaktním modulu. Řidiči také nabízí dvě nastavení pedálu – COMFORT a SPORT, které upravují tlak na brzdový pedál potřebný ke zpomalení vozu.

M sportovní výfukový systém

M sportovní výfukový systém přináší dynamický zvuk, který lze upravit pomocí integrované klapky. Programy SPORT a SPORT+, jež lze zvolit prostřednictvím voliče jízdních režimů Driving Dynamics, jsou zdůrazněné ještě intenzivnějším zvukem motoru, zatímco na komfort zaměřené nastavení upřednostňuje diskrétnější akustiku motoru.

 

Více informací

VIDEO BMW 8 GC

 

Kontaktujte nás:

Tel.: 548 141 599
Email: info@renocar.cz