Aktuálně z Renocaru

Novinky ze světa Motorrad pro rok 2018

Rok 2018 přinese spoustu novinek. A my se s Vámi o ně rádi podělíme. Máte se na co těšit.




Aktuality ze světa BMW Motorrad na rok 2018.


BMW Motorrad připravilo na letošní výstavě EICMA v Miláně celou řadu novinek pro rok 2018, které opět nastavují nejvyšší  laťku a to jak v segmentu Adventure (nové BMW F750 a F850GS), Urban Mobility(skůtr C400X), tak i v kategorii Tour (K1600 Grand America). Samostatnou kapitolou je zcela přepracovaná přístrojová deska BMW connectivity, která bude jako příplatková výbava výkladní skříní současných technologií tohoto segmentu. 

BMW F750 a F850GS

BMW Motorrad oproti očekávání představilo hned 2 zcela nové motocykly pro kategorii středních cestovních endur. Objemově menší BMW F750GS cílí zejména na motocyklisty menšího vzrůstu, nabízí vynikající komfort při jízdě po silnici, ale nezalekne se ani lehčího terénu. Naproti tomu dospělejší z této dvojice BMW F850GS má o mnoho vyšší sportovní a cestovatelské ambice, což se týká výrazně vyššího podvozku, který umožňuje výborné vlastnosti na nezpevněných cestách. Pohonnou jednotkou pro oba motocykly je řadový dvouválec se zápalem po 270˚ (F750GS s výkonem 77PS, F850GS 95PS).


 

BMW C 400 X

C 400 X dokazuje, že BMW to myslí se vstupem do segmentu středních skůtrů zcela vážně. C 400X doplňuje se svým motorem o objemu 350ccm a výkonu 35PS současné silnější varianty, ovšem co se týče jeho vybavení a zejména konektivity se řadí na samý vrchol nabídky BMW.



 

BMW K1600 Grand America

K 1600 Grand America vznikla v duchu amerického pojetí vrcholové motocyklové turistiky a má tak být přímým konkurentem pro motocykly této kategorie, např. pro Hondu Gold Wing. Pohonnou jednotkou je osvědčený řadový šestiválec K1600 o výkonu 160PS.



 

BMW Connectivity

Zcela nová přístrojová deska, kterou tvoří pouze display bez analogových ukazatelů, umožňuje propojení mezi motocyklem, mobilním telefonem a interkomem v helmě. Výsledkem je pak uživatelsky velmi přínosné skloubení všech funkcí do přístrojové desky (včetně navigace), které lze ovládat známým otočným kolečkem na řídítkách.

Kontaktní formulář