Aktuálně z Renocaru

Nové BMW řady 2 Active Tourer

BMW řady 2 Active Tourer druhé generace vstoupí na český trh v únoru 2022 ve čtyřech variantách a s cenami, které začínají na 757 900 Kč.

Moderní životní styl, všestrannost, elegantní sportovní design a pro BMW typická radost z jízdy. Druhá generace BMW řady 2 Active Tourer dosáhla ve všech oblastech klíčových pro daný model významného pokroku a je tak mimořádně atraktivním přírůstkem segmentu prémiových kompaktních automobilů. Designový styl exteriéru a interiéru navíc přináší dynamický výraz a moderní atmosféru.

SPECIALITY DESIGNU BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER

Sportovní a autoritativní design BMW řady 2 Active Tourer s velkou osmiúhelníkovou maskou s dvojicí ledvinek působí výrazným a sebevědomým dojmem. Čistý design rovněž dotváří zapuštěné kliky dveří. Při pohledu z boku dodává vozu dynamický profil protažená grafika bočních oken, silně skloněné A-sloupky a precizně navržené linie.

NOVÝ INTERIÉR BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER

Interiér nového BMW řady 2 Active Tourer se vyznačuje progresivním stylem a velkorysým prostorem. Účelně rozmístěné odkládací prostory, volitelná sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce i standardně dodávaná variabilně nastavitelná opěradla zadních sedadel umožňují variabilní využití vnitřního prostoru a větší komfort ve druhé řadě.

DOJEZD ČISTĚ NA ELEKTŘINU AŽ 80 KM

Plug-in hybridní modely BMW řady 2 Active Tourer kombinují vynikající hodnoty spotřeby s typickou jízdní dynamikou BMW. A díky nejnovější páté generaci technologie BMW eDrive můžete v BWM řady 2 Active Tourer s hybridním pohonem ujet až 80 kilometrů v čistě elektrickém režimu a bez lokálně produkovaných emisí.

BMW řady 2 AT

Chcete vědět více o těchto vozech? Neváhejte a kontaktujte nás:

Tel.: +420 548 141 599
E-mail: info@renocar.cz