Aktuálně z Renocaru

BMW iX3

První BMW iX3 inspiruje čistým a soustředěným designem, nekompromisně účinným elektrickým pohonem a čistou radostí z jízdy v kombinaci se všemi výhodami vozů SAV. 

BMW iX3 je předzvěstí nové éry čisté radosti z jízdy. Objevte první čistě elektrické Sports Activity Vehicle od BMW, které kombinuje to nejlepší ze dvou světů: jízdní dynamiku a prvotřídní kvalitu BMW X3 a zvýšený výkon a efektivitu páté generace technologie BMW eDrive. S dojezdem až 460 km* a spotřebou elektrické energie 18,5 kWh/100 km* nastavuje BMW iX3 nová měřítka. A díky inteligentním produktům a na míru šitým službám BMW Charging je dobíjení jednodušší, rychlejší a efektivnější než kdy dříve. Maximálně propracované a čistě elektrické BMW iX3 je ztělesněním elektrizující budoucnosti.

Kombinuje inovace a výraz. Jasné a sebevědomé kontury mu dodávají moderní puristický vzhled, zatímco výrazné prvky BMW i zdůrazňují exkluzivitu prvního čistě elektrického Sports Activity Vehicle. Nápadná příď zapůsobí na první pohled, především díky specifické BMW masce chladiče ve tvaru ledvinek s unikátní mřížkou a horizontálně uspořádanými ozdobnými prvky. Přepracovaná 20" aerodynamická kola spolu s difuzorem a dekory v barvě BMW i Blue pokračují ve specifickém designovém jazyce důsledně až k zádi. Individuální detaily, jako jsou BMW i prahové lišty a nastavení standardně dodávaného ambientního osvětlení na modrou barvu BMW i Blue, vytvářejí v interiéru moderní a elegantní atmosféra. Spolu s označením BMW iX3 na středové konzole, v přístrojovém panelu a na kontrolním displeji přesně navrženém pro elektrický pohon podtrhují jedinečnost vozu. BMW iX3 takto ukazuje svůj elektrizující charakter bez jakýchkoliv kompromisů.

Nezáleží na tom, jak chcete nabíjet své BMW iX3, BMW Charging nabízí produkty a služby ušité vám přímo na míru. V případě nabíjení na cestách poskytuje BMW Charging přístup k síti více než 450 000 nabíjecích bodů po celém světě. Mezi nimi je také řada rychlonabíjecích stanic, jako jsou stanice našeho spolupracujícího partnera IONITY na hlavních tepnách v celé Evropě. S nabíjecím výkonem až 150 kW jsou schopné nabít BMW iX3 na 80 % kapacity za přibližně 34 minut. To znamená ještě kratší přestávky kvůli nabíjení na cestách s vaším BMW iX3. 


V případě potřeby BMW Charging navíc dodává vše, co potřebujete pro nabíjení doma, a to rovnou v prakticky sestaveném balíčku produktů a služeb. S novou flexibilní rychlonabíječkou můžete své BMW iX3 nabíjet z domácí zásuvky nebo s pomocí jiného volitelně dostupného adaptéru z výkonnější průmyslové zásuvky. Pokud potřebujete vhodnou zásuvku, můžete si současně jednoduše objednat službu profesionální instalace. To platí také pro nabíječku BMW Wallbox Essential s nabíjecím výkonem až 11 kW nebo alternativně pro Smart Wallbox, který navíc nabízí další služby pro inteligentní nabíjení. 


BMW Charging vám rovněž pomáhá ve voze užitečnými digitálními službami. Díky chytrým službám Connected Charging můžete kdykoliv zkontrolovat úroveň nabití baterie prostřednictvím centrálního informačního displeje nebo alternativně pomocí aplikace, a tak vždy víte, kde přesně jsou nabíjecí stanice a zda jsou volné. Můžete také zajistit, že pohon a interiér budou ideálně připravené pro další cestu, mít stálý přehled o historii nabíjení a mnohem víc.

 

Pro více informací nás kontaktujte:

Tel.: 548 141 599
E-mail: info@renocar.cz

 

*Údaje získané podle metodiky WLTP.