Aktuálně z Renocaru

Na slunečné straně života.

BMW Originální příslušenství pro jaro a léto.

Ať je léto podle Vašich představ. S BMW Originálním příslušenstvím, letními koly a pneumatikami, BMW Servisem a nabíjením BMW Charging.

Jaro je tu a společně se slunečným počasím se objevují nové možnosti, jak poznávat okolní svět. S BMW Originálním příslušenstvím si užijete nejen každičkou zatáčku silnice, ale i čerstvý vzduch a fascinující výhledy do krajiny. K působivým zážitkům přispějí i BMW kola a pneumatiky. Služby BMW Servis a BMW Charging Vás v naprostém bezpečí dovedou do Vašich letních destinací. Každý okamžik letních dnů by se měl prožít naplno a bez nečekaných událostí. Jedině tak si léto podle Vašich představ vychutnáte na maximum.

BMW ORIGINÁLNÍ LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Na slunce jsme vždy připraveni.

Pokud má být léto podle Vašich představ, už při plánování Vašich cest mejtě jistotu, že máte potřebné vybavení pro převoz všech věcí, které budete potřebovat. Užijte si naši širokou nabídku BMW Originálního příslušenství pro interiér a exteriér, která zajistí, že Vaše BMW bude dokonale ladit s Vaším vysněným létem.

Katalog s nabídkou příslušenství

BMW Interiér

BMW All-weather
rohože, přední.
 

Dokonale padnoucí a odolné BMW gumové rohože se zvýšenými okraji a elegantním designem ochrání prostor pro nohy cestujících vpředu jak před vlhkostí, tak špínou. Jsou černé a mají vložku z kvalitní nerezové oceli.


 

Kamera BMW
Advanced Car Eye
3.0 PRO.

BMW Advanced Car Eye 3.0 PRO s přední QHD kamerou s vysokým rozlišením a zadní Full HD kamerou sleduje Vaše BMW během jízdy i parkování. Pokud systém zaznamená vibrace nebo pohyb mimo vozidlo, automaticky uloží záběry, aby zdokumentoval možné nehody nebo (pokus o) vloupání.

BMW Ramínko
na oblečení pro systém
Travel & Comfort.

BMW ramínko na oblečení umožňuje převážet oblečení na zadní straně opěradla sedadla. Bylo testováno pro případ nehody a nasazuje se do samostatně dodávaného základního modulu Travel&Comfort. Ramínko má také hotelovou funkci (běžné ramínko s háčkem), takže jej lze používat i mimo vozidlo.

BMW Bezpečnostní
pouzdro na 11" Apple
iPad Pro™ pro systém
Travel & Comfort.

BMW Bezpečnostní pouzdro poskytuje účinnou ochranu pro všechny 11" tablety Apple iPad™ Pro. Obal vyrobený z černého silikonu účinně chrání tablety před poškrábáním a nárazy. Když se používá s přední průhlednou fólií na displeji, chrání tablet také proti polití vodou. Při použití ve spojení s univerzálním držákem systému Travel & Comfort (dodává se samostatně) jej lze napevno umístit ve voze a přizpůsobit si polohu pohodlnému sledování. Uchycení je bezpečné i v případě nehody. *dostupné i pro 7,9'" Apple iPad mini 4, 10,5" Apple iPad Pro, 9,7" Apple iPad Air 1, 9,7" Apple iPad Air 2, 9,7" Apple iPad Pro, 9,7" Samsung Galaxy Tab A nebo 9,7" Samsung Galaxy Tab S2.

BMW Rohož do
zavazadlového
prostoru.
 

Dokonale padnoucí BMW rohož do zavazadlového prostoru efektivně chrání prostor pro zavazadla před špínou a vlhkostí. Maximální ochranu poskytuje zvýšená hrana na všech stranách a výjimečná kvalita odolného, protiskluzného a nepromokavého materiálu. S elegantním designem v černé barvě vana dokonale ladí s provedením zavazadlového prostoru. Další specialitou je vysoce kvalitní nerezová vsadka s logem BMW. Přesně padnoucí ochranná podlaha podtrhuje individuální charakter vozidla a vhodně doplňuje samostatně dodávané celoroční podlahové rohože BMW.


 

BMW dvojitý USB
nabíjecí adaptér
s konektory typů
A a C.

Dvojitý USB nabíjecí adaptér se jednoduše zapojí do zapalovače. Umožňuje snadno a pohodlně dobíjet dvě externí mobilní zařízení najednou. Vysoký nabíjecí proud maximálně 2 x 3 ampéry s maximálním výkonem 2 x 18 wattů zajistí extrémně rychlé nabíjení. Integrovaná elektronika zabraňuje přehřívání. Díky technologii nabíjení za pomoci cílených dodávek energie obsahuje USB port typu C různé profily, které dokážou do zařízení posílat pro něj přizpůsobené optimální proudy a napětí. Tato technologie umožňuje nejlepší možné nabíjení a zároveň chrání baterii zařízení. 

BMW Kabel s konektorem pro
Apple iPhone/iPod™.

Kabel s kovovými konektory zajistí ve vozidle potěšení z poslechu vlastní hudby. Kompatibilní modely Apple iPod™ nebo iPhone™ lze propojit s vozem a současně je nabíjet. USB kabel umožní jednoduše přehrávat hudbu ze zařízení přes reproduktory vozidla. Externí zdroje hudby lze ovládat pomocí ovladače iDrive, multifunkčních tlačítek na volantu nebo středovém panelu.

 

BMW Exteriér

BMW Střešní box
420 černá/stříbrná
Titanium.

Moderní uzamykatelný BMW Střešní box v černém provedení nabízí dalších 420 litrů úložného prostoru. Objemný střešní box se snadno nasazuje a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Je vyroben z ABS plastu, který je nejen odolný vůči UV záření, ale také proti nárazu. Box lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, takže se snadno nakládá i vykládá a zároveň je chráněn před zloději. Střešní box váží 19 kg a splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy BMW z hlediska chování při nárazu, provozní bezpečnosti a dlouhodobého používání.


 

BMW Střešní nosič.

 

Multifunkční systém střešních nosičů lze kombinovat se všemi střešními držáky a střešními boxy BMW. Výjimečně snadno se nasazuje. Díky své robustní konstrukci a zamykání proti krádeži navíc splňuje nejvyšší standardy z hlediska kvality a bezpečnosti. Svým specifickým designem BMW střešní nosič zároveň vhodně doplňuje vzhled vozidla.

 

BMW Zadní nosič kol
Pro 2.0.
 

BMW Zadní nosič kol Pro 2.0 byl vyvinut, aby bezpečně převezl dvě kola/elektrokola na kulové hlavici tažného zařízení BMW. Lehká, leč velmi odolná konstrukce nosiče z ocele/hliníku má maximální nosnost 60 kg a je určena pro jízdní kola s rozvorem až 130 cm. Nosič kol je vybaven systémem s kulovou hlavou pro ovládání jednou rukou, odnímatelnými podpěrnými rameny a utahovacím systémem pro velmi snadné zajištění kol. Funkce sklápění zadního nosiče kol umožňuje kdykoliv snadný přístup do zavazadlového prostoru. Zadní nosič kol Pro 2.0 taktéž splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy, a když není potřeba, lze ho snadno složit. Dostupná jsou i rozšíření systému pro třetí jízdní kolo a přepravní taška. Celkově vzato je nosič kol dokonalým společníkem, ať už při dovolené nebo při kratším výletě s BMW.

BMW rozšiřující sada na třetí jízdní kolo pro zadní nosič kol Pro 2.0.

BMW rozšiřující sada doplňuje zadní nosič kol Pro 2.0 na tažné zařízení a umožňuje převážet třetí jízdní kolo. Transportní systém obsahuje jeden nosič kola a taktéž podpůrné rameno, které spojuje rámy druhého a třetího jízdního kola.

 
 

Katalog s nabídkou příslušenství

Vybrali jste si z nabídky? Tak neváhejte a kontaktujte nás nebo nás navštivte:

BMW Renocar Brno - Slatina
Řípská 5c, 627 00 Brno-Slatina
Tel.: 548 141 548
E-mail: info@renocar.cz

BMW Renocar Praha - Čestlice
5. května 1640/65, 140 00 Praha 4-Nusle
Tel.: 261 393 690
E-mail: bmwpraha@renocar.cz

BMW Praha - Kongresové centrum
Lipová 280, 251 01 Praha-Čestlice
Tel.: 261 393 600
E-mail: info@renocar.cz

BMW Renocar Brno - Česká
Česká 385, 664 31 Lelekovice
Tel.: 548 141 144
E-mail: renocar_ceska@renocar.cz