NABITÉ
VÁŠNÍ.

 

Přijměte neočekávané. Zažijte nové potěšení.

Čistě elektrickou městskou mobilitu lze nyní zažít také v typickém stylu MINI,
a to díky novému MINI Cooper SE.

Kombinuje trvale udržitelnou mobilitu s potěšením z jízdy, výrazným designem a prémiovou kvalitou, která je pro značku MINI typická.

Tento první čistě elektricky poháněný model britské prémiové značky poskytuje ryzí pocit z jízdy vozem MINI s nulovými lokálními emisemi.

 

Hlavní přednosti nového MINI Cooper SE:

 • První MINI a první malý vůz prémiového segmentu poháněný pouze elektřinou.
 • Elektromotor s výkonem 135 kW/184 k a točivým momentem 270 Nm.
 • Pro tento model specifická lithium-iontová baterie umožňuje dojezd 235 až 270 kilometrů, a to bez omezení objemu zavazadlového prostoru.
 • Baterii lze rychle nabíjet z domácí zásuvky, nabíječkou Wallbox, na veřejných nabíjecích stanicích či stejnosměrným proudem až do výkonu 50 kW.
 • Vynikající agilita díky spontánnímu nástupu hnací síly, nízko položenému těžišti, pohonu předních kol a řídicí jednotce protiprokluzového systému umístěné u regulačního členu.
 • Zrychlení z 0 na 60 km/h za 3,9 sekundy a z 0 na 100 km/h za 7,3 s.
 • Charakteristický design 3dveřového MINI s pro tento model specifickými ozdobnými prvky.
 • Pro tento model specifické zobrazovací a ovládací prvky v interiéru.
 • Rekuperaci lze nastavit pro jedinečný pocit z jízdy ve dvou úrovních pomocí jednoho pedálu.
 • Mezi prvky standardní výbavy patří LED přední světlomety, 2zónová automatická klimatizace, topení s technologií tepelného čerpadla, nezávislé topení, elektrická parkovací brzda a navigace Connected.
 

BMW
iX3

 

První BMW iX3 inspiruje čistým a soustředěným designem, nekompromisně účinným elektrickým pohonem a čistou radostí z jízdy v kombinaci se všemi výhodami vozů SAV.

 

BMW iX3 je předzvěstí nové éry čisté radosti z jízdy. Objevte první čistě elektrické Sports Activity Vehicle od BMW, které kombinuje to nejlepší ze dvou světů: jízdní dynamiku a prvotřídní kvalitu BMW X3 a zvýšený výkon a efektivitu páté generace technologie BMW eDrive.

 • S dojezdem až 460 km* a spotřebou elektrické energie 18,5 kWh/100 km* nastavuje BMW iX3 nová měřítka.

  A díky inteligentním produktům a na míru šitým službám BMW Charging je dobíjení jednodušší, rychlejší a efektivnější než kdy dříve.

  Kombinuje inovace a výraz. Jasné a sebevědomé kontury mu dodávají moderní puristický vzhled, zatímco výrazné prvky BMW i zdůrazňují exkluzivitu prvního čistě elektrického Sports Activity Vehicle. Nápadná příď zapůsobí na první pohled, především díky specifické BMW masce chladiče ve tvaru ledvinek s unikátní mřížkou a horizontálně uspořádanými ozdobnými prvky. Přepracovaná 20" aerodynamická kola spolu s difuzorem a dekory v barvě BMW i Blue pokračují ve specifickém designovém jazyce důsledně až k zádi. Individuální detaily, jako jsou BMW i prahové lišty a nastavení standardně dodávaného ambientního osvětlení na modrou barvu BMW i Blue, vytvářejí v interiéru moderní a elegantní atmosféra. Spolu s označením BMW iX3 na středové konzole, v přístrojovém panelu a na kontrolním displeji přesně navrženém pro elektrický pohon podtrhují jedinečnost vozu. BMW iX3 takto ukazuje svůj elektrizující charakter bez jakýchkoliv kompromisů.

Přijďte si oba vozy vyzkoušet k nám do showroomů a prolomit staré konvence.

BMW Praha Kongresové Centrum
Tel.: +420 261 393 690
E-mail: bmwpraha@renocar.cz
5. května 164/65
Praha 4

Renocar Praha Čestlice
Tel.: +420 261 393 660
E-mail: filip.navratil@renocar.cz
Lipová 280
Čestlice

Renocar Brno
Tel.: +420 548 141 599
E-mail: filip.navratil@renocar.cz
Řípská 5c
Slatina