Aktuálně z Renocaru

Klinika Šárky Strachové VO2MAX

Rádi bychom Vám představili kliniku celostní medicíny VO2MAX. Její majitelkou je bývalá reprezentantka Šárka Strachová a společně jsme pro Vás připravili slevu 20% na vybrané terapie.

 

Jsme moc rádi, že jednou z našich klientek a majitelek vozu BMW je i bývalá reprezentantka Šárka Strachová. Měli jsme příležitost si se Šárkou popovídat o její klinice celostní medicíny a i Vám přinášíme pár jejích vět:

"S blížícím se koncem mé sportovní kariéry přicházely myšlenky, jakým směrem bych se chtěla ubírat dál. Věděla jsem, že u sjezdového lyžování, byť v jiné roli, zůstat nechci, ale zároveň jsem si přála sdílet zkušenosti ohledně našeho zdraví, které jsem získala během posledních dvaceti let, s širokou veřejností.

Vznikla tak Klinika celostní terapie a sportu, kde nabízíme klientům komplexní péči a individuální přístup. Tento výjimečný koncept kombinace individuálního přístupu ke klientovi a zároveň týmové práce jednotlivých specialistů vede k terapiím s maximálním efektem a trvalým výsledkem. Klinika nabízí svým klientům služby z oblasti fyzioterapie, funkční medicíny a klinické naturopatie, doplněné o psychoterapii a mentální coaching. Již sedmým rokem se tak staráme o naše klienty, mezi které patří jak děti již od novorozeneckého věku, tak dospělí a senioři, aktivní sportovci i nesportující osoby.

Z vrcholového sportu jsem si s sebou vzala nejen zkušenosti z oblasti životního stylu a fungování našeho těla po všech stránkách, ale také pravidla pro fungování a spolupráci týmu odborníků, kteří společně usilují o dosažení stanoveného cíle. Ve finále nezáleží, zda daným cílem je medaile z olympijských her nebo spokojený klient bez bolesti.

Mám radost, že ve spolupráci s Renocarem jsme si pro vás připravili speciální akci, která potrvá až do 30. 4. 2021."

 

Po uplatnění kódu RENOCAR20 na recepci Kliniky VO2MAX můžete čerpat následující terapie s 20% slevou:

  • vstupní fyzioterapie,
  • vstupní vyšetření funkční medicíny a klinické naturopatie,
  • set terapií Body Care, Recharge Energy nebo Psychosomatic set.

Klinika VO2MAX

Celostní sady terapií