Aktuálně z Renocaru

MINI ELECTRIC

Přijměte neočekávané. Zažijte nové potěšení. První elektrické MINI již na našich showroomech.

NABITÉ VÁŠNÍ.

Čistě elektrickou městskou mobilitu lze nyní zažít také v typickém stylu MINI, a to díky novému MINI Cooper SE.

Kombinuje trvale udržitelnou mobilitu s potěšením z jízdy, výrazným designem a prémiovou kvalitou, která je pro značku MINI typická. Tento první čistě elektricky poháněný model britské prémiové značky poskytuje ryzí pocit z jízdy vozem MINI s nulovými lokálními emisemi.

Představujeme MINI SE ZDE

 

Objednat testovací jízdu

Hlavní přednosti nového MINI Cooper SE:

  • První MINI a první malý vůz prémiového segmentu poháněný pouze elektřinou.
  • Elektromotor s výkonem 135 kW/184 k a točivým momentem 270 Nm.
  • Pro tento model specifická lithium-iontová baterie umožňuje dojezd 235 až 270 kilometrů, a to bez omezení objemu zavazadlového prostoru.
  • Baterii lze rychle nabíjet z domácí zásuvky, nabíječkou Wallbox, na veřejných nabíjecích stanicích či stejnosměrným proudem až do výkonu 50 kW.
  • Vynikající agilita díky spontánnímu nástupu hnací síly, nízko položenému těžišti, pohonu předních kol a řídicí jednotce protiprokluzového systému umístěné u regulačního členu.
  • Zrychlení z 0 na 60 km/h za 3,9 sekundy a z 0 na 100 km/h za 7,3 s.
  • Charakteristický design 3dveřového MINI s pro tento model specifickými ozdobnými prvky. 
  • Pro tento model specifické zobrazovací a ovládací prvky v interiéru. 
  • Rekuperaci lze nastavit pro jedinečný pocit z jízdy ve dvou úrovních pomocí jednoho pedálu.
  • Mezi prvky standardní výbavy patří LED přední světlomety, 2zónová automatická klimatizace, topení s technologií tepelného čerpadla, nezávislé topení, elektrická parkovací brzda a navigace Connected. 

 

Nové MINI Cooper SE je prvním modelem, který v prémiovém segmentu malých automobilů kombinuje městskou elektromobilitu s charakteristickými rysy značky. Vůbec první elektricky poháněný model britské značky je skutečné MINI do posledního šroubku. Rozměry, design, prostor a prostředí v interiéru nového MINI Cooper SE odpovídají konvenčně poháněným modelům. Již jejich vývoj předem zohledňoval rozšíření modelové řady o čistě elektricky poháněnou verzi.

Nové MINI Cooper SE se vyrábí v domovské zemi značky. Z výrobní linky sjíždí spolu s konvenčně poháněnými verzemi v závodě MINI v Oxfordu. Technologie pohonu pochází z odborných výzkumných center BMW Group pro elektromobilitu v německém Dingolfingu a Landshutu. 

Namísto zážehového nebo vznětového motoru je pod kapotou nového MINI Cooper SE elektromotor. Kompaktní jednotka s integrovanou řídicí elektronikou a převodovkou je uchycena v přední části nosného rámu prostřednictvím pevné trubkové konstrukce. Vysokonapěťová baterie s pro tento model specifickým uspořádáním je tvořena lithium-iontovými články, rozdělenými do 12 modulů. Tvoří jednotku ve tvaru písmene T s celkovou kapacitou 32,6 kWh umístěnou v podlaze vozu.

 

Chci více informací

 

Neváhejte a kontaktujte nás:

Renocar Praha: Lipová 280, 251 01 Praha - Čestlice
Renocar Brno: Řípská 5c, 627 00 Brno - Slatina