Akční nabídky - Motorrad

Zpět na akční nabídky Motorrad

BMW ŘEŠENÍ NAVIGACE A KOMUNIKACE VE 3 BODECH

Vyberte si z naší nabídky.

1. BMW MOTORRAD CONNECTED RIDE CRADLE - CHYTŘEJŠÍ NAVIGOVÁNÍ

Pokud rád spontánně vyrazíš na cestu a k navigaci používáš smartphone, je pro tebe BMW Motorrad ConnectedRide Cradle tím pravým řešením. Alternativně k navigací Navigator VI vložíš do držáku svůj smartphone a prostřednictvím aplikace BMW Motorrad Connected máš přístup k navigaci. Aby ses při dojíždění do práce, vyjížďkách nebo užívání si zatáček dostal bezpečně z bodu A do bodu B, ovládáš vše multiovladačem na řídítkách
 


CENA: 6 480,- vč. DPH

 

2. BMW NAVIGATOR VI - NAVIGACE A KOMUNIKACE, POHODOVĚ DO CÍLE

Navigace a komunikace jsou pro motocyklisty nepostradatelné. S naším komunikačním systémem BMW Motorrad jsi díky bezdrátové komunikaci na bázi Bluetooth kdykoli dostupný a můžeš si povídat se svým spolujezdcem nebo s ostatními motocyklisty přes komunikační modul Bike-to-Bike. Chceš střihat zatáčky, objevovat výjimečná místa nebo prostě jen zajet ke své nové oblíbené kavárně? Náš Navigator VI ti při každé jízdě poskytne ještě větší zábavu a přitom se spolehlivě dostaneš do cíle.
 


CENA: 21 940,- vč. DPH

 

3. BMW MOTORRAD CONNECTED RIDE COM U1 - SPOLEČNĚ NA CESTÁCH A S NEJLEPŠÍM SPOJENÍM

Co může být hezčího, než dělit se o dojmy z jízdy se svým spolujezdcem nebo dokonce s celou skupinou? Konverzace, poslech hudby nebo snadná navigace do dalšího cíle – vše je zcela jednoduché. Umožňuje to komunikační systém ConnectedRide Com U1 nezávislý na přilbě. Je jednoduchý, intuitivní a samozřejmý: Taková by měla být i komunikace.

KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH NEBO MESH 2.0

S ConnectedRide Com U1 si můžeš vybrat ze dvou typů připojení: Bluetooth je nejlepší volbou, pokud chceš hovořit s dalším účastníkem hovoru a nabízí ti na volném prostranství dosah až 2 km. U Mesh je možných dokonce 8 km - pokud cestujete ve skupině minimálně šesti lidí.

Mesh připojení toho však umí ještě více: Group Mesh Intercom umožňuje soukromou, uzavřenou skupinu až 24 účastníků. Naproti tomu Multi Channel Open Mesh umožňuje otevřené skupiny s nekonečným počtem účastníků, kteří se pohybují v daném dosahu. Zde může se skupinou komunikovat každý, kdo je na stejném kanálu bez předchozího párování. Kdykoli máš možnost přecházet mezi soukromou a otevřenou skupinou pouhým stisknutím tlačítka.

Snadná manipulace a jednoduchá instalace: Jen s několika jednotlivými díly nabízí ConnectedRide Com U1 mnoho komunikace.

Ovládací jednotka, Nabíjecí a datový kabel USB., Reproduktor, 40 mm, Mikrofon na ramínku, Mikrofonní kabel
 


CENA: 8 200,- vč. DPH