Aktuálně z Renocaru

Nové BMW 8 Gran Coupe

Sportovnost v nové vrcholné podobě.

Design exteriéru a interiéru BMW řady 8 Gran Coupe

Unikátní design určuje nové standardy, a to v mnoha konfiguracích. Objevte exkluzivní prvky výbavy exteriéru a interiéru BMW řady 8 Gran Coupé. Bez ohledu na to, pro jaké konkrétní provedení se rozhodnete, atletický a luxusní charakter tohoto sportovního vozu zaujme každým vláknem a v každé konfiguraci.

C-sloupek s ploutvičkami

C-sloupky vytvářející dojem ploutviček a nová, moderní interpretace Hoffmeisterova záhybu zadního zalomení bočních oken významně přispívají k plynule tvarované siluetě vozidla. Provedení přechodu střechy do zadní části připomíná často používaná řešení ručně vyráběných klasických automobilů.

Maska chladiče Active Air Stream

Maska chladiče Active Air Stream otevírá a zavírá lamely chladiče podle požadavků chlazení motoru, brzd a klimatizace. Zároveň s tím pohyblivé lamely v zavřené poloze zmenšují odpor vzduchu, což zlepšuje aerodynamiku.

Multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce vpředu

Multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce nabízejí široké možnosti nastavení, vyjímečný komfort a bezpečnost. Díky tomu lze pozici optimálně nastavit dle osobních požadavků pomocí elektrického nastavení šířky a variabilní podpory stehen a pomocí manuálního ovládání nastavení hloubky sedadel.

Více informací

Navštivte nás:

Renocar Brno: Řípská 5c, 627 00 Brno-Slatina
Renocar Praha: Lipová 280, 251 01 Praha-Čestlice
Renocar Praha - Kongresové centrum: 5. května 1640/65, 140 00 Praha 4

nebo nás kontaktujte:

Tel.: 548 141 599
E-mail: info@renocar.cz