Aktuálně z Renocaru

Nové BMW řady 4

Nové BMW řady 4 Gran Coupé a první čistě elektrické Gran Coupé - BMW i4.

THE 4

Expresivní design, sportovní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru pro každodenní používání. Nové BMW řady 4 Gran Coupé inspiruje po celé své délce. Díky vysoké úrovni jízdního komfortu a velkorysému prostoru s pěti plnohodnotnými sedadly a velkým zavazadlovým prostorem je toto elegantní pětidveřové Gran Coupé dokonalým společníkem pro každou příležitost.

PŘITAŽLIVÝ DESIGN BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ

BMW řady 4 Gran Coupé přináší elegantní linie připomínající kupé a progresivní designový styl. Velká BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek se šestiúhelníkovou vnitřní mřížkou dodává vozu při pohledu zepředu na působivosti. V kombinaci s nízkými světlomety a velkými krajními vzduchovými otvory definuje výraznou tvář tohoto Gran Coupé.

SPORTOVNÍ JÍZDNÍ VLASTNOSTI BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ

Přední náprava nového BMW řady 4 Gran Coupé má o 25 mm větší rozchod než u předchozí generace a přináší tak nejen lepší kontrolu nad vozem, ale také ještě sportovnější jízdní vlastnosti. Spojení hospodárných motorů BMW TwinPower Turbo nejnovější generace a dokonale naladěných komponentů podvozku, jako je například volitelný M sportovní diferenciál, dává základ pro jízdní zážitky charakterizované dynamikou a stabilitou.

BMW řady 4 Gran Coupé

THE i4

Jako první čistě elektrické Gran Coupé BMW i4 přináší mimořádnou dynamiku s vysokou úrovní komfortu a ideálními předpoklady k tomu, aby se stalo Vaším společníkem pro každý den. Pětidveřový vůz je vybaven pátou generací technologie BMW eDrive s vysloveně sportovním parametry – dosahuje výkonu až 400 kW/544 k (BMW i4 M50). S dlouhým dojezdem až 590 kilometrů* (BMW i4 eDrive40) a pěti prostornými plnohodnotnými sedadly je dokonalým automobilem pro každou cestu.

BMW i4 eDRIVE40 NABÍZÍ DOJEZD AŽ 590 KM*

Díky souhře velmi účinného pohonu, lehké konstrukce, aerodynamického designu a výkonné vysokonapěťové baterie dosahuje BMW i4 dojezdu až 590 kilometrů* (BMW i4 eDrive40). Inovativní technologie, jako je rekuperace kinetické energie, pomáhají prodloužit dojezd a snížit spotřebu elektřiny na 20 až 16 kWh/100 km.

PŘI VÝROBĚ BMW i4 SE POUŽÍVÁ VÝHRADNĚ OBNOVITELNÁ ENERGIE

Výroba BMW i4 je vždy udržitelná a využívá výhradně obnovitelnou energii. Kromě toho byla vysokovýkonná baterie BMW i4 navržena tak, aby nebylo nutné používání vzácných kovů. Nejlepší ovšem je, že při jízdě s BMW i4 jezdíte s nulovými lokálními emisemi, a tak si vždy můžete bezstarostně užívat dynamické jízdy.

BMW i4

* Předběžné hodnoty; měřeno podle metodiky WLTP
 

Chcete vědět více o těchto vozech? Neváhejte a kontaktujte nás:

Tel.: +420 548 141 599
E-mail: info@renocar.cz