Aktuálně z Renocaru

Nové BMW X7

Více osobitosti. Více sportovního charakteru. Více digitalizace.

Nové BMW X7 otevírá v segmentu luxusních vozů zcela novou dimenzi zážitku z jízdy. První Sports Activity Vehicle (SAV) v této kategorii vozidel nabízí nenapodobitelnou kombinaci exkluzivity, dokonalých jízdních vlastností, luxusní prostornosti a všestrannosti. Model X7 se rychle stal nejúspěšnějším z nabídky vozů BMW ve třídě luxusních automobilů. A nyní je jeho jedinečný charakter ještě značně zdokonalen rozsáhlými designovými úpravami, a to především v oblasti vizuálně působivé přední části a také díky novému vzhledu M sportovního paketu, kolům z lehké slitiny o průměru až 23 palců (poprvé u BMW) a nejnovější generaci ovládacího systému iDrive včetně BMW prohnutého displeje a BMW operačního systému 8. Nové BMW X7 přichází s ještě bohatší standardní výbavou, dalšími asistenčními systémy a nejnovější 48V mild-hybridní technologií pro všechny motory.

Nové BMW X7 se bude vyrábět v továrně BMW Group ve Spartanburgu, která je kompetenčním centrem pro modely BMW X v americké Jižní Karolíně, kde se produkují také BMW X6, BMW X5, BMW X4 a BMW X3. Mezi nejvýznamnější trhy tohoto luxusního SAV patří kromě USA a Kanady také Čína a další asijské trhy, Německo, Blízký východ a Austrálie. Celosvětové uvedení nového BMW X7 na trh odstartuje v srpnu 2022.

Exkluzivní aura, impozantní charakter.

Největší ze všech modelů BMW X otevírá nové hranice pro exkluzivní zážitky z jízdy, přičemž jeho výjimečnou prostornost a pro BMW charakteristickou jízdní dynamiku lze zažít jak na zpevněných silnicích, tak mimo ně. Všestrannost nového modelu X7 sahá od jeho schopnosti vyniknout na silnici jakožto vysoce elegantní automobil až po nadšenou touhu po akci mimo zpevněné cesty. Vnější rozměry podtrhující osobitost nového BMW X7, velkorysý vnitřní prostor, výjimečně kvalitní výbava a prvotřídní atmosféra v interiéru pro cestující na všech třech řadách sedadel v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi podvozku a inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive jsou ukázkou komplexní vyváženosti a jízdní suverenity.

S délkou 5162 milimetrů, šířkou 2000 milimetrů, výškou 1819 milimetrů a rozvorem 3105 milimetrů lze nové BMW X7 okamžitě identifikovat jako největší SAV v nabídce BMW. Výjimečnost vozu ještě více podtrhuje nově pojatý design exteriéru a interiéru. Nové BMW X7 se vyznačuje nápadně modernizovaným designem přední a zadní části, neboť přejímá nový designový jazyk BMW modelů luxusního segmentu. Výrazně vylepšená standardní výbava nového BMW X7 nyní zahrnuje také prvky výbavy Design Pure Excellence. Volitelný, nově navržený M sportovní paket ještě více zvýrazňuje jeho dynamické jízdní vlastnosti. Tuto charakterovou vlastnost velkého SAV lze ještě více zdůraznit M sportovním paketem Pro.

BMW X7 xDrive40i:
Spotřeba paliva, kombinovaná: 10,5–9,2 l/100 km podle WLTP.
Emise CO2, kombinované: 240–210 g/km podle WLTP.*

BMW X7 M60i xDrive:
Spotřeba paliva, kombinovaná: 13,3–12,2 l/100 km podle WLTP.
Emise CO2, kombinované: 303–278 g/km podle WLTP.*

BMW X7 xDrive40d:
Spotřeba paliva, kombinovaná: 8,7–7,6 l/100 km podle WLTP.
Emise CO2, kombinované: 230–200 g/km podle WLTP.*

*předběžné hodnoty.