Akční nabídky - MINI

Zpět na akční nabídky MINI

Nové MINI Countryman již od 9 990 Kč bez DPH měsíčně.

Rád Vás opět potkávám.

MODERNÍ MINI-MALISMUS.

Zbavili jsme se všeho nepodstatného a posílili jsme prvky, které nejvíce milujete. Zbyl robustní vzhled, uhlazené linie a 100% nezaměnitelný duch MINI. Toto SUV je postaveno proto, aby Vás v prvotřídním komfortu odvezlo na nejúžasnější místa. Je to stále Váš spolehlivý partner pro každou špatnost, nyní ovšem s posílenou nebojácností typickou pro MINI Countryman a menším množstvím všeho zbytečného.

ROBUSTNÍ ELEGANCE.

Robustní a přitom přirozeně elegantní MINI Countryman je doma jak ve městě, tak v přírodě. Jeho impozantní výraz podtrhuje osmiúhelníková maska chladiče, výrazné světlomety a kapota motoru s typickým vyboulením. Krátké převisy a důmyslně navržené kontury dodávají jeho elegantní siluetě více jemnosti a současně i výrazu. A protože se dodává ve čtyřech verzích lišících se stylem, jistě si najdete toho pravého společníka pro svá dobrodružství.

MINI NA MAX.

Seznamte se s naším nejdospělejším MINI, vyrostlo jak rozměry, tak provedením. MINI Countryman je nyní o 13 cm delší a o 8 cm vyšší, takže ho nemůžete přehlédnout, současně má více než dost místa pro zajímavé plány s rodinou a přáteli i bez nich.

Více informací

Pořiďte si MINI Coutryman za skvělých 9 990 Kč bez DPH měsíčně.

Mám zájem

 

Navštivte nás:

Renocar Praha: Lipová 280, 251 01 Praha-Čestlice
Renocar Brno: Řípská 5c, 627 00 Brno-Slatina

nebo nás kontaktujte:

tel.: 548 141 599
e-mail: prodej@renocar.cz

 

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Countryman C s pořizovací cenou 891 933 Kč vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je určena pro podnikatele i nepodnikatele a je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 10 000 km a s DPH činí 12 088 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a GAP. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner MINI v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 31.03.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7-6,3 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 155-138 g/km.